Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик
Añadido 06 ene. 2025

Гомер-енергетик

@energy_energetic
Número de suscriptores: 1 540
Fotos: 24
Videos: 30
Enlaces: 300
Descripción:
У Гомера тільки правда, тільки хардкорд! Без цензури
Fuente

Гомер-енергетик | Енергокриза в Молдові. Криза без кризи.В Молдові проблеми зі світлом. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Гомер-енергетик Гомер-енергетик @energy_energetic
1 800 Vistas/Alcance 2025-01-06 03:11 Mensaje №208
🇲🇩 Енергокриза в Молдові. Криза без кризи.В Молдові проблеми зі світлом. Чи ні?В загалом споживання в Молдові становить близько 750 МВт. До 200 МВт - покривало внутрішнє виробництво. Решту 550 МВт забезпечувалися поставками Молдавської ГРЕС, яка розташована в Придністровʼї та належить російській Інтер РАО ЄС - державній компанії агресора. Історично Молдавьска ГРЕС тримала поставки в Молдову за рахунок цінового демпінгу, це класична російська історія. Ти платиш менше, але тебе тримають за ..🥚 . Молдова десятиліттями погоджувалася на такі умови і отримувала електроенергію по 50-60 баксів за мегават годину. 🛑Потім сталося закриття газового транзиту з рф і з 1 січня Молдавській ГРЕС запропонували покупати румунський газ та продовжувати виробляти електроенергію. Але як газпромівська компанія може так зробити? Вони вирішили зупинитися і спричинити політичний тиск на Молдову. Адже хочуть працювати тільки на надійному газпромовькому газі.▶️ Відповідь молдован напрочуд була доволі ефективна. Вони законтранктували недостаючі 600МВт з Румунії 🇷🇴 . Підписано контракти з Nuclearelectrica, OMV Petrom, Oltenia Energy Complex та на спотовому ринку OPCOM. Загалом технічна потужність Румунії для експорту електроенергії до Республіки Молдова становить 315 МВт через лінію Вулканешти-Ісакча (400 кВ) і 115 МВт через чотири лінії 110 кВ, які перетинають Прут. Крім того, Республіка Молдова збільшила свою транскордонну потужність до 600 МВт за допомогою щоденного механізму розподілу невикористаної потужності з України. Цей захід, підтверджений ENTSO-E, є важливим кроком до задоволення попиту.▶️ Таким чином кризи в Молдові наче і нема. При тому що в країні досить обмежене виробництво електроенергії. Правда за рахунок використання нашого імпортного перетину. Ми ж з Молдовою одна торгова зона. І сидіти без електроенергії у них бажання не має 💡 💫 ГОМЕР-енергетик 💫