Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 519
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | ️Попри втрати, енергетикам вдається балансувати енергосистему України ...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
36 000 Vistas/Alcance 2025-12-25 12:23 Mensaje №5718
⚡️Попри втрати, енергетикам вдається балансувати енергосистему України й втримувати її цілісність – Анатолій ЗамулкоОб’єднана енергосистема України залишається цілісною і продовжує працювати паралельно з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E.Про це в ефірі Національного марафону «Єдині новини» повідомив очільник Держенергонагляду Анатолій Замулко.«Українська енергетика працює як цілісний організм. Ми залишаємося об’єднаною енергосистемою, працюємо паралельно з Європою, виконуються всі перетоки відповідно до досягнутих з партнерами домовленостей, використовуємо потужності імпорту і за потреби користуємося аварійною допомогою», - зазначив він. Імпорт електроенергії здійснюється практично цілодобово. Однак пошкодження мережевої інфраструктури ускладнюють передачу імпортованої електроенергії у східні регіони країни.На сьогодні в Україні працюють всі потужності наявної генерації. Однак система балансується, зокрема, і шляхом застосування заходів з обмеження. «Баланс гостродефіцитний, але система балансується і робота йде», - зазначив Анатолій Замулко.Графіки аварійних відключень застосовуються як вимушений, превентивний захід, але важливий для збереження цілісності енергосистеми.Найскладнішою залишається ситуація в регіонах, які зазнають постійних обстрілів. На Харківщині та Чернігівщині є влучання в розподільну мережу, що створює додаткові перешкоди для передачі електроенергії споживачам. Енергетики працюють для того, аби якнайшвидше провести відновлювальні роботи. У Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Одеській областях також складна ситуація через ворожі атаки.«В умовах морозів виникає додаткова необхідність у прискоренні проведення ремонтів і енергетики це розуміють та докладають для цього максимум зусиль», - додав в.о. голови Держенергонагляду. Зниження температури традиційно збільшило обсяги споживання електроенергії. Водночас влада вживає низку заходів для вивільнення потужностей і збільшення справедливості розподілу електроенергії, щоб пройти період низьких температур з мінімальними обмеженнями для споживачів.