Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Зʼїж книгу
Añadido 14 jul. 2024

Зʼїж книгу

@eatabook
Número de suscriptores: 5 189
Fotos: 4,150
Videos: 497
Enlaces: 693
Descripción:
Аргументовані книжкові відгуки, книжкова поліція та ексклюзив від українських митців 💚 Для зв‘язку — @krilistva
Fuente

Зʼїж книгу | Якби у вас була можливість провести ніч у музеї — який би музей ви обр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Зʼїж книгу Зʼїж книгу @eatabook
1 920 Vistas/Alcance 2026-04-16 14:45 Mensaje №4957
Якби у вас була можливість провести ніч у музеї — який би музей ви обрали та чому? Пишіть в коментарях!Я також напишу, але спочатку крута історія: В 2018 році французьке видавництво Editions Stock запустило проект, концепція така: письменнику дають можливість повести ніч у музеї, а потім він має написати текст про свій досвід. Письменниця Jakuta Alikavazovic обрала провести ніч у Луврі та описала цей досвід у тексті «Like a sky inside». Підготовлена до ночі героїня розмірковує не тільки про мистецтво, а й занурюється у спогади, зокрема про те як її батько, після кожного з їхніх численних візитів до Лувру запитував, як саме вона б украла Мону Лізу)) З деяких оглядів які я прочитала, здалося що якраз «крадіжка» зокрема і є наскрізною темою цієї історії, проте не у прямому сенсі, а швидше йдеться про крадіжку певних атрибутів для створення власної ідентичності. Книга дууууже зацікавила (є тільки франц. і англ.)В якому музеї я б залишилася на ніч?У музеї Прадо в Мадриді. Бо якщо проводити ніч із якимось художником, то точно з Франсіско Гойєю та його «Сатурном, що пожирає свого сина» (але насправді там ще багато всього, що я ніжно люблю)