Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергоатом 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Енергоатом 🇺🇦

@energoatom_ua
Número de suscriptores: 22 231
Fotos: 15,600
Videos: 4,280
Enlaces: 13,900
Descripción:
Офіційний канал НАЕК «Енергоатом» @EnergoatomNewsOffer_bot Приєднуйтесь до нас: ⚡️ FB: bit.ly/3v5dpND ⚡️ IG: bit.ly/3H7y8CE ⚡️ YT: bit.ly/3hbz9ip ⚡️ X: bit.ly/3ufhE8m ⚡️ IN: bit.ly/3ZzK2yK ⚡️ TH: bit.ly/3CYyMmq ⚡️ WEB: energoatom.com.ua

👥 Número de suscriptores

22 231
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: -36
Promedio/Mes:: -186

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 663
Promedio/Día:: 3,590
Promedio/Tiempo:: 5,051
ERR: 16.48%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 7
Promedio semanal: 5.9
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,400 26-02-24 07:44
🇺🇦🛡🇺🇦Атомники у війську: близько тисячі фахівців Енергоатома захищають Батьківщину зі зброєю в рукахКолектив Енергоатома безмежно пишається своїми колегами, які стали на захист України. Від початку повномасштабного вторгнення близько тисячі наших спеціалістів тримають стрій у Силах оборони України. 🇺🇦АТ «НАЕК «Енергоатом» з перших днів підтримує мобілізованих працівників: компанія щомісяця перераховує їм середню заробітну плату та зберігає робочі місця, очікуючи на повернення після перемоги. У 2022-2025 роках Енергоатом виплатив понад 1,2 млрд грн таким фахівцям. На жаль, війна забирає здоров’я і життя. Для підтримки родин поранених, яким встановлено інвалідність, та сімей загиблих атомників в Енергоатомі діє спільне з профспілкою рішення про надання матеріальної допомоги. Станом на кінець 2025 року її обсяг склав 110,03 млн грн. 🇺🇦 Історії наших неймовірних працівників, які змінили робочий одяг на військовий піксель, а звичне життя на фронтовий побут, можна знайти за хештегом: #вартові_світлаEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,570 26-02-16 12:51
🇺🇦🛡 ГО «Вартові світла» у 2025 році надала допомогу 73 військовим частинамГромадська організація «Вартові світла», створена працівниками дирекції та філій АТ «НАЕК «Енергоатом», продовжує підтримувати військовослужбовців, які стали на захист України, а також їхні родини.2025-й був для членів ГО ще одним роком безперервної роботи, адже необхідну допомогу наші захисники повинні отримувати якомога швидше. За минулий рік волонтери опрацювали понад 100 індивідуальних запитів і надали Силам оборони України допомогу на суму 734,6 млн грн.Протягом року волонтери-атомники передали:🛻 50 автомобілів, які на фронті є не просто засобом пересування, а швидкістю, від якої залежить життя;🎁 352 квадрокоптери та FPV-дрони, що вже стали «другими очима» наших захисників;🟡 109 комплектів РЕБ і детекторів дронів, які суттєво підсилюють можливості військових на передовій.Окрім цього, представники ГО «Вартові світла» регулярно доправляли воїнам оптичні прилади, генератори, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку, запчастини та інструменти, а також здійснювали ремонт автомобілів.#новини_компанії #вартові_світлаEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 3,110 26-02-13 12:58
🇺🇦⚡️ Енергоатом продовжує підтримку киян: встановлено додаткові пункти незламності Фахівці філії ВП «Аварійно-технічний центр» АТ «НАЕК «Енергоатом» облаштували нові намети для мешканців лівого берега Києва, які найбільше постраждали від російських терористичних атак.Під час тривалих відключень та відсутності опалення в оселях кияни можуть відвідати тимчасовий пункт, де є освітлення, розетки, запаси води та гарячі напої. У наметах тепло, чисто і затишно. 🔌У перший день роботи новий пункт незламності відвідали понад 100 людей. Енергоатом і надалі розширюватиме мережу таких пунктів, щоб підтримка була завжди поруч із тими, хто її найбільше потребує.Керівник Енергоатома Павло Ковтонюк акцентував на важливості соціальної відповідальності товариства.💬 «Енергоатом підтримує українців у найважчу за період повномасштабного вторгнення зиму. Компанія розгортає пункти незламності, спрямовує кошти на пакунки тепла. У цей непростий час маємо гуртуватися і підтримувати одне одного, адже сила українців у єдності», – сказав він.Нагадаємо, НАЕК «Енергоатом» приєднався до урядової програми зі створення пунктів незламності, а також виділив 150 млн грн для закупівлі понад 35 тисяч спеціальних пакунків із речами першої необхідності. #новини_компанії #АТЦEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,600 26-02-09 07:50
🇺🇦⚡️🏡 Результати, плани та соціальна відповідальність Енергоатома: підсумки наради на РАЕСНа Рівненській АЕС відбулася виробнича нарада з керівництвом товариства. У межах поїздки на станцію очільник Енергоатома Павло Ковтонюк зустрівся з колективом та розповів про результати 2025-го і плани на поточний рік.Він зазначив, що минулоріч НАЕК забезпечила стабільну і безпечну генерацію електроенергії та реалізувала заплановані програми. Енергоатом залишається фінансово успішним підприємством, водночас виконуючи зобов'язання щодо послуги ПСО (168,5 млрд грн у 2025 році). Товариство також сплатило понад 41 млрд грн податків до державного бюджету України та систематично допомагає військовим (18,6 млрд грн з лютого 2022 року). 🏦Енергоатом також долучається до підтримки людей, які потерпають від постійних атак російських військ на енергетичну інфраструктуру. НАЕК спрямує кошти благодійним організаціям на закупівлю теплих наборів: спальних мішків, павербанків тощо. Павло Ковтонюк нагадав, що у Києві силами фахівців філії ВП «Аварійно-технічний центр» Енергоатом розгорнув перший пункт незламності для населення на лівому березі столиці, й подібні осередки масштабуватимуться.💬 «Енергоатом – одна з найспроможніших компаній України. Ми не лише якісно виконуємо свою основну місію – виробництво електроенергії, а й долучаємося до ініціатив Уряду та інших державних компаній, щоб допомоги українцям у цей непростий час. Розуміємо наші можливості та спрямовуємо їх для підтримки населення», – зазначив Павло Ковтонюк.Керівник НАЕК поінформував, що Кабінет Міністрів України затвердив повний склад наглядової ради Енергоатома, до якої увійшли чотири незалежні фахівці та три представники держави. Найближчим часом наглядова рада розпочне роботу у повному обсязі.Генеральний директор Рівненської АЕС Тарас Ткач розповів про виконання плану станції з виробництва електроенергії, скорочення термінів ремонтних робіт, а також реалізацію заходів комплексної зведеної програми підвищення безпеки.⚡️На завершення Павло Ковтонюк відзначив атомників Рівненської АЕС грамотами та подяками за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток галузі.#новини_компанії #РАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,870 26-02-05 11:01
🇺🇦⚡️Енергоатом долучився до ініціативи Уряду з розгортання пунктів незламності НАЕК «Енергоатом» приєднався до урядової програми зі створення пунктів незламності. У Києві вже почали працювати перші осередки. Один із них відкрито силами фахівців філії ВП «Аварійно-технічний центр» АТ «НАЕК «Енергоатом» для допомоги мешканцям столиці під час тривалих відключень електроенергії, спричинених масованими ракетними атаками росії. Найближчим часом такі пункти з'являться й в інших районах Києва.📌 Перший намет встановлено за адресою: м. Київ, вул. Андрія Малишка, 17, біля станції метро «Дарниця».Пункт обладнано всім необхідним для комфортного перебування: освітленням, розетками, запасами води та гарячими напоями. Тут можна зігрітися, підзарядити мобільні пристрої, скористатися інтернетом та просто перепочити. На місці цілодобово чергують фахівці Аварійно-технічного центру та забезпечують безперебійну роботу обладнання. Виконавчий директор з персоналу АТ «НАЕК «Енергоатом» Богдан Шмигельський наголосив, що створення пунктів незламності стане частиною системної роботи Енергоатома з підтримки населення та підготовки до можливих енергетичних викликів. Найближчим часом пункти незламності з’являться і в інших районах столиці. 💬 «Енергоатом не лише генерує електроенергію наявними потужностями, а й виконує важливу соціальну функцію. Ми маємо можливість розгортати пункти незламності та поступово розширювати їхню мережу. У цей складний час ми підтримуємо і населення, і наших працівників», – сказав Богдан Шмигельський. Попри складну безпекову ситуацію, атомники продовжують забезпечувати надійне функціонування критичної інфраструктури та допомагати людям у найважчі моменти. ☢️#новини_компаніїEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,440 26-02-03 12:06
🇺🇦🛻🛡 ГО «Вартові світла» передала військовослужбовцям черговий автомобільПредставники осередку ГО «Вартові світла» – ВП «Південний» – спільно з волонтерами організації, які перебувають у Києві, передали військовим 21-ї окремої механізованої бригади автомобіль, який допоможе захисникам у виконанні бойових завдань.Пікап Mitsubishi L200 працюватиме на сумському напрямку, дозволяючи військовослужбовцям бути мобільнішими та оперативнішими. Сьогодні автомобілі для фронту – це така ж важлива потреба, як зброя чи амуніція, адже на війні швидкість часто рятує життя.Військові 21-ї окремої механізованої бригади подякували волонтерам ГО «Вартові світла» та колективу АТ «НАЕК «Енергоатом» та наголосили: підтримка цивільних є надзвичайно цінною. «Дуже важливо, коли є люди, до яких можна звернутися і вони допомагають. Отримана допомога є дуже вчасною та сприятиме виконанню бойових завдань. Дякуємо. Слава Україні!» – сказав командир батальйону Володимир Конін. 💬У ГО «Вартові світла» наголошують, що будь-яка допомога – доказ єдності тилу й фронту, спільної відповідальності та віри в перемогу України. Волонтери розповідають, що за кожною передачею стоїть кропітка і злагоджена робота атомників. Після отримання запиту необхідно знайти відповідне авто, часто за кордоном, перевірити його технічний стан, доправити в Україну, провести огляд і, за потреби, ремонти. Усе це – заради того, щоб військові отримували надійну техніку й відчували підтримку цивільних.🛡 Вони захищають нас – ми допомагаємо їм!Нагадаємо, ГО «Вартові світла» – громадська організація, заснована фахівцями АТ «НАЕК «Енергоатом» для допомоги нашим Захисникам та Захисницям у боротьбі проти російської агресії. Громадська організація поступово розвивалася і нині має відокремлені підрозділи в Південноукраїнську, Вараші, Славутичі та Нетішині.#новини_компанії #вартові_світла EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,640 26-01-31 08:01
🇺🇦🤝⚛️ Енергоатом та Паризький центр ВАО АЕС: курс на посилення підтримки українських АЕС у 2026 році27 січня 2026 року Олександр Остаповець, генеральний інспектор – директор з безпеки, в.о. члена правління АТ «НАЕК «Енергоатом», зустрівся з керівництвом Паризького центру Всесвітньої асоціації операторів АЕС під час щорічних зборів.У межах зустрічі сторони обговорили підтримку Енергоатома з боку ВАО АЕС та шляхи її зміцнення. Окрему увагу приділили результатам самооцінки за стандартами ВАО АЕС, яка пройшла наприкінці 2025 року на Південноукраїнській, Рівненській та Хмельницькій АЕС. Крім того, вже у 2026 році Енергоатом розпочне впровадження посиленого моніторингу діяльності (ePM - enhanced Performance Monitoring) на трьох українських АЕС. Проєкт реалізовуватиметься з урахуванням обмежень, пов’язаних із воєнним станом.⚡️На зустрічі сторони підтвердили готовність посилювати співпрацю між Енергоатомом та Паризьким центром ВАО АЕС. Своєю чергою Рада керуючих Паризького центру ВАО АЕС наголосила на підтримці оператора українських АЕС та запуску низки нових ініціатив упродовж 2026 року.#новини_компаніїEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 3,930 26-01-29 14:42
🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Затверджено повний склад наглядової ради Енергоатома28 січня номінаційний комітет завершив відбір представників держави до нового складу наглядової ради АТ «НАЕК «Енергоатом».🟡 Представниками держави у складі наглядової ради призначені:Віталій Кіндратів – досвідчений управлінець державного сектору з понад 20-річним стажем роботи на керівних посадах. Чинний заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства, володіє глибокою експертизою у стратегічному плануванні, міжнародному співробітництві та впровадженні складних національних проєктів; Сергій Сухомлин – Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, досвідчений менеджер із понад 35-річним професійним стажем та 15-річним досвідом на державній службі, ексголова Житомира (2015–2024);Максим Малашкін – старший державний службовець 2-го рангу з понад 20-річним професійним досвідом, зокрема 15-річним стажем на керівних державних посадах. Його кар'єра включає роботу на посадах державного секретаря Міністерства енергетики, Міністерства оборони та Міністерства розвитку громад та територій, а також керівництво Державною інспекцією енергетичного нагляду України.🟡 Раніше номінаційним комітетом було одноголосно обрано незалежних членів наглядової ради, фахових міжнародних експертів з великим досвідом роботи на керівних посадах у сфері корпоративного управління:Руміну Велші – міжнародну експертку з ядерної безпеки та регуляторного нагляду. Понад 40 років у галузі. Очолювала ядерний регулятор Канади, Комісію стандартів безпеки МАГАТЕ та Асоціацію міжнародних ядерних регуляторів;Лауру Гарбенчуте-Бакієне – фахівчиню з фінансів, аудиту й управління ризиками в енергетиці та інфраструктурі. Понад 25 років досвіду. Керівні ролі у PwC (США, Україна, Литва), робота з аудитом і ризиками на стратегічних енергетичних об’єктах, зокрема Ігналінській АЕС;Патріка Фрагмана – інженера і міжнародного управлінця в ядерній та енергетичній галузі. Понад 30 років досвіду. Колишній президент і CEO Westinghouse Electric Company;Бріса Буюона – юриста з енергетичного регулювання та корпоративного управління. Обіймав керівні посади в EDF International і EDF Energy, відповідав за юридичні, комплаєнс та регуляторні функції, працював у Державній раді Франції та Комісії з регулювання енергетики.#новини_компаніїEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 3,310 26-01-22 08:03
🇺🇦 22 січня – День Соборності України!Це особлива дата для кожного українця, символ нашої єдності, незламності та нездоланної сили народу.День Соборності нагадує нам, що лише разом, у спільних цінностях і відповідальності, ми здатні долати будь-які виклики та творити майбутнє незалежної, сильної та вільної України.АТ «НАЕК «Енергоатом» щодня віддано працює задля стабільності енергосистеми та забезпечення нашої країни електроенергією. Кожен атомник – частина єдиного згуртованого колективу, який своїми зусиллями зміцнює енергетичну стійкість держави та підтримує українців.Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо цінність нашої єдності – на фронті та в тилу, на робочих місцях і в громадах. Кожен внесок, кожне слово підтримки, кожен спільний успіх робить нашу державу сильнішою та наближає день, коли мир і процвітання будуть нашою щоденною реальністю.Нехай єдність сердець, думок і дій залишиться нашою головною силою. Соборна, сильна і вільна Україна – це наш спільний шлях і наша незламна мрія.З Днем Соборності України! Слава Україні! 🇺🇦EA 🇺🇦 |FB😎|YT📹👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
👁 2,550 26-01-20 08:19
🇺🇦🏘 Павло Ковтонюк: надійну роботу АЕС забезпечують людиКерівник Енергоатома з робочим візитом відвідав Хмельницьку АЕС. Павло Ковтонюк перевірив стан захисних споруд, хід будівництва модульного містечка для переміщених працівників Запорізької АЕС та обговорив з персоналом плани на 2026 рік.Керівник НАЕК наголосив, що в умовах постійних ворожих обстрілів надійність захисних споруд критично важлива для стабільної роботи енергосистеми. Також він проінспектував будівництво модульного містечка для переміщених працівників Запорізької АЕС, ознайомився з умовами проживання та побуту в нових будинках. Проєкт продовжиться й у 2026 році – містечко розшириться до 350 місць. 🏘Під час виробничої наради з керівництвом і персоналом станції обговорили виробничі показники, поточні виклики та підбили підсумки роботи за 2025 рік, визначивши пріоритети на 2026-й.💬 «В осінньо-зимовий період надійність роботи АЕС особливо важлива. Станції працюють на повну потужність завдяки персоналу, який забезпечив якісні ремонти та безперебійну роботу енергоблоків», – підкреслив Павло Ковтонюк.Наприкінці візиту очільник Енергоатома відзначив працівників Хмельницької АЕС подяками та грамотами за професіоналізм, стійкість і самовіддану працю в умовах постійних загроз.#новини_компанії #ХАЕСEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵