Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Економіка з Матвійчук ⚡️
Añadido 06 dic. 2025

Економіка з Матвійчук ⚡️

@economicmatviuchuk
Número de suscriptores: 2 480
Fotos: 436
Videos: 151
Enlaces: 1,470
Descripción:
Підприємець, економічна правозахисниця, власник креативного івент-агентства «ARENA CS» Детальніше про мене читай у закріпленому повідомленні 🙌 Бот для звʼязку @economicyanam_bot
Fuente

Економіка з Матвійчук ⚡️ | Світ палає, а ми досі бавимося в «соціалочку»Ракети в Ірані, війна в У...

Logotipo de la comunidad de telegram - Економіка з Матвійчук ⚡️ Економіка з Матвійчук ⚡️ @economicmatviuchuk
678 Vistas/Alcance 2026-03-03 18:16 Mensaje №1801
Світ палає, а ми досі бавимося в «соціалочку»Ракети в Ірані, війна в Україні, нафта дуже скоро може бути по 100$, інфляція. Світ входить у піке, яке називають третьою світовою».Але я хочу спустити цю високу геополітику на нашу грішну землю.Знаєте, що мене як підприємницю бісить найбільше? Поки світ готується до великої війни, Європа продовжує тонути в «зелених» бюрократичних нормах, а ми в Україні — у м’якому соціалізмі.Ми чекаємо, коли «все закінчиться», але правда в тому, що старого світу більше немає. І виживуть у цьому новому хаосі не ті країни, де найбільше чиновників чи найвищі податки, а ті, де економіка максимально вільна і мобільна.Чому ми зараз вразливі?Кожен дозвіл, кожна ліцензія, кожен роздутий штат міністерства — це гиря на ногах нашої армії. Сильна держава — це багата держава. А багатство створюється не в кабінетах, а на заводах і в цехах.Що нам робити, поки «пил не осів»?1. Економічна мобілізація через свободу. Нам не потрібні нові податки «на війну», нам потрібне скасування всього, що заважає виробляти зброю, дрони та все інше тут і зараз.2. Приватизація всього. Державні підприємства — це чорні діри для наших податків. Продайте їх тим, хто зробить їх ефективними.3. Чесна валюта. Нам потрібна стабільність, яку не зможе зпустити в унітаз жоден уряд «надрукувавши трохи грошей» для покриття власних прорахунків. Чому ми відйшли від золотого стандарту?Світ розділився на тих, хто платить за хаос кров’ю, і тих, хто на ньому заробляє. Україна вже заплатила найвищу ціну. Щоб не просто вистояти, а перемогти, ми маємо стати економічним тигром.Час «соціальних гарантій» від держави, яка сама ледь тримається, минув. Час брати відповідальність на себе. Тільки вільна людина з гвинтівкою та капіталом здатна захистити свій дім.Яна Матвійчук ☑️ ПІДПИСАТИСЯ