Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик
Añadido 06 ene. 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Número de suscriptores: 1 541
Fotos: 24
Videos: 30
Enlaces: 300
Descripción:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Fuente

Гомер-енергетик | Інвестподія епохи війни: 450 млн євро на вітерУкраїнський Давос спалах...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 800 Vistas/Alcance 2025-01-23 09:44 Mensaje №216
🗣Інвестподія епохи війни: 450 млн євро на вітерУкраїнський Давос спалахнув цьогоріч яскравою подією: оголошенням старту проекту ДТЕК по добудові Тилігульськоі ВЕС з бюджетом у 450 млн євро 😱Про унікальність цього проєкту Вам детально розкажуть експерти різного калібру, ми ж поглянемо на цей проєкт з данської точки зору.👉🏻Чому це важливо?Тому що це показує реальні інтереси і мотивацію європейських компаній і урядів 🇪🇺🇩🇰 Данська компанія Вестас, провідний світовий виробник вітряних турбін, 29 тис співробітників. 📊На біржах протягом останнього року акції компанії коливалися в ціні від 92 до 206 датських крон, що показує високу нестабільність в очікуванні результатів. І після інавгураційноі промови Трампа, в якій він пообіцяв зняти преференції для ВЕС, акції компанії ще втратили за один день 5.5%. Зараз її котирування в нижній точці за останні 6 років 📈Перед Різдвом компанія скоротила 300 робочих місць в UK. ? Що робить при цьому Данський уряд? Підтримує компанію. І український проєкт є одним з проявів цього процесу. До фінансування залучається Еспортно-інвестиційний фонд Данії, банки, страхові компанії - всі ці данські інституції заробляють свої комісійні мільйони… $$$ і привозять данське обладнання на українську землю 🇺🇦 Далі всі ризики як НЕ заробити, так і можливості додатково заробити - на українській стороні. 👱🏽‍♂️ Це класична якщо хочете трампономіка - просування власного товару у інші країни світу. При чому можна навіть не сумніватися що всі ставки цих послуг для України вище європейських.⁉️Чи можливо зробити так щоб ми вчилися фінансувати не китайські сонячні панелі, дизель генератори, німецькі газпоршневі станції, а розвивати своє виробництво? Під наші стратегічні плани розвитку. Бо коли зараз зелені/розподілені інвестори обирають обладнання, варіантів інвестувати в українське обладнання дуже мало…💫 ГОМЕР-енергетик 💫