Fuente
МІНЕНЕРГО | Денис Шмигаль провів зустріч з представниками Американського інституту...
1 590 Vistas/Alcance
2026-03-27 17:42
Mensaje №6566
🇺🇸Денис Шмигаль провів зустріч з представниками Американського інституту підприємництваПерший віцепрем’єр-міністр – Міністр енергетики України Денис Шмигаль провів зустріч з експертами Американського інституту підприємництва. Вони обговорили відновлення та модернізацію української енергосистеми, а також посилення її захисту та забезпечення стійкості.“Україна сьогодні вибудовує нову енергетичну архітектуру — децентралізовану, гнучку та стійку до фізичних і кіберзагроз. Розвиток розподіленої генерації, впровадження smart grids, накопичення енергії, інтеграція відновлюваних джерел та диверсифікація постачання енергоресурсів стали ключовими інструментами нашої енергетичної безпеки”, - наголосив Денис Шмигаль. Окрему увагу приділили впровадженню інноваційних технологій та потенційним інфраструктурним проєктам, що можуть зміцнити енергетичну безпеку не лише України, але й всього європейського регіону. Йшлося про нові можливості, залучення інвестицій, а також масштабування співпраці з партнерами.Денис Шмигаль подякував експертам Американського інституту підприємництва за змістовний обмін думками.