Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ГУБНИЙ ДВІЖ (АРКА БЕСПРЕДЕЛА)
Añadido 06 ene. 2025

ГУБНИЙ ДВІЖ (АРКА БЕСПРЕДЕЛА)

@dzhmilthebest
Número de suscriptores: 236
Fotos: 21,100
Videos: 3,500
Enlaces: 7,010
Descripción:
МОЯ СВОБОДА - ТВОЇ ГРАТИ "ЖИВІТЬ У ЗЛАГОДІ. НЕ ПИШАЙТЕСЯ, КРАЩЕ ТОВАРИШУЙТЕ З ПРИНИЖЕНИМИ. НЕ ВВАЖАЙТЕ СЕБЕ МУДРИМИ" До Римлян 12:16

👥 Número de suscriptores

236
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -2

👁️ Vistas promedio por mensaje

48
Promedio/Día:: 40
Promedio/Tiempo:: 51
ERR: 20.34%

📊 Mensajes por Día

4.8
Último día: 3
Promedio semanal: 4
Promedio por día: 4.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ГУБНИЙ ДВІЖ (АРКА БЕСПРЕДЕЛА) 2026-01-16
ГУБНИЙ ДВІЖ (досить братських війн) 2025-06-22
Солом'яний Бичок та Губодвіжний Торчок (досить братських війн) 2025-06-18
ГУБНИЙ ДВІЖ (досить братських війн) + (Раздают повестки Андріє-Франківськ) 2025-05-21
ГУБНИЙ ДВІЖ (досить братських війн) + (Сокира+) КФ 2025-05-02
ГУБНИЙ ДВІЖ (досить братських війн) + (Сокира+) 2025-04-21
ГУБНИЙ ДВІЖ (20.04. ОСТАННІЙ ІСТИННИЙ БУНТ) 2025-04-20
ГУБНИЙ ДВІЖ (досить братських війн) + (народжені в MDK) 2025-01-11
ГУБНИЙ ДВІЖ (досить братських війн) + (народженні в MDK) 2025-01-10

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

"Побачив чимало дописів про те що постановочне ЛГБТ-весілля в центрі Львова чинить наругу над Україною. Дивним чином таке писали, переважно ті, хто в шаленому екстазі тішився нещодавному ганебному акту глорифікації фашиста, колаборанта і зрадника українського народу Андрія Мельника.Так от, доводжу до вашого відома: ось цей акт "внесення до пантеону" настільки одіозної постаті є в 100500 разів більшої наругою ніж будь-який можливий перформанс зроблений ЛГБТ. Та навіть якщо б ЛГБТ-спільнота влаштувала б оргію на Майдані Незалежності, це б не було й 10 відсотків від тієї наруги, що вчинили ви.Але для нас навіть такі ганебні акти не є приводом розказувати про те а за що тут воювати, що цей народ приречений, чи нити про те що поки ми воюємо, в нас за спиною кояться ось такі мерзенні штуки ( коли я кажу про "нас", маю на увазі не тільки лівих. По факту, для 90 відсотків населення будь-який гітлерівський посіпака є особистим ворогом ), ми знаємо чому і за що ми воюємо, і знаємо що буде якщо припинимо.Тому якщо для когось звичайний акціоністський перформанс стане підставою для подібних розмірковувань чи подібного ниття, це лиш продемонструє всю вартість того "Слава Україні" що вигукує окремо взята людина.P.S. На моєму досвіді, люди що реально зробили найбільше для України, з тих що я бачив, я від них найменше, або взагалі не чув ура-патріотичних гасел. Це так, з розряду заніматєльної статистики..."друг "Купер"
КМДА ІГНОРУЄ КИЯН. ЧАС ДІЯТИ! КИЇВ, 11.06Влада Києва відхилила петицію з вимогою не підвищувати ціну проїзду в громадському транспорті хоча б на час війни. Чиновники показали, що думка мешканців столиці для них не має значення. Їх не хвилює, що медики, виховательки, комунальники та тисячі інших киян змушені рахувати кожну гривню. Їм байдуже, що для багатьох дорога на роботу стає дорожчою, а це спричинить подальші звільнення за власним бажанням.Поки ми недосипаємо через обстріли, стикаємось зі зростанням цін на харчі та падінням якості комунальних послуг, КМДА марить шокуючими тарифами на метро і автобуси.Громада не має платити за провали беззмінних управлінців! Бажання зробити комунальний транспорт прибутковим за рахунок бідного населення викличе відчай і зневіру.Лише разом ми спонукаємо владу почути нас і відмовитися від різкого збільшення ціни проїзду.📍 11 червня 2026 року🕐 13:00📌 КМДА (Київ, вул. Хрещатик, 36)Facebook-подія 📣 ГО «Соціальний Рух» закликає усіх висловити думку проти підвищення вартості проїзду та сподівається на діалог з міською владою.
БОЙОВИЙ ПРАПОР ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ1. Бойовий Прапор військової частини Збройних СилУкраїни є символом честі, доблесті, слави і зобов'язує кожноговійськовослужбовця Збройних Сил України віддано служитиУкраїнському народові, мужньо, вміло і непохитно боронитиУкраїнську державу, не шкодуючи свого життя.2. Бойовий Прапор військової частини є почесним знаком, щовизначає особливості її бойового призначення, історії та заслуг ісвідчить про належність військової частини до Збройних СилУкраїни.3. Бойовий Прапор після сформування військової частинивручається їй від імені Президента України представником,призначеним Міністром оборони України.4. Бойовий Прапор закріплюється за військовою частиною навесь час незалежно від зміни її найменування і номера. Змінинайменування військової частини вносяться до ГрамотиПрезидента України, що видається під час вручення бойовогоПрапора.5. Бойовий Прапор завжди знаходиться зі своєю військовоючастиною, а на полі бою - в районі бойових дій, в яких частина береучасть.6. У разі втрати Бойового Прапора командир військовоїчастини і військовослужбовці, що є безпосередніми винуватцямицього, несуть відповідальність згідно із законом.
Написав в попередьному пості буквально про те, що індуси не відтворюють кастову систему в гуртожитках НАУ. А потім подивився відео про те, що в деяких країнах з великою долею мігрантів з Індії все ж існує проблема кастової дискримінації. В тому числі в вищих навчальних закладах існує така проблема. Мушу визнати, що не тільки в Індії індуси поводять себе погано.Тож якщо вони збираються привозити кастову систему з собою, то звісно нехай не привозять, тут все ж господар українець, тут наші українські анархістські порядки. Взагалі я як вважаю: якщо ти хочеш бути частиною великого позитивного проєкту Україна, де не важливо, ким ти народився та з ким займаєшся сексом за згодою, та готовий цей проєкт захищати, тоді ласкаво просимо. А якщо ти сюди приїхав зі своєю гомофобією, кастовою дискримінацією, мізогінією тощо, то на хуй ти тут не потрібен.Звісно, якби я був ультраправим, я б хотів більше індусів в Україні. Це ж буквально ультраправа мрія - жорсткі касти, кшатрійська мода, Калі-Юга, Курукшетра, свастика та оце все. Не розумію, чому ж нашим прихильникам арійської чистоти не подобається, коли сюди приїжджають справжні індо-арії?
Дехто вважає, що мігранти не будуть їхати в Україну через бідність та війну. Це не зовсім так. Дані твердження були актуальні ще кілька років тому, проте не зараз. До повномасштабного вторгнення, трудові мігранти в Україні були представлені громадянами Середньої Азії, які працювали в сервісах таксі та доставки. Також були представники азіатських та африканських меншин, що продавали речі на столичних та харківських ринках. Про іноземних студентів, з яких частина осідала в Україні писати не буду, вони не мігранти в класичному розуміння цього слова. Справа в тому, що в країни ЄС мігранти потрапляють або нелегально, або як туристи, або як політичні біженці. В Україні інша ситуація — тут «українська» влада спонукає бізнес запрошувати мігрантів з-за кордону, виплачуючи великі суми за доставку чужинської робочої сили (біля 4-5 тисяч доларів США). Бізнесу ця ідея не дуже подобається, але виступати проти режиму вони не будуть щоб гарантовано зберегти свій капітал, тому погоджуються на умови завезення індуса, якого має захистити український селянин та робітник на фронті. Щоб дістатись до Франції, індусу треба десь заробити декілька тисяч доларів, знайти схему як дістатись нелегалом до тієї Франції, втриматись там щоб не бути депортованим. Щоб дістатись до України, за індуса заплатять гроші за авіаквиток, працевлаштують, завезуть, легалізують під ключ, забезпечать житлом та зарплатою. Великий капітал не буває національним. Всіх цих блядей, які пішли на антинаціональні поступки та не захистили власних найманих робітників, погодившись замінити українських чоловіків на бангладешців, в ідеалі роздягти, націоналізувати та залишити ні з чим.
По чорній-чорній дорозі, на чорному-чорному авто, їхав аватар попиваючи рево. Йому було похуй, що той крутить не справжнє кермо, і тисне не справжні педалі. Йому було похуй навіть на те що насправді ЙОГО ВІЗ ЧОРНИЙ ВСПШНІК НА ЧОРНУ ЗАДУВКУ?Саме цю історію я завжди розповідав. Біля багаття на КМБ. На перервах в учєбці. Та навіть нудьгуючи в нарядах. Сам же я в цю хуйню не вірив. Так як сам потайки посьорбував рідкого змія. Не гидував і обкуритись дубасом. І що? Я, навідміну від відвертих аватарів, ще ні разу не був на задувці. Та й коли п’яний, чи обкурений, мене від тверезого не сильно й відрізниш. Не змінював в собі нічого навіть після 24 лютого. Одного разу мене послали нахуй. Тоді я просив що б мені дали 2 дні відгулу. І як ви зрозуміли, легальний спосіб був закритий. Спитаєте “нахуя?”. Не ваша псяча справа! Отже мене відправляють на охорону проїзного поста. Ми мали тиждень патрулювати блок-пост на дорозі. І в компанію мені дали конченого аватара Септіка, і лудомана Пінокіо.Добро-совісний боєць в такій компанії напевне б побачив підставу і зраду тотальну. Але завдяки своїм планам, я в цьому бачив тільки можливості. — Пс.. Септік, Пінокіо — кличу я всіх— Кажи Алігатор шо нада? — питає аватар.— Кароч, я йду в СЗЧ — попереджаю я — кому що взяти?— О, пробач мені косарь, за мовчання, і позич пж 5к, відіграюсь поверну. — пропонує Пінокіо — Бля, позичу тобі чисто що б ти мовчав — відповідаю я — диктуй!— Піїсятп'ять піїсятйдин, їдиннцть шиїсятїдн, тринацять дванацять, читиєнцєт вісімісітмісім. — продиктував ПінокіоПеревів. Пройшло.— Всьо, я тебе підмінятиму й мовчатиму — пообіцяв Пінокіо — О — перебив Септик — Взьмш мні вдки пть бтлк.— Ок, повернусь на другий день — обіцяю в відповідьАвтік і бронік з каскою залишив. Всі поклялися. Тепер можна зйобуватись.Першим ж ділом ж попиздував в Вівцятин. Там мене чекала Настя.Якщо чесно, я просто використовую можливість бухнути й потрахатись. Більше мені від неї і не потрібно. І мені похуй на те чи я розіб’ю її неповнолітніє серце, чи все ж вона знала на що погоджується. Тільки що правда боюсь що б та не залетіла б і я не давав інтерв'ю операторам “вагітна у 16”. Так що тре піти купити гандоти і протівозачаточне. А що б ще її батьки не знали, займемося на заброшці. Бачу банкомат, знімаю 10к. Йду далі.А вось і він, магазинчик “Тюголь”.Заходжу.— Дайте мені три ротгманса, два ґараджа, пачку дюрех і ґріндей — замовляючи перераховую.Продавщиця мовчки все перерахувала, і озвучила лише ціну — “тисячу девятсот”.Я мовчки дав два косаря, і забрав з покупками Шевченка здачею.Потім я просто пішов в бік тої самої заброшки. На диво мені пронесло. Хоча це частково було пов’язано тим що в самому містечку нема військових частин, тільки поодинокий ТЦК думав як перевиконати план. І вось я вже в неї заходжу, майже добираюсь до місця зустрічі. Але замість малої я побачив чорну-чорну постать, в чорних важких берцаках, по чорній-чорній формі. В руках зловісно була на поготові чорна-чорна сучка з глушником. А на чорній плитоносці красувалась сіра фасція на червоному шевроні. А поруч писало білим по чорному “ВСП”.....
Окупанти зайшли в прикордонне село на Сумщині й вивезли звідти півсотні людей – ЗМІЗа даними видання Кордон.Медіа, у ніч на 20 грудня на Краснопільщині Сумської області російські війська зайшли в прикордонне село Грабовське, розташоване безпосередньо на лінії кордону. Деталі: видання твердить, що у селі були цивільні мешканці, які раніше підписали відмови від евакуації. Як стало відомо Кордон.Медіа, мова йде про трохи понад півсотні громадян, яких вивезли на територію РФ для проведення так званих "фільтраційних заходів". У нас взагалі існує кордон? Чи він охороняється тільки на Заході від втечі ухилянтів? Рускіє просто заходять в село, забирають пʼятдесят наших громадян, і вивозять в ерефію на катування та допити. Кожен день війни — все більше наражання на небезпеку наших громадян. Навіть в селах, де немає війни як такої. Це не Юнаківсько-Хотінський напрямок, звідки москалі наступають на Суми. Я цей район знаю дуже добре. Там не було механізованих штурмів, в ході яких була прорвана оборона і підари з боями зайшли в населений пункт. Це просто забитий болт на оборону та захист власних громадян, їх життя та здоровʼя. Раніше російські ДРГ безкарно вбивали наших військових в десятикілометровій зоні біля кордону. Зараз просто заходять, збирають місцевих і вивозять в невідомому напрямку.
Можна зрозуміти поплавлених на фронті, що лютою злобою ненавидять усіх, кому пощастило більше. Можна зрозуміти патріотів-державників, які щиро люблять свій колір прапора, настільки, що ладні дійсно за нього положити і душу і тіло, не тільки свої, а й тисяч співвітчизників. З ними можна не погоджуватися, їх можна засуджувати, але право на власну позицію у людини не відняти. Однак, кожен, хто закликає до розправ над ухилянтями, при цьому не закликаючи до таких самих і, навіть, жорсткіших розправ над корупціонерами, ворожою агентурою (привіт Юра Бойко), командирами м'ясниками і тими ж комерсами-бандосами в ТЦК, ті хто кричать про перших, впритул не помічаючи других – це тупа дволика мразота і продажні сексоти на побігеньках в режиму внутрішньої окупації. Ставитися до них треба відповідно. Тому що тільки останній опущений чорт буде мовчати про відповідальних, через чиї безпосередні дії та недбалість гинули його побратими і палала країна, кидаючись при тому на інших, чия вина лише в тому, що вони не захотіли гинути з вами в одному строю. Правий рух України, знову, розділився на дві частини – тих хто за владу і тих хто за народ. І розділився, нажаль, далеко не порівну – других, як завжди, кратно менше за перших. Важливо розуміти, що режимна охранота, ті хто зрадили свої ідеали, продали, чи ніколи й не мали їх – "друзі" українському народові не більше ніж росіяни. Не дарма, більшістю вже покійні, націоналісти минулого називали діючу владу "режимом внутрішньої окупації" – тому що по жорстокості й ненависті до українців такий внутрішній окупант мало поступається зовнішньому, якщо не перевершує його. Громадянам важливо розуміти – йдуть не внутрішні розбірки між "нациками", вирішується майбутнє цих самих громадян. Й якщо остаточно переможе провладна охранота – уряд не захистить, окупант не пожаліє. Тому, як ніколи, необхідно організовуватися та єднатися навколо тих небагатьох, хто ще не зрадив своїх ідеалів і продовжує відстоювати майбутнє саме українського народу, а не корумпованої еліти. Інакше, коли прийдуть за тими, хто вирішив "просто пересидіти" – говорити буде вже нікому. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Антоне Гале, вчений ви великий,Всім ужгородцям ви великий друг і брат,А я звичайний, сумом оповитий,Вигнаний з Каракулів юнак.За що ви так - я, чесно, сам не знаю,Та, певно, була сотня в вас причинТепер сиджу, це серце моє крає,Як ви, коли ви були сам-один.І так сиджу, і крає моє серцеУвесь тягар Каракулів ганьби.Я розумію, звісно, Гале, все це,Я лише жертва класів боротьбиОсь так живу без вас, Антоне Гале,І я замерз б уже давно у цій пітьмі,Та ви вогонь тут з іскри роздували,І я, вам вдячний, гріюсь при вогні.А вчора бідну жінку ми ховали,Її убили два її брати,Бо не сподобалась вона вам, пане Гале:Їй було менше двадцяти п'яти.І Ужгород для вас зробили раєм,Сам Банди Шолтес пісні пише проТе який ви, а нам ж лише співаєФартовий хлоп на ймення Містер ПроКоли в своєму модному картузіІдете грати ви великий свій концертМи сидимо тут, піддаємось тузіЙ передевляємось із стрімів ваш контентЖивіть же сотню літ, Антоне Гале,І хоч ми і чекаєм лиш на смерть,Всі хочуть, щоб ви більше виступали,І мріють всі про новий ваш концерт.Антоне Гале, вчений ви великий,Всім ужгородцям ви великий друг і брат,А я звичайний, сумом оповитий,Вигнаний з Каракулів юнак.
Я не розумію педофілів. Як міг хто-небудь дійти до думки про те, щоб зняти одяг маленької дівчинки і лизати її крихітне тіло, покусуючи її шию і цілуючи її чарівні маленькі соски? Тільки безсердечний монстр може думати про її симпатичний дівочий рот і язичок, обернутий навколо товстого члена. що пом'якшується її слиною, що входить і виходить з її рота, поки він не кінчить більше, ніж її маленьке горло може проковтнути. Ідея про те, що товста в'язка сперма, що переповнює її рот, стікає з підборіддя по плоских грудях в її крихітні руки, і спостереження за тим, як вона зсисає його з кінчиків пальців, просто жахлива. Ви усі купка хворих збоченців, якщо думаєте про те, щоб розгладжувати її тонкі стегна членом, що стоїть біля входу в її чисту, ніжну, невинну кицьку, з глибокими здриганнями, і пхиканням з її губ, слизьких від сперми, поки її маленьке тіло здригається від того, що її невинність була втрачена одним швидким ривком. Я відчуваю жахливу відразу до того, як ви з ще більшим хвилюванням, нахиляєтеся над нею, слухаючи її жваві дівочі стогони і зітхання, коли ви прискорюєте свої поштовхи, а її солодкі, теплі і вологі трусики лежать на вашому обличчі, і її плоскі груди, блискучі від свіжого поту, швидко піднімаються і падають, зустрічаючись з твоєю. Це дійсно осоружно, думати про те, як би ти проводячи руками по усьому її крихітному тілу, псуєш її, відчуваючи, як її соски тверднуть на твоєму язичку, коли ти облизуєш її груди, її шию і пахви, вбираючи запах її шкіри і поту, поки вона тремтить від стимуляції, досягає своєї межі, тихо кричить і у неї з'являється перший оргазм, в той же час як член глибоко усередині неї, вливає інтенсивну кількість гарячої сперми, вириваючись вперед і наповнює її розбещений кицька вперше, після чого вивалюється з вона. І просто бридко, коли ви лежите на її виснаженому телі, а вона намагається відсапатися, обхоплюючи вас своїми крихітними пальчиками, відчуваючи, як ваш член знову входе. ВИ ПРОСТО БРУДНІ ЗБОЧЕНЦІ