Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Añadido 14 jul. 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Número de suscriptores: 3 163
Fotos: 1,060
Videos: 876
Enlaces: 1,230
Descripción:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Fuente

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк дав свій прогноз на товари...

Logotipo de la comunidad de telegram - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо @dynamo_news_1927
853 Vistas/Alcance 2026-03-31 14:04 Mensaje №72873
👉🏼 Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк дав свій прогноз на товариський матч Україна — Албанія:🗣 Я думаю, вони вийдуть як рекси на цей матч. Я не бачу в цьому сенсу, але вони будуть все одно щось доказувати, щоб зняти ажіотаж в інтернеті про беззубу гру із Швецією. От і все.УАФ треба зараз що-небудь для того, щоб заполонити інтернети і не так критикували Шевченка і Реброва, тому їм однозначно потрібна перемога. Гравці нашої збірної вийдуть як зебри, тільки ці зебри вже ролі ніякої не грають. Треба було проти Швеції виходить і доказувати. А це вже таке... Я думаю, 2:0 виграє Україна — а толку з цієї перемоги?Наступний тренер збірної? Я думаю, що збірну України може потягнути тільки Вернидуб. При ньому у збірній будуть мужики, як всі його команди називають.Але ви не витайте в ілюзіях. Я не здивуюсь, якщо Реброва призначать ще на один термін і дадуть йому карт-бланш. Показник рівня нашого футболу? Матч зі Швецією показав, куди котиться наш футбол і куди його веде УАФ. Оце та дорога. В нас у футболі все котиться в нікуди, що і показала збірна. Я можу зрозуміти, що ми десь можемо поступатися суперникам технічно. Але це ж збірна! Якщо тебе викликали, то треба головою йти в підкат і доказувати, битися, рубатися! Я міг би ще зрозуміти нашу збірну, якби в нас було три вилучення і ми почали б ноги одривати тим шведам. А отак беззубо вийти і навіть не спітніти... Бл**ь, я цього не розумію!Зараз розказують, як їх там пограбували у готелі, як часи коштовні вкрали... У хлопців не те в голові! Я своїм гравцям в Інгульці завжди говорю: соплі я витирати точно не буду. Зараз вони програли два матчі поспіль. У них в контрактах прописана одна зарплата, а все інше йде в бонусах. Якщо ще третій матч програють і прийдуть з мінімалкою до своїх жінок, тоді задумаються. Коли в мене тракторист неправильно працює — він наказаний. А чого футболісти не можуть бути наказані? Я не буду дупу заносити на поворотах нікому!