Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 519
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | ️ Брифінг заступника Міністра енергетики України Олександра Вʼязовченк...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
7 490 Vistas/Alcance 2026-01-13 08:17 Mensaje №5846
⚡️ Брифінг заступника Міністра енергетики України Олександра Вʼязовченка щодо ситуації в енергосистемі станом на 13 грудня➡️ Вночі росія здійснила чергову масовану ракетно-дронову атаку на енергетичну інфраструктуру низки регіонів України. Внаслідок обстрілів на ранок знеструмлені споживачі у місті Київ, Київській, Одеській, Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Чернігівській та Запорізькій областях. Аварійно-відновлювальні роботи тривають скрізь, де це дозволяє безпекова ситуація. Відновлення електропостачання потребує часу.➡️ Через несприятливі погодні умови знеструмлені 17 населених пунктів у Чернігівській та Закарпатській областях. Ремонтні бригади працюють над відновленням пошкоджених мереж.➡️ Наразі в усіх регіонах України діють графіки погодинних відключень. У Києві та Київській області застосовуються аварійні знеструмлення. На їхню тривалість може впливати суттєве зниження температури повітря.➡️ Через складну ситуацію в енергосистемі, спричинену обстрілами, оператори систем розподілу у Києві та Київській області, в Одеській області та у місті Дніпро вимушено застосовують мережеві обмеження. Раніше опубліковані графіки погодинних відключень у цих регіонах тимчасово не діють. Системні обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації.➡️ Довгостроково знеструмленими внаслідок бойових дій залишаються споживачі у прифронтових та прикордонних регіонах. Саме там ситуація є найскладнішою через постійні обстріли.➡️ Заступник Міністра наголосив, що Україна переживає одну з найскладніших зим за часи незалежності, та закликав українців у ці важкі дні підтримувати одне одного, ділитися теплом і світлом з тими, кому складніше, допомагати літнім людям, дітям, сусідам і тваринам, а також ощадливо споживати електроенергію у години, коли вона є.🔼 Більше про ситуацію в енергосистемі — у брифінгу заступника Міністра енергетики України Олександра Вʼязовченка.