Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - e_pytannya
Añadido 14 jul. 2024

e_pytannya

@e_pytannya
Número de suscriptores: 41
Fotos: 35,400
Videos: 11,100
Enlaces: 11,700
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

e_pytannya | Депутат ОПЗЖ побудував власне "Межигір'я" на Донбасі У вчорашньому від...

Logotipo de la comunidad de telegram - Є ПИТАННЯ e_pytannya @e_pytannya
6 850 Vistas/Alcance 2025-12-12 13:01 Mensaje №49970
🤬 Депутат ОПЗЖ побудував власне "Межигір'я" на Донбасі У вчорашньому відео розповідали про чинного нардепа від уже забороненої "ОПЗЖ" Валерія Гнатенка, який досі працює у Верховній Раді, попри сумнівне кримінальне минуле. Гнатенко 13 років був міським головою Дружківки на Донеччині. У 2014 році, коли почалась війна на Донбасі, він був серед тих донецьких мерів, яких звинувачують у підтримці сепаратизму в регіоні, вивішуванні прапорів "ДНР" та організації псевдореферендумів. Сам Гнатенко разом із колегами просив Росію ввести війська та знущався з Революції Гідності. Ми приїхали у ту саму Дружківку, до якої все ближче і ближче наближається фронт паралельно з тим, як звучать розмови про "здачу" всієї Донецької області. Виявляється у місті є так зване "Дружківське Межигір'я" родини Гнатенків, яке вони побудували у місцевому парку. Офіційно землею володіє мати Гнатенка для нібито випасання худоби, але фактично для побудови елітного палацу. Місцеві активісти та жителі розповідають, що мешканцям міста, які були учасниками бойових дій, землю у місті не давали, а сам Гнатенко, користуючись службовим становищем, виділив собі цю землю у парковій зоні. "Там і СБУшники, і прокуратура теж отримали у тому місці землю, а побудував все тільки Гнатенко. Її називали "Гнатенківка". Це не Дружківка, а Гнатенківка. Вони захопили все, що тільки можна було", – розповідає Віктор Баштовий, директор Дружківського коледжу ДДМА. Громадська активістка з Дружківки Ірина Кірікова ж наголошує на тому, що місто для сім'ї Гнатенків була бізнесом, адже вони керували багатьма компаніями. "У них були пально-мастильні матеріали, якими вони торгували, кафе, ну все. Ця сім'я відчували себе господарями міста. Ми всі в них були як у прислужниках. Ми повинні були працювати на цю сім'ю. І те, що вони казали, усі в місті мали виконувати", – пригадує вона.Що нам відповіли в правоохоронних органах щодо кримінальних справ на Гнатенка та як він сам нам прокоментував це все по телефону? Повний репортаж про проросійського нардепа тут 👉👉👉 https://youtu.be/CfKrPrkKRxs📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися