Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга
Añadido 14 jul. 2024

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга

@elfutbolico
Número de suscriptores: 1 780
Fotos: 9,670
Videos: 2,350
Enlaces: 5,620
Descripción:
Авторський канал Данила Моісеєнкова про іспанський футбол. Підтримка каналу: 4441 1111 2596 0975 Канал для новин: @elfutboliconews ⚠️ Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕННІ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ осіб, СТАРШИХ 21 РОКУ.
Fuente

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Футбол невіддільний від страждань, менших чи більших. Просто запитай...

🇪🇸🇪🇸 | Футбол невіддільний від страждань, менших чи більших. Просто запитайте «Еспаньйол», який досі не виграє у 2026 році. Незважаючи на це, як проголошує один з їхніх найвідоміших висловів: «Ми – «Еспаньйол», і це наше життя». Поточну ситуацію можна розглядати як стакан, наполовину повний або наполовину порожній. І в роздягальні він, безсумнівно, сприймається як наполовину повний. Бо, незважаючи на погані результати, команда з «іншої сторони діагоналі» зберігає дев'ятиочкову перевагу над зоною вильоту.«Проблема» полягає в тому, що сьогодні «Еспаньйол» відвідає «Камп Ноу». Це в лапках, бо хоча одні можуть бачити безліч негативних аспектів, інші бачать можливість. Очевидно, що чим довше ти не виграєш, тим ближче ти до перемоги. Чому б не проти «Барси» на «Камп Ноу»? Особливо враховуючи, що і цей стадіон, і цей клуб вже виступили «рятівниками» ненависних сусідів. Це було в сезоні 2008/09.Тоді ситуація була майже ідентичною нинішній. Тоді «Еспаньйол» не перемагав 13 матчів поспіль, наразі ця серія досягла 14 турів. Момент, безсумнівно, був набагато драматичнішим, адже команда, якою керував Маурісіо Почеттіно (третій тренер того сезону), була внизу таблиці. І все ж вони відігралися завдяки дублю Івана де ла Пеньї. Це був початок шляху до виживання, якого вони досягли, випередивши зону вильоту на п'ять очок.Тепер знову «Камп Ноу», знову велика анти-серія, знову «Еспаньйол». Ніхто вірить, але...@elfutbolico