Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга
Añadido 14 jul. 2024

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга

@elfutbolico
Número de suscriptores: 1 780
Fotos: 9,670
Videos: 2,350
Enlaces: 5,620
Descripción:
Авторський канал Данила Моісеєнкова про іспанський футбол. Підтримка каналу: 4441 1111 2596 0975 Канал для новин: @elfutboliconews ⚠️ Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕННІ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ осіб, СТАРШИХ 21 РОКУ.
Fuente

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Одним з адмінів цього каналу є вболівальник «Севільї», Женя. Врахову...

🇪🇸 | Одним з адмінів цього каналу є вболівальник «Севільї», Женя. Враховуючи ситуацію клубу прямо зараз, не зайвим буде його особистий погляд на це:В цілому в клубі ситуація є доволі песимістичною ще з сезону 2022/23, навіть попри виграну Лігу Європи. Все це через величезні борги по міркам «Севільї». І ситуація з тих пір кращою не стала, скоріше тільки гірше, тому що результати команди, які тільки погіршуються, не дають клубу виправити фінансове становище.Щодо потенційної купівлі клубу, можна сказати лише те, що на даний момент це єдиний шанс врятувати клуб як від фінансового краху, так і від жахливих результатів в Ла Лізі. Всі проблеми клубу витікають з кабінету президента і до поки Дель Нідо Карраско та всі його підлеглі не покинуть клуб, ситуація в команді не зміниться. Тому надія залишається лише на хороше закінчення сезону, тобто збереження місця в Прімері, та подальшу купівлю клубу Серхіо Рамосом та інвестиційною групою Five Seven Capital. Чому потенційний виліт я вважаю поганим сценарієм, попри чималу думку про те, що це допоможе «очиститись» клубу, тому що, як на мене, це лише ускладнить ситуацію, заведе клуб в ще більші борги і скоріше допоможе повторити історію «Депортиво», ніж «очиститись».Хочу відзначити також і те, що всієї ситуації з вильотом могло взагалі не бути, або вона б принаймні не виглядала так погано, якби не звільнення Матіаса Алмейди з клубу. Звісно, не можна сказати, що результати при аргентинському тренері були хорошими, але об'єктивно кажучи, він видавав максимум з нинішнім складом. Звільнити головного тренера за 9 турів до кінця чемпіонату, коли він тільки но відбув свою дискваліфікацію та покликати на його місце Луїса Гарсію, це дійсно прекрасне рішення, чи не так, пане Дель Нідо?@elfutbolico