Fuente
«ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» | Невдовзі почнеться опалювальний сезон. Споживачі вже починають міркува...
586 Vistas/Alcance
2022-09-19 08:16
Mensaje №380
🟢Невдовзі почнеться опалювальний сезон. Споживачі вже починають міркувати над альтернативними способами обігріву власної оселі, на випадок, якщо будинки відключать від центрального опалення. В додаток до цього чимало жителів Чернігівщини вже встановили у себе в будинках водонагрівачі. ☝️За даними фахівців з ефективного використання енергоресурсів, найбільше електрики споживають у звичайній родині холодильник та обігрівач, а в більш заможній – пральна та посудомийна машини і кондиціонер. Нині споживачі електроенергії сплачують за тарифами 1,44 грн/кВт*год при щомісячному споживанні до 250 кВт. Якщо використовується більше електроенергії, то тариф становить 1,68 грн/кВт*год. Збільшення споживання у зимовий період змушує споживачів думати, як зекономити гроші і при цьому не обмежувати себе в комфорті. 👍ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» рекомендує дотримуватись комплексного підходу: 🔹 Зменшіть енерговитрати оселі на освітлення - замініть старі лампи розжарювання на ощадливі LED-лампи, які споживають до 10 разів менше. 🔹 Не залишайте увімкненими в розетку прилади, якими не користуєтесь. Телевізор в режимі очікування чи навіть мобільна зарядка продовжують споживати електроенергію. 🔹 Інфрачервоний обігірівач вважається найекономнішим. Він працює за принципом нагрівання не повітря, а предметів навколо. Призначений для підвісних стель. Його можна облаштовувати навіть у ванній кімнаті. 🔹 Бойлер не потрібно налаштовувати на максимальний режим і вимикати постійно із мережі, адже на підтримку температури витрачається менше енергії, ніж на нагрівання з нуля. 🔹 Обирайте економну побутову техніку – при купівлі техніки за можливості віддавайте перевагу приладам з класом енергоефективності «А», «А+» та вище, адже вони споживають до 30% менше електроенергії за моделі нижчого класу. 🔹 При двозонному лічильнику змістіть споживання на нічний час – власники двозонних приладів обліку сплачують вдвічі менше за електроенергію, що використовується з 23:00 до 7:00. Тобто, 0,72 грн/ кВт∙год при споживанні до 250 кВт∙год та 0,84 грн/ кВт∙год при споживанні понад до 250 кВт∙год. Тому, якщо ви користуєтесь «нічним» тарифом, за можливості вмикайте прилади у години економії. Наприклад, у цей час можуть працювати бойлер, кондиціонер, хлібопіч тощо. Ці прості поради допоможуть зменшити споживання та рахунки за електрику, а результат ви помітите вже у перший місяць❗️