Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО
Añadido 02 nov. 2023

МІНЕНЕРГО

@energyofukraine
Número de suscriptores: 10 519
Fotos: 5,560
Videos: 602
Enlaces: 2,710
Descripción:
Офіційний канал Міністерства енергетики України
Fuente

МІНЕНЕРГО | Герман Галущенко обговорив з послом США участь американського бізнесу ...

Logotipo de la comunidad de telegram - МІНЕНЕРГО МІНЕНЕРГО @energyofukraine
22 900 Vistas/Alcance 2025-02-01 12:06 Mensaje №3533
🇺🇦🇺🇸Герман Галущенко обговорив з послом США участь американського бізнесу у розбудові української енергетики Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Бріджит Брінк. Сторони обговорили питання співпраці у процесі відновлення та розвитку українського енергосектору, зокрема за участі американського бізнесу. Під час зустрічі Герман Галущенко також зазначив, що атомна генерація залишається базовою для України і забезпечує стабільність електропостачання споживачам навіть в умовах російських атак.💬 «Розвиток атомної енергетики є запорукою енергетичної безпеки та незалежності України, і участь американських партнерів у реалізації відповідних проєктів є надзвичайно важливою», - наголосив міністр. Очільник Міненерго зауважив, що росія продовжує атаки на об’єкти системи передачі та розподілу електроенергії, зокрема підстанції. Він ознайомив американську сторону з потребами енергосектору, а також зазначив про надзвичайну важливість систем ППО для захисту енергооб’єктів. Герман Галущенко подякував США за підтримку, яка надавалася українському енергосектору з початку повномасштабного російського вторгнення. 📌 Обговорювалося також виконання укладеного на початку грудня 2024 року Меморандуму про взаєморозуміння між урядами України та США щодо співпраці у забезпеченні стійкості енергетичної системи України. Пані посол зазначила про перспективи розвитку українсько-американської співпраці на рівні бізнесу, а також наголосила на важливості продовження реформи корпоративного управління в українських енергокомпаніях.