Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 523
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | ️ Денис Шмигаль відвідав енергетичний об’єкт на Київщині та ознайомивс...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
1 300 Vistas/Alcance 2026-06-16 13:59 Mensaje №7231
⚡️ Денис Шмигаль відвідав енергетичний об’єкт на Київщині та ознайомився з ходом відновлювальних робітПерший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль разом із командою Міністерства енергетики відвідав один із енергетичних об’єктів на Київщині, де ознайомився з ходом відновлювальних робіт та провів нараду з керівництвом станції і представниками енергетичних підприємств.📌 Під час наради учасники обговорили забезпечення підприємств необхідним обладнанням для проведення ремонтних робіт, актуальні потреби енергокомпаній та можливі шляхи вирішення проблемних питань. Окрему увагу приділили формуванню резервів обладнання для оперативного реагування на можливі виклики та прискорення відновлення енергетичної інфраструктури у разі нових пошкоджень.Денис Шмигаль доручив оновити запити щодо потреб підприємств в обладнанні до Фонду підтримки енергетики України та подати відповідні запити у Міненерго для подальшого опрацювання.📝 Також учасники обговорили хід будівництва захисту та подальші кроки для посилення стійкості об’єкта. Київській обласній військовій адміністрації очільник Міненерго доручив опрацювати питання забезпечення фінансування та визначення замовників робіт з облаштування інженерно-технічного захисту критичних елементів енергетичної інфраструктури.Під час візиту Денис Шмигаль відзначив державними нагородами працівників енергетичної галузі за вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи енергосистеми та відновлення енергетичної інфраструктури в умовах воєнного стану.«Дякую енергетикам за професіоналізм, відданість своїй справі та щоденну роботу задля стабільного енергопостачання країни. Саме завдяки вашій праці українська енергосистема продовжує працювати навіть у найскладніших умовах», – зазначив Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр енергетики.