Fuente
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Отже, найбожевільніший сезон в історії Сегунди – 1939/40.Сезон, який...
603 Vistas/Alcance
2024-10-29 10:01
Mensaje №13644
🇪🇸 | Отже, найбожевільніший сезон в історії Сегунди – 1939/40.Сезон, який розпочався з 40 команд у категорії, розділених на 5 груп по 8 клубів, і закінчився 17 вильотами, 6 з яких були з однієї групи. Давайте почнемо з того, як у Сегунді з'явилася така кількість команд (такого більше ніколи не було).Сегунда, починаючи з її другої кампанії та до сезону 1934/35, мала лише одну лігу з 10 команд, що ускладнювало зростання клубів, яким доводилося оплачувати далекі поїздки, через те, що змагалися клуби з усієї держави.У 1934 році, оскільки вартість проїзду була однією з головних проблем, другий дивізіон змінив свій формат, сформувавши 3 різні групи, в яких брали участь 8 клубів, організованих за територіальною ознакою. Ця модифікація тривала два роки, поки не розпочалася Громадянська війна.Після перерви, спричиненої цієї трагічною подією, формат знову змінився, до Сегунди прийшло 16 нових команд. Метою було вмістити клуби з усієї Іспанії як спробу возз'єднання, тому Федерація вирішила підвищити в класі 15 команд, які до цього грали нижче Сегунди.– У групі I, що розташована на північному заході півострова, був потрійний виліт, в результаті якого «Депортіво Торрелавега» вилетів з групи.Це був не єдиний виліт, оскільки «Оріяменді», який посів 4-е місце, був понижений через іншу реструктуризацію дивізіону.– В цій групі лідерство було нічийним, і завдяки різниці в один м'яч «Депортіво ла Корунья» міг би стати лідером і розіграти путівку до Прімери, чого він так і не зробив.– У групі II, де грали баскські клуби, окрім «Алавеса», що вилетів зі спортивних причин, ФК «Сестао», що посів четверте місце, та «Ерандіо», що посів шосте місце, також були понижені у класі FEF (абревіатура федерації).– У каталонсько-валенсійсько-балеарській групі за рішенням федерації вилітала не остання команда, а з п'ятого по сьоме місце. Врятованою командою стала «Бадалона», а от «Констанція», «Гранольєрс» та «Майорка» вилетіли до регіоналки.– Ми дійшли до четвертої групи, найбожевільнішої і найдивнішої з усіх, де 6 з 8 команд-учасниць вилетіли. Лідером став «Реал Мурсія», який єдиний в тому сезоні вийшов до вищого дивізіону.Іншою командою, яка не вилетіла, стала «Картахена», що фінішувала на п'ятій позиції, нижче таких клубів, як «Ферровіарія», другий, «Аліканте», третій, та «Імперіо», четвертий. Незважаючи на чудову кампанію цих клубів, FEF вирішила понизити їх у класі в результаті реструктуризації.– Нарешті, в групі Андалузії та Африканського континенту вилетіли три останні команди, де був показаний найгірший результат в професійному іспанському футболі – «Танхер» зміг звести лише один матч внічию.– Групу очолив ФК «Кадіс», якого гаряче переслідувала «Гранада», яка була всього в одному пункті від місця у фіналі.– Фінальний етап, який завершився боротьбою на вершині між «Депортіво» та «Мурсією», де «Мурсія» підвищилася в класі.Сезон, який закінчився 17 вильотами, кожен з яких був дивнішим за попередній. Команди, які боролися за підвищення в класі, вилітали, команди з дна залишалися в категорії…Найбожевільніший сезон Сегунди.@elfutbolico