Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Añadido 14 jul. 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Número de suscriptores: 25 119
Fotos: 22,100
Videos: 5,090
Enlaces: 10,000
Descripción:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov
Fuente

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ | Наглядова рада Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенер...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ @energodartime
9 670 Vistas/Alcance 2026-06-16 07:26 Mensaje №38407
"Наглядова рада Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» («Енергоатом» або «Компанія») оголошує про початок міжнародного конкурсного відбору на посаду Голови Правління Компанії."...З метою забезпечення професійного, незалежного та такого, що відповідає найкращим міжнародним практикам, процесу відбору Наглядова рада залучила компанію Korn Ferry як радника з пошуку, оцінки та відбору кандидатів.Korn Ferry здійснюватиме міжнародний пошук кандидатів, оцінювання управлінських і лідерських компетенцій, а також надаватиме підтримку Наглядовій раді на всіх етапах конкурсного відбору."У мене запитання: НАЕК Енергоатом - стратегічна енергетична компанія, працює в умовах війни. Голова правління має отримати допуск до матеріалів, які мають визначений рівень секретності, від СБУ. Тому "міжнародний" конкурс - це однозначно нісенітниця якась. Ця НР ЕА дивує своїми "нездоровими ініціативами" такими, як: голова НР не повинен мати ліцензії на здійснення організаційно-розпорядчих функцій в компанії- операторі всіх АЕС України; або що головою правління може стати іноземець...Скільки вже можна знущатись? І до речі, нагадаю, що після відставки двох незалежних членів НР в її складі зараз переважають представники держави. А переважати мають за Керівними принципами ОЕСР - незалежні члени. Не кажу вже, що занадто пізно оголошений конкурс, прийом документів до 31 липня. Поки оберуть, ще місяць як мінімум. А міндичскандал відбувся 10 листопада 2025... Тобто, особи, які "не виконували домашні завдання" продовжують керувати , не виконувати рішення НР з відсторонення окремих посадовців, як директора дирекції з персоналу Б. Шмигельського.Крім того, при звільненні недавно Д.Басова та Л.Смілянець, дієвих осіб схеми шлагбаум, виплатили повністю зарплату та премії за весь час їх "відсторонення" , а це близько 1 млн грн. на кожного....Ольга КОШАРНА.