Fuente
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | ️ | Вчора, як і завжди перед матчами Ліги чемпіонів, відбулася прес-ко...
287 Vistas/Alcance
2026-04-08 10:31
Mensaje №18075
❤️ | Вчора, як і завжди перед матчами Ліги чемпіонів, відбулася прес-конференція, де мали бути тренер і гравець. Для супроводу Дієго Сімеоне було обрано Антуана Грізманна. І якщо в останні роки, на відміну від того, що було сезонів 10-12 тому, прийнято розділяти сесії відповідей тренера та гравця, цього разу Чоло привів Грізманна з собою.І не просто так.«Перш ніж ви поставите всі ваші запитання, я хотів би як тренер і фанат «Атлетіко» скористатися цією можливістю, перебуваючи сьогодні на прес-конференції з Антуаном, щоб подякувати йому за його скромність і все, що він зробив.Ти – чудовий приклад для сучасної молоді, суспільство потребує таких людей, як ти. Дякую тобі за все, що ти нам дав, за все, що ти продовжуєш нам давати, і за все, про що я проситиму тебе дати. Дякую за твою відданість справі, твою поведінку і як професіонала, і як особистості. Ти знав, як розділяти наші прекрасні сімейні стосунки, при цьому не переступаючи складну межу стосунків між тренером та футболістом і дружбою. Я бачу тебе насамперед як гравця, а потім уже як друга.Залишилося 8 турів Ла Ліги, фінал Кубка Короля, і якщо Бог дасть, ми зіграємо ще 5 матчів у Лізі чемпіонів. Тож я закликаю тебе продовжувати насолоджуватися всім цим. Я дуже люблю тебе. Якби сьогодні на моєму місці був би будь-який інший уболівальник «Атлетико», він би сказав теж саме. Я солідарний із ними.Я твій тренер, і ти знаєш, що якщо завтра не бігатимеш, то я тебе заміню. Ось і все. Вибач, я просто хотів сказати це».
@elfutbolico