Fuente
ЕнергоБізнес | Volvo відмовляється від зобов'язань продавати лише електричні авто до ...
197 Vistas/Alcance
2024-09-12 13:11
Mensaje №4569
🛞 Volvo відмовляється від зобов'язань продавати лише електричні авто до 2030 року🚗 Шведський автовиробник Volvo заявив, що відмовляється від своєї мети продавати лише електромобілі з 2030 року на тлі зниження попиту на електричні авто в Європі. Компанія, що належить китайському концерну Geely, була одним із перших автовиробників, які пообіцяли повністю перейти на виробництво електромобілів. Це сталося в 2021 році, і компанія тоді заявила, що продаватиме тільки чисті електромобілі (BEV) з 2030 року. Тепер Volvo говорить про зміну «ринкових умов» та «споживчого попиту».🔋 Сьогодні Volvo обіцяє, що до кінця десятиліття щонайменше 90% її продукції припадатиме на електромобілі, включаючи гібриди, що заряджаються (PHEV). Решту від 0% до 10% продажів можуть бути представлені «звичайними» або «м'якими» гібридами, тобто електрифікованими бензиновими/дизельними машинами, в яких не передбачена електрична зарядка авто «від розетки».🛻 Компанія повідомляє, що в другому кварталі 2024 року частка електромобілів (включаючи гібриди, що заряджаються) у її продажах склала 48%, а частка тільки «чистих» електромобілів 26% – більше, ніж у інших виробників «преміального класу».🚘 «Ми твердо переконані в тому, що наше майбутнє – за електрикою… Проте очевидно, що перехід до електрифікації не буде лінійним, а клієнти та ринки переходять на електромобілі з різною швидкістю», – заявив генеральний директор Volvo Джим Роуен.🚖 Одночасно з новими зобов'язаннями щодо продажу електромобілів Volvo також «пом'якшила» свої кліматичні цілі. Тепер компанія зобов'язується зменшити викиди СО2 на автомобіль на 65-75% до 2030 року порівняно з 2018 роком. Раніше мета полягала у зниженні викидів на 75% у той же період часу.🚨 Продажі електромобілів у Європі стагнують. На відміну від Китаю, де енергетичний перехід транспорті йде з прискоренням. Європейські автовиробники перебувають під дедалі більшим тиском конкуренції з боку китайських виробників електромобілів.#Слава_Україні!🇺🇦