Fuente
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Динамо зіграло внічию з польським середняком у першому матчі 2026 року...
772 Vistas/Alcance
2026-01-20 15:54
Mensaje №72031
🤝 Динамо зіграло внічию з польським середняком у першому матчі 2026 року Динамо – Корона – 0:0Перший матч 2026 року київське Динамо проводило на зборах у Туреччині проти польської Корони. Команда посідає дев'яте місце у чемпіонаті.Першу нагоду створили саме динамівці: Попов скористався помилкою поляків та небезпечно пробивав, але воротар Корони врятував команду. Динамо мало перевагу за володінням, але моменти створювало не так часто, тож забити у першому таймі не вдалося.Перед початком другого тайму Костюк зробив одразу 11 замін. Стемпінські у середині другого тайму виходив віч-на-віч із Суркісом та навіть перекинув мяч через воротаря Динамо, але не потрапив у ворота. У відповідь, Шапаренко на 86-й хвилині вийшов на ударну позицію, але від вірного голу Корону врятував захисник, заблокувавши удар українського хавбека.Загалом у другому таймі команди лише один раз пробили у площину воріт. Це зробив Володимир Бражко на 93-й хвилині, але його удар важко назвати небезпечним. У підсумку, 0:0 у першому матчі Динамо в Новому році.📆 Свій наступний матч Динамо проведе 25 січня проти команди з Косова Малішева.