Fuente
МІНЕНЕРГО | Підготовка до переговорів з ЄС у сфері енергетики: проведено другу тре...
14 200 Vistas/Alcance
2025-05-09 16:46
Mensaje №3802
💡 Підготовка до переговорів з ЄС у сфері енергетики: проведено другу тренувальну сесію 6-8 травня Міністерство енергетики провело другу підготовчу сесію до офіційного скринінгу українського законодавства, що є важливою частиною переговорного процесу з ЄС щодо майбутнього членства.📌 Захід проходив за участі представників центральних органів виконавчої влади, енергетичних компаній, а також українських та міжнародних експертів. Фахівці, які представлятимуть позицію України на переговорах з ЄС, презентували матеріали з аналізом стану наближення національного законодавства до близько 100 актів права ЄС, плани з їх повного впровадження, а також виклики, що існують на цьому шляху. Охоплені сфери включали напрями газу, нафти, електроенергії, ВДЕ, ядерної енергетики, енергоефективності, транс'європейських мереж та ін. 💬 «Аналіз показує, що за останні роки в енергетиці впровадження європейського законодавства досягло високого рівня. Зараз готується декілька законопроєктів, що стосуються подальшої інтеграції ринків електроенергії, розвитку ринку відновлюваних джерел енергії, посилення незалежності Регулятора, розбудови транскордонної енергетичної інфраструктури для посилення регіональної безпеки. Сподіваємось, що до двосторонньої зустрічі з Єврокомісією будемо мати додаткові позитивні новини у цьому напрямку, що, зокрема, справить позитивний вплив на відкриття переговорного кластеру», – зазначив заступник Міністра енергетики Роман Андарак. 📲 Більша за посиланням