Fuente
e_pytannya | Якби я був президентом України, то "війна" СБУ та НАБУ/САП ніколи б не...
4 990 Vistas/Alcance
2025-09-04 16:05
Mensaje №47548
"Якби я був президентом України, то "війна" СБУ та НАБУ/САП ніколи б не почалась. Я обіцяю її завершити за 24 години", – саме такими гаслами Дональд Трамп міг би балотувались на майбутні президентські вибори, аби забрати електорат у Зеленського та Залужного (?). Жарти жартами, але цими днями справді спостерігаємо певну ескалацію і "внутрішню" війну між українськими спецслужбами. Адже стало відомо про "шокуюче". Ще у 2023 році НАБУ підступно підкинуло бригадному генералу СБУ Іллі Вітюку елітну квартиру у центрі Києва, через рік змовились з незалежними журналістами, а потім узагалі пустились берегу: вийшли на самого Зеленського та змусили звільнити цього головного кіберрозвідника СБУ, а президент "під дулами" оголосив про це у своєму вечірньому зверненні.Як вам така конспірологія "холодної хитрої помсти", яку НАБУ роками готувало для СБУ, випереджаючи всі події? Звучить не реалістично? Проте от в СБУ впевнені, що 1,5-річна історія з одіозним Іллею Вітюком та його розкішним майном – це "спланована помста" від НАБУ за те, що СБУ боролась проти "російського сліду" у липні, коли влада "зносила" антикорупційні органи. Проте поки СБУ "чужу порошинку бачить, а у своєму оці й колоди не помічає", то журналісти вчасно нагадують про це. Зокрема, як один з агентів СБУ перед початком вторгнення "захищав" і "рятував" Оксану Марченко – дружину Медведчука. Україна справді має талант, коли кумі Путіна без проблем допомагають втекти з України та сховатись у Білорусі. Це ж можна назвати "російським впливом" всередині СБУ, проти якого треба теж боротись чи вже ні?Чим закінчиться публічний "розкол" і "бійня" всередині українських спецслужб через "зашкварного" топгенерала Іллю Вітюка, за якого "впряглись" в СБУ? Дивіться нове відео про це вже на каналі 👉👉👉 https://youtu.be/cNoz3AAqEpw