Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 519
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | ️ Світло завдяки тобіІсторії наших енергетиківПан Анатолій працює в ен...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
3 000 Vistas/Alcance 2025-11-18 09:38 Mensaje №5342
⚡️ Світло завдяки тобіІсторії наших енергетиківПан Анатолій працює в енергетиці вже понад 25 років. Десять із них – він очолює одну з високовольтних підстанцій НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo, що неодноразово ставала мішенню для ворога.Повітряні тривоги тут лунають щодня. Буває, що персонал може потрапити на територію лише на 10-15 хвилин упродовж всієї доби. Особливо важкими – видались останні кілька місяців. 💬«Якщо порівнювати робочі будні енергетиків у мирний час і під час війни – це колосальна різниця. Раніше життя й роботу можна було спланувати. Сьогодні ж, коли енергетична інфраструктура постійно зазнає ворожих атак, часу просто не вистачає. Це постійний біг по колу: обстріляли – відновлюємо, знову обстріляли – ще не завершили попереднє, а вже мусимо усувати нові пошкодження...», – розповідає пан Анатолій. Нещодавно, під час 24-годинної тривоги і масованої дронової атаки, чергова зміна так і не змогла потрапити на територію підстанції. Наступного ранку працівники підстанції побачили, що дах головного щита керування – пошкоджений. При огляді виявили практично цілий «Шахед», що не вибухнув, а лежав просто над головами у диспетчерів.За словами пана Анатолія, останні дронові атаки стали справжнім «армагеддоном». Згоріло і постраждало багато дорогого й дефіцитного обладнання – трансформатори, релейна зала, компресорна. Внаслідок руйнувань – працювати стало не тільки технічно, а й фізично складно: «Уцілілі приміщення – без вікон і дверей, повсюди запах горілого, холод, вітер, дощ. Ми обладнали підсобні кімнати, перенесли те, що вціліло. І попри всі труднощі – працюєм із ще більшою самовіддачею», – розповідає Анатолій. 💬«Головне для мене – це безпека персоналу. Життя кожного з колег – найцінніше. Я завжди контролюю, щоб усі покинули територію під час тривог і раптових обстрілів. Обдзвонюю, попереджаю особисто кожного – це мій обов’язок як керівника», – наголошує пан Анатолій. І додає: «Ніхто, окрім нас, цю роботу не зробить. Усвідомлення важливості нашої праці – найкращий стимул, щоб вистояти. Ми тримаємось і будемо відновлювати нашу підстанцію день у день, як би важко не було».