Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 519
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | ️ На Запорізькій АЕС стався десятий блекаут від початку окупації станц...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
13 900 Vistas/Alcance 2025-09-23 14:54 Mensaje №4641
‼️ На Запорізькій АЕС стався десятий блекаут від початку окупації станції росіянамиСьогодні о 16:56 була відключена єдина лінія електропередачі, через яку Запорізька АЕС отримувала живлення від української енергосистеми.ЗАЕС перейшла на живлення власних потреб від дизельгенераторів. Це суттєве порушенняя умов нормальної експлуатації станції.Упродовж усього періоду окупації Запорізька АЕС неодноразово зазнавала знеструмлення через російські обстріли та пошкодження енергетичної інфраструктури.Сьогоднішній інцидент вкотре доводить, що російська окупація є головною загрозою для безпечної роботи ЗАЕС. Днями 69-а Генеральна конференція МАГАТЕ ухвалила резолюцію, в якій вимагає негайної деокупації Запорізької АЕС та її повернення під повний контроль України. Документ, підтриманий 62 державами-членами, містить прямий заклик до невідкладного виведення всього неуповноваженого військового та іншого персоналу із ЗАЕС.Міненерго закликає міжнародну спільноту до рішучих дій – необхідно посилити тиск на росіян для якнайшвидшої демілітаризації та деокупації станції. Повернення ЗАЕС під повний і легітимний контроль України – єдиний шлях до відновлення ядерної безпеки в регіоні.