Fuente
e_pytannya | У Банкової новий "чорний вівторок" через "вступ у ЄС у 2047 році", бит...
6 050 Vistas/Alcance
2025-11-08 11:01
Mensaje №49121
У Банкової новий "чорний вівторок" через "вступ у ЄС у 2047 році", битва за Покровськ наближається до розв'язки, Трамп святкує рік з перемоги на виборах, нерішуча "коаліція рішучих" чекає "кінця війни", Анджеліна Джолі потрапила в ТЦК, а Тимур Міндіч потрапив під приціл ФБР. Підбиваємо підсумки чергового шаленого тижня у нових хроніках політборделю. Скандальний "найкращий звіт" про "бліц-криг" України на вступ до Євросоюзу обернувся черговим обманом після того, як уряд в особі віцепрем'єра Качки "заливав" нам чергові побрехеньки. На ділі ж Україна вступить у ЄС аж через 22 роки, якщо зберігатиме нинішній равликовий темп "реформ" і нинішню гостру брехню від таких як Качка.На фронті ж тим часом може добігати кінця історія ще однієї фортеці. Покровськ опинився під серйозною загрозою втрати. Це триває продовження тієї самої війни, яку Трамп обіцяв закінчити за "24 години". Обіцяв він це рівно рік тому, коли у листопаді 2024-го виграв на виборах. Гарна новина – нам залишилось терпіти на 1 рік менше, погана – але все ще 3 роки. Водночас голлівудська акторка Анджеліна Джолі, на відміну від Трампа, приїхала в Україну, побувала у Херсоні та ще й у будівлі ТЦК. Поки у "Лари Крофт" були свої пригоди на українському півдні, то президентський друг Тимур Міндіч має свій кримінальний екшн з американським ФБР.Про "велику маленьку брехню" на цьому тижні дивіться у відео. Підсумки вже тут 👉👉👉 https://youtu.be/rE0oaaSkUY4📱 YouTube | 📱 WhatsApp🇺🇦 Є ПИТАННЯ | 📱 Підписатися