Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 519
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | Світлана Гринчук: Відновлювальні роботи енергетиків ускладнюються пост...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
8 430 Vistas/Alcance 2025-10-12 16:22 Mensaje №4829
Світлана Гринчук: Відновлювальні роботи енергетиків ускладнюються постійними ворожими обстріламиСитуація в енергосистемі Україні залишається контрольованою, графіки аварійних відключень Диспетчерським центром НЕК «Укренерго» не застосовуються у жодному регіоні. Водночас відновлювальні роботи енергетиків ускладнюються постійними ворожими обстрілами.Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомила Міністр енергетики України Світлана Гринчук.«Наразі ситуація в енергосистемі ускладнена через постійні російські обстріли, водночас вона залишається контрольованою. В жодному з регіонів не застосовуються аварійні відключення. І тільки на Чернігівському енерговузлі застосовуються графіки погодинних відключень», - зазначила вона. Світлана Гринчук підкреслила, що енергетики цілодобово проводять відновлювальні роботи, водночас ворог прицільно обстрілює, в тому числі і ремонтні бригади. Так, через російські атаки 11 жовтня загинули два робітники «Чернігівобленерго», а 12 жовтня на одній з підстанцій Бориспільського району поранення отримали два енергетики.«От таку ціну зараз Україна платить за світло… На жаль, такі випадки трапляються все частіше. Росіяни не гребують тим, щоб атакувати бригади ремонтників, енергетиків, які намагаються якомога швидше заживити споживачів і дати українцям доступ до електричної енергії», - додала Міністр. Світлана Гринчук відзначила, що відповідальне споживання електроенергії українцями, особливо у ранкові та вечірні години-пік, допомагають зберігати ситуацію в енергосистемі контрольованою. Також за потреби для балансування енергосистеми Україна використовує й можливості імпорту електроенергії з європейських країн-сусідів.