Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Elio’s room 🕊️
Añadido 06 dic. 2025

Elio’s room 🕊️

@elios_room
Número de suscriptores: 1 526
Fotos: 2,690
Videos: 619
Enlaces: 484
Descripción:
Вітаю всіх друзів і не друзів в своєму супер крутому каналі 💋
Fuente

Elio’s room 🕊️ | Найгіршим у травмі є неможливість її прожити. У англійській мові є так...

Logotipo de la comunidad de telegram - Elio’s room 🕊️ Elio’s room 🕊️ @elios_room
393 Vistas/Alcance 2026-02-24 10:52 Mensaje №5978
Найгіршим у травмі є неможливість її прожити. У англійській мові є таке слово як numb. Аналогом є мабуть термін «оніміння», але воно не повністю передає сенс. Це не просто оніміння. Це мерзотна обмʼяклість, це неможливість відчути, це відсутність можливості хоч якось рухати та мати контроль над онімівшою часткою себе. І для мене це гірше за будь-який біль.Біль можна прожити. Можна прокричати, можна виплакати, виговорити, виписати, розкидати речами по кімнаті. Можна проговорити по мільйону разів. Можна в кінці кінців бути побаченим у цьому болі, що викликає почуття близькі до катарсису. А оцей numb неможливо прожити. Цю пустоту не можна відпустити, не можна відчути. Вона наче ніяк і не турбує. Спогади змазані, почуття незрозумілі. Ну було і було, чого тут говорити. Тільки чомусь сил вистачає тільки на беззмістовний думскрол. Тільки чомусь прокидаєшся по ночам та дивишся у стіну. Тільки чомусь буває важко дихати. Тільки чомусь хочеться курити цигарку за цигаркою. Тільки чомусь психіатр виписує тобі рецепт та попереджає про ризик звикання до препаратів.Я говорю про війну без якихось емоцій. Я можу розповідати факти та події. Я залишаюсь спокійною та описую це так, наче це була якась епопея з ЦНАПом - щось муторне, побутове. Не тому що це легко прожилось. А тому що мозок все ще знеболює ту жахливу діру, яку війна пробила всередині мене. І всередині кожного з нас. І нам доводиться жити з цією анестезією, якось ніяково рухаючи онімілою частинкою душі. Я сподіваюсь, що колись нам стане сил зняти це знеболення і все це прожити. Стане сил це виплакати, викричати, виговорити. Стане сил повернути ту ампутовану частку нас, яка жила, мріяла, планувала, відчувала. Я сподіваюсь, що одного дня наш світ знову стане настільки безпечним, що ми дозволимо собі прожити весь цей біль та травму. У такі дні такі сподівання стають особливо пронизливими.