Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - English Mama │ Просто про складне
Añadido 06 dic. 2025

English Mama │ Просто про складне

@eng_mama
Número de suscriptores: 757
Fotos: 175
Videos: 8
Enlaces: 107
Descripción:
Hey guys! 👋🏼 Я Марія, засновниця школи розмовної англійської Let’s Speak, де ми закохуємо в англійську і допомагаємо розговоритися нею за 3 місяці 🚀 🔗 letsspeak.com.ua Тут смаколики для твого мозку про англійську та філософію її вивчення. Обіймаю 🫂
Fuente

English Mama │ Просто про складне | Наші учні з-за кордону часом висловлюють захоплення тим, що ми всі ці ...

Logotipo de la comunidad de telegram - English Mama │ Просто про складне English Mama │ Просто про складне @eng_mama
233 Vistas/Alcance 2026-02-24 10:00 Mensaje №641
Наші учні з-за кордону часом висловлюють захоплення тим, що ми всі ці роки продовжуємо працювати. У темряві, холоді і нонстоп фоновому стресі. Я тоді почуваюся ніяково, бо це наче як наша нова нормальність і вже й здаватися якось прикро було би, погодьтеся. Просто робимо свою справу. А ще почуваюся так ніяково, коли наші учні військові вибачаються за запізнення чи перенос уроку. Чи категорично відмовляються від нашої знижки. І ще я ніколи раніше так не пишалась і не дякувала своїй команді, як за ці 4 роки. Досі дивуюся часом, як у них тримається зозуленька на місці. Здається, я ще ніколи не була така втомлена від нескінченного очікування чогось. А ще я навчилася за 4 роки не ділити людей на чорне & біле, бо вперше замовляла чай у стомлених, виснажених нічним обстрілом бариста, які можуть мимоволі різко гаркнути. Але ти розумієш, і подумки обіймаєш їх. Звісно, більша частина мене воліла би ніколи не знати війни. Стільки світлих людей лишилися би живими. Вічна памʼять і глибока подяка тим, хто захищає нас найвищою ціною. Я хвилин 10 шукала слова, щоб передати той інший бік війни, за який я вдячна. За те, як ми виросли, як переосмислили систему цінностей, яких людей пізнали/викреслили за час війни, скількому навчилися. Не знайшла. Бо кожен «хороший» пункт розбивається вщент об втрачені назавжди життя, домівки і безтурботність. Тому спиняюся лише на вдячності людям, які оберігають нашу державу і наші життя. Працюємо далі)