Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергодар 🇺🇦
Añadido 08 ago. 2021

Енергодар 🇺🇦

@energodar_ukr
Número de suscriptores: 5 713
Fotos: 8,220
Videos: 1,260
Enlaces: 6,730
Descripción:
Зв'язатись з адміністратором: @EnergodarContact_bot Канал створений для інформування енергодарців, які перебувають в окупації, про правдиві події в місті, Україні та світі.
Fuente

Енергодар 🇺🇦 | ️ За період окупації на Запорізькій АЕС сталося 12 блекаутів Перший бл...

Logotipo de la comunidad de telegram - Енергодар 🇺🇦 Енергодар 🇺🇦 @energodar_ukr
1 280 Vistas/Alcance 2026-03-07 06:10 Mensaje №10564
⚡️ За період окупації на Запорізькій АЕС сталося 12 блекаутів Перший блекаут на ЗАЕС відбувся 25 серпня 2022 року, коли артилерія ворога пошкодила останню високовольтну лінію, що з’єднувала станцію з українською енергосистемою. Це призвело до повної втрати зовнішнього живлення, згадує мер Енергодара Дмитро Орлов.«40 років станція працювала і таких випадків, як блекаут не було. А за час окупації пережила вже 12. Десятий був найбільш тривалим. Близько місяця АЕС працювала виключно на дизель-генераторах», – пояснює Орлов. Вдесяте станцію знеструмили 23 вересня 2025 року. Тоді останню лінію електропередачі, що живила станцію від української енергосистеми, відключили. АЕС залишалася без зовнішнього електропостачання. ⚡️За словами Дмитра Орлова, без зовнішнього живлення насоси, які качають воду, працюють на дизельних генераторах. Якщо вони зупиняться, циркуляція води теж припиниться, що може створити загрозу розплавлення реактора та виходу радіаційних речовин у навколишнє середовище.Енергодар 🇺🇦 | Поділитися новиною