Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик
Añadido 06 ene. 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Número de suscriptores: 1 541
Fotos: 24
Videos: 30
Enlaces: 300
Descripción:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Fuente

Гомер-енергетик | Понеділкові підсумки енерготижня 🚧⚠️ ГАО - графіки аварійних відключен...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 600 Vistas/Alcance 2025-02-03 09:02 Mensaje №219
🚧 Понеділкові підсумки енерготижня 🚧⚠️ ГАО - графіки аварійних відключень повернулися з понеділка. Причина банальна - обстріли. Цього разу під прицілом ворожих атак була енергетична і газова інфраструктура центральних та східних регіонів. ⚡️ По енергетиці експерти оцінюють наслідки як болючі для окремих компаній, але стерпні в загальному плані. До того ж маємо ситуацію коли імпортний перетин використовується менше ніж на 10%. То маємо резерви, які можна задіяти протягом тижня. Тим паче що прогноз погоди та сніг за вікном нагадує що якась зима та таки буде….❄️🛑 На заваді у збільшенні імпорту електроенергії як основного резерву енергосистеми як завжди стають прайс кепи на РДН. НКРЕКП як завжди відкриває процедуру їх перегляду, але як завжди не бачить підстав… чому людям не платити за дизель генерацію в два рази більше ніж за імпортовану електроенергію. Тому прогноз такий, що прайскепи не переглянуть, будуть відключення і дизель-рай 🥰🤭Газовій інфраструктурі як говорять пощастило … ні не пощастило. Ще довго будуть згадувати Чернишова з його легким проходженням ОЗП на власному газі… схоже що спочатку з власного газу на цьому тижні деякі підприємства почнуть переходити на власний мазут🙄 А НАК напевне потужно зніметься з якоря імпортних закупівель, бо на відміну від НКРЕКП вони мають споживачів і якусь відповідальність за них. Очікувати що «і так прокатить» шансів вже 0️⃣.0️⃣🇪🇺 В кулуарах Ради йдуть обговорення європейського маркет каплінгу. Але вже якось мляво. Рішучий відступ USAID та купа українських проблем (прайскепи, заборгованість на Балансуючому ринку, численні ПСО та ПОНи…) роблять євроінтеграцію більш примарною. Та і самим європейцям схоже не до того. Я вже не кажу про те, що Оператор ринку та УЕБ не можуть розібратися хто кому кум, а хто сват в далекій європейській перспективі.Отакий зимовий початок лютого ❄️💫 ГОМЕР-енергетик 💫