Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Añadido 14 jul. 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Número de suscriptores: 3 163
Fotos: 1,060
Videos: 876
Enlaces: 1,230
Descripción:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Fuente

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Албанці здивовані тим, що Україна з такою яскравою грою та таким підбо...

Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
787 Vistas/Alcance 2026-04-01 09:06 Mensaje №72883
🧐 Албанці здивовані тим, що Україна з такою яскравою грою та таким підбором гравців не змогла потрапити на чемпіонат світу. Вони також пишуть про те, що збірна України прогресує та покращила свою гру порівняно з останнім матчем проти Албанії. 💬 Ilir: Чи наша команда «забула» вийти на поле, чи це українці сьогодні такі сильні були. Нашим футболістам має бути соромно. Не має значення, чи офіційний матч чи контрольний. Футболісти мають боротися за свою країну, як це робили українці. 💬 Miftari: Виходить, що Україна програла майбутньому учаснику чемпіонату світу, а ми знову програли невдахам – полякам. А тепер ще й українцям програли. У результаті ми подвійно невдахи. 💬 Bello: Україна грала як топ-збірна Дуже якісний футбол. У них сильний склад та відмінна організація. Ребров зробив команду краще, а ми із Сільвіньйо регресуємо. 💬 Elioi: Хто знає, де купити такого тренера, як в України? Може, це була не Україна сильна, а в них просто хороший тренер? Тому що вони сьогодні грали проти нас навіть не основним складом. 💬 Urban: Говорять, що українці мріють про відставку Реброва. А ми мріємо про відставку Сільвіньйо. 💬 Mici: Українці мають подякувати Реброву і попросити його залишитися. Я хотів би, щоб у нас був такий тренер. 💬 Marini: Гей, Україно, давайте мінятися тренерами? Віддайте нам Реброва, а собі забирайте Сільвіньйо. Ми хоч почнемо грати в атакуючий футбол, а не дивитись на чергову ганебну гру біля своїх воріт!