Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🐥| Уточка Фліпає
Añadido 14 jul. 2024

🐥| Уточка Фліпає

@duck_lifeee
Número de suscriptores: 2 000
Fotos: 1,990
Videos: 80
Enlaces: 1,000
Descripción:
duck life channel alpha calls x10-100 everyday, inside, smart move, lifeee and other shit (eng/ua) youtube - dm - @duckers
Fuente

🐥| Уточка Фліпає | приєднуюся до тренду, хочу також трошки розповісти про 2025 рікхотілос...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🐥| Уточка Фліпає 🐥| Уточка Фліпає @duck_lifeee
601 Vistas/Alcance 2025-12-31 13:38 Mensaje №7062
приєднуюся до тренду, хочу також трошки розповісти про 2025 рікхотілося щоб цей пост був про успішне життя, досягнення цілей та виконанням всіх свої дитячих мрій, але в житті все не так легко як здається ;)цей рік став для мене переломним моментом, більшість з вас слідкує за мною вже дуже довго, тому думаю ви знаєте, що за 2024 рік я заробив занадто дохуя бабок для себечому занадто дохуя і для чого я це згадую прямо зараз?я морально не був готовий до цих грошей, я ввійшов в зону комфорту, все в моєму житті було заєбісь і я не хотів нічого більшогоі що зробив я? я прийняв рішення цілий рік ніхуя не робити, навіть ніяких цілей на цей рік я собі не ставивчерез це кожний новий день мого життя був схожий на вчорашній: алкоголь, нікотин, шлюхи та дешевий дофамінтак продовжувалося трохи більше чим пів року, майже 90% моїх бабок були інвестовані в всяку хуйню (я навіть на памʼятаю всіх проектів в які я вклав бабки), а ринок на той час був дуже хуйовий і проекти один за одним почали скамитися, з деяких виходило максимум по 50$, деякі навіть не віддавали бабкия розумів що бабки починали закінчуватися, тому прийняв ще одне дуже хуйове рішення, я почав продавати рекламу в основному каналі всім проектам під ряд і це виглядало приблизно так: 10 нативних рекламних постів - один якийсь банальний щитпост для балансучерез це з 16 тисяч активних підписників, залучених кровю і потом на протязі 3 років -залишилось 5 тисяч, і буквально недавно я його продав всього за 700 баксів, піздєц)не суть, перейдемо до середини липня, саме тоді в мене майже закінчились всі бабки (залишилось буквально пару тисяч)я розумів, що все в моєму житті йде «трошки» по пизді, ловлю піздєц люту мотивацію і вирішую повертатися назад в фулл тайм ворксерпень місяць: я переїхаю на нову квартиру в самому центі міста, вирішую всі свої фізичні і моральні проблемивересень: починаю займатися спортом, кожного дня хожу на тренування по панкратіону, люто єбашуся до відказу пульса + паралельно 24/7 моніторю всю ситуацію на ринку, слідкую за всіма інфлами, дивлюся як це все зараз працюєжовтень-листопад-грудень: пробую фліпати біток, активно торгую на фючерсах, не пропускаю ні одного лістинга та ні одної можливості заробити бабоквсі 3 місяця роботи закриті хоч і в невеликий, але плюс і я цьому дуже сильно радийя знаю що ви вже заєбалися це читати, тому хочу тут публічно поставити собі цілі на 2026: 1. заробити в два рази більше бабок чим в 2024 році2. повернути свій рівень англійської 3. повернути своє оточення 4. отримати якесь офіційне досягнення в спорті5. здати на права6. купити такий апарат всіх якого ахуєють всіза цей рік я багато чого зрозумів та переосмислив в житті, хочу сказати одне, потрібно жити для себе - але завжди хотіти чогось більшого, навіть якщо прямо зараз в тебе все є - цього рано чи пізно може не статицінуйте себе, цінуйте своїх рідних та близьких, бажаю вам активного та продуктивного 2026 року, хай всі ваші мрії збуваються, я в вас вірю❣️p.s. не забудьте всім близьким людям поставити подарунок під ялиночку🎄- 0x1897f01E2482c0A17Dc6fcbebF361ef46eE94eba ( побачив таке в тіма, якщо хтось підтримає кожному центу буду піздєц як радий ;)