Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дзеркало медіа
Añadido 11 jun. 2021

Дзеркало медіа

@dzerkalomedia
Número de suscriptores: 2 129
Fotos: 16,500
Videos: 4,390
Enlaces: 16,700
Descripción:
Економимо ваш час: тут тільки найважливіше про Коломию і не тільки☝️
Fuente

Дзеркало медіа | Франківська ОВА планує створити кол-центр для комунікації з мешканцями...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дзеркало медіа Дзеркало медіа @dzerkalomedia
238 Vistas/Alcance 2026-02-19 09:40 Mensaje №28006
📞 Франківська ОВА планує створити кол-центр для комунікації з мешканцями областіВ Івано-Франківській області готуються запустити спеціальний кол-центр для оперативного зв’язку з громадянами. Про це повідомила голова ОВА Світлана Онищук.За її словами, в умовах постійних змін у законодавстві люди мають швидко отримувати чіткі та вичерпні роз’яснення — передусім щодо соціальних виплат, пенсій, допомог для внутрішньо переміщених осіб та інших важливих питань.Із 1 липня 2025 року значну частину соціальних виплат адмініструє Пенсійний фонд України. Після цього кількість звернень від жителів області суттєво зросла. В ОВА вже провели нараду з керівництвом фонду та домовилися посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу.Окрім запуску кол-центру, планують налагодити тіснішу взаємодію з ЦНАПами, аби громадяни могли отримувати необхідні консультації безпосередньо під час звернення.Новий кол-центр має забезпечувати опрацювання запитів та надання відповідей протягом доби. Також керівникам структурних підрозділів і територіальних органів доручено переглянути підходи до комунікації з населенням, щоб зробити її максимально доступною та зрозумілою.В обласній адміністрації наголошують: головне завдання — щоб жителі громад не залишалися сам на сам із питаннями.🖥Дзеркало Медіа 📱YouTube З питань реклами: [email protected]