Fuente
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Півзахисник київського «Динамо» Самба Діалло розповів детальніше про с...
798 Vistas/Alcance
2026-01-23 05:16
Mensaje №72058
🔹 Півзахисник київського «Динамо» Самба Діалло розповів детальніше про своє повернення в команду, мотивацію на зимові збори та подальші перспективи в складі «біло-синіх»:🗣 З якими емоціями повернувся до «Динамо» після оренди? Можу сказати, що для мене багато що змінилося. Зараз прийшов тренер, з яким я працював раніше в юнацькій команді. Він мене знає, і я його знаю. Тому я зараз дуже вмотивований. Як я вже казав, найголовніше добре провести збори й викластися на максимум, показати наші найкращі риси, щоб якнайкраще підготуватися до другої частини сезону.🗣 Хто допомагає в адаптації? Я б не сказав, що мені потрібна нова адаптація, тому що я вже досить довго знаходжуся в команді. Я працював раніше з Ігорем Володимировичем, і тому зараз найголовніше просто дослухатися до його порад та вимог і робити те, що він просить.🗣 Розмова з головним тренером? Ми мали розмову перед відпусткою. Він мені сказав, щоб я готувався під час відпустки, не байдикував, бо те, що ми працювали раніше в юнацькій команді, не означає, що я матиму місце в основному складі зараз. Все залежить тільки від мене. Я маю проявити себе якнайкраще на зборах, важко працювати, і тоді, можливо, отримаю шанс.🗞 Офіційний сайт «Динамо»