челендж проєбати 25 000$за останні пару тижнів багато каналів почали шилити проп торгівлю, вчора поспілкувався з багатьма інфлами які вже заробляють на цьому по пару тисяч баксів кожного тижня, мене це все пізда зацікавило, тому вирішив трохи розібратися як це все працює і показати вам на своєму прикладідля початку важливо зрозуміти що проп торгівля - це взагалі не халява, тут не просто дають бабки всім підряд, а потрібно доказати компанії що ти вмієш торгувати взявши челендж за х суму та зробити невеликий плюс до депозитунаприклад на upscale я взяв собі 25к баксів всього за ~210$, для початку мені потрібно пройти перший етап в який за 3 профітних торгових дня з зроблю +5% до депозиту та другий етап в якому за 5 профітних днів я зроблю +8% до депозитупісля того як я пройду цей челендж, в мене на балансі буде 30к$ компанії на які я зможу собі спокійно торгувати та отримувати до 90% від профіту собі, ризикуючи всього своїми 200 баксамиале за один день не можна пройобувати більше 5% від депозиту, та більше 10% від депозиту за весь час, в основному на цьому й заробляють подібні компанії, бо більшість людей не можуть пройти пропку, а ми не хуєм зроблені, тому думаю не буде важко обєбати цю ракеткутарифів в них є багато, можна взяти 5к всього за ~60$, 10к за ~100$, 25к як в мене за ~200$, і так далі, більш детальніше про тарифи та їхні умови можете подивтися в їхній телеграм апці - https://t.me/UpscaleTradeBot/?startapp=eyJyZWZDb2RlIjoiUkxTRFMifQ%3D%3D або на їхному сайті (для входу треба впн)впринципі доволі цікава хуйня, зараз все одно на ринку активностей дуже мало, тому кого зацікавило підписуйтесь сюда - https://t.me/mexc_mm та проходіть пропку разом зі мноюплюс вибив для вас промік на скидку 10% - ZQUR9 (всього 5 активацій)
#розблядовка по фліпам акцій на мехціможливо мене захуєсосять інші адміни для яких це нда тємка, але всі хто хотіли вже давно заробили на цьому десятки тисяч доларів ще 2-3 місяця назад хоч сьогодні це не настільки актуально як тоді, але все одно заробити на цьому перші бабки можнаєдине що зараз для цього потрібно - бути швидшим та розумнішим за іншихі в цьому вам допоможе ахуєнний парсер зміни цін та волюма від одного хорошого мужичка, посилання - https://t.me/mexc_stocksвмикаємо сповіщення і просто сидимо чекаємо алерта з нормальним обʼємом, на спреди увагу можете навіть не звертати, їх рівняють дуже рідко та довгоякщо бачите що ціна ходить в одному діапазоні, просто розставляєте лімітки, внизу - лонг, вверху шорт, коли обʼєму достатньо кожну хвилину капають бабки, коли ні то краще закрити по маркету в невеличкий мінус і забити хуйваша основна задача це зайти поки ще не почали шилити інфли, буквально 10-15 хвилин - обʼєми стають вже занадто великі для фліпів і всіх починає брити сквізами (які доречі теж можна ловити лімітками, але там вже окрема історія)під це все бажано мати окремий аккаунт, бо іноді рк можуть дати навіть за одну мінусову позицію, а аккаунт бажано мати по моїй рефці - https://www.mexc.com/ru-RU/register?inviteCode=mexc-1biUd (там кожного тижня бекається частина комісії вам + я особисто допомагаю рефералам з будь якими питаннями)
приєднуюся до тренду, хочу також трошки розповісти про 2025 рікхотілося щоб цей пост був про успішне життя, досягнення цілей та виконанням всіх свої дитячих мрій, але в житті все не так легко як здається ;)цей рік став для мене переломним моментом, більшість з вас слідкує за мною вже дуже довго, тому думаю ви знаєте, що за 2024 рік я заробив занадто дохуя бабок для себечому занадто дохуя і для чого я це згадую прямо зараз?я морально не був готовий до цих грошей, я ввійшов в зону комфорту, все в моєму житті було заєбісь і я не хотів нічого більшогоі що зробив я? я прийняв рішення цілий рік ніхуя не робити, навіть ніяких цілей на цей рік я собі не ставивчерез це кожний новий день мого життя був схожий на вчорашній: алкоголь, нікотин, шлюхи та дешевий дофамінтак продовжувалося трохи більше чим пів року, майже 90% моїх бабок були інвестовані в всяку хуйню (я навіть на памʼятаю всіх проектів в які я вклав бабки), а ринок на той час був дуже хуйовий і проекти один за одним почали скамитися, з деяких виходило максимум по 50$, деякі навіть не віддавали бабкия розумів що бабки починали закінчуватися, тому прийняв ще одне дуже хуйове рішення, я почав продавати рекламу в основному каналі всім проектам під ряд і це виглядало приблизно так: 10 нативних рекламних постів - один якийсь банальний щитпост для балансучерез це з 16 тисяч активних підписників, залучених кровю і потом на протязі 3 років -залишилось 5 тисяч, і буквально недавно я його продав всього за 700 баксів, піздєц)не суть, перейдемо до середини липня, саме тоді в мене майже закінчились всі бабки (залишилось буквально пару тисяч)я розумів, що все в моєму житті йде «трошки» по пизді, ловлю піздєц люту мотивацію і вирішую повертатися назад в фулл тайм ворксерпень місяць: я переїхаю на нову квартиру в самому центі міста, вирішую всі свої фізичні і моральні проблемивересень: починаю займатися спортом, кожного дня хожу на тренування по панкратіону, люто єбашуся до відказу пульса + паралельно 24/7 моніторю всю ситуацію на ринку, слідкую за всіма інфлами, дивлюся як це все зараз працюєжовтень-листопад-грудень: пробую фліпати біток, активно торгую на фючерсах, не пропускаю ні одного лістинга та ні одної можливості заробити бабоквсі 3 місяця роботи закриті хоч і в невеликий, але плюс і я цьому дуже сильно радийя знаю що ви вже заєбалися це читати, тому хочу тут публічно поставити собі цілі на 2026: 1. заробити в два рази більше бабок чим в 2024 році2. повернути свій рівень англійської 3. повернути своє оточення 4. отримати якесь офіційне досягнення в спорті5. здати на права6. купити такий апарат всіх якого ахуєють всіза цей рік я багато чого зрозумів та переосмислив в житті, хочу сказати одне, потрібно жити для себе - але завжди хотіти чогось більшого, навіть якщо прямо зараз в тебе все є - цього рано чи пізно може не статицінуйте себе, цінуйте своїх рідних та близьких, бажаю вам активного та продуктивного 2026 року, хай всі ваші мрії збуваються, я в вас вірю❣️p.s. не забудьте всім близьким людям поставити подарунок під ялиночку🎄- 0x1897f01E2482c0A17Dc6fcbebF361ef46eE94eba ( побачив таке в тіма, якщо хтось підтримає кожному центу буду піздєц як радий ;)
Привет всем! Я будущий первокурсник и планирую заселяться в общагу. Есть довольно специфический вопрос.Я занимаюсь майнингом криптовалют и владею небольшой майнинг-фермой. Прежде чем везти оборудование, мне критически важно понять, потянет ли электросеть общежития.Что у меня есть (чтобы было понятно масштаб):1. 8 ASIC-майнеров (типа Bitmain Antminer S19 ). Каждый жрет ~3300 Вт.2. 6 ферм на GPU (видеокарты типа RX 7900). Каждая ~450 Вт.3. Система обдува: Еще ~1000 Вт на вентиляторы.Итого: В пике вся эта система требует около 30 000 Вт (30 кВт). Да, это очень много, я понимаю, что звучит дико для общаги.Поэтому мой вопрос:1. Какая реальная мощность выделена на стандартную комнату? Что стоит на вводе в комнату (автомат 16А, 25А, больше)? Напряжение стабильное 220В или бывают просадки? Сколько розеток и какие (хоть что-то мощное есть, кроме обычных на 16А)? Можно ли там хотя бы 3-4 кВт постоянно держать? (Мои ASICи по одному уже больше кушают).2. Мощность на этаж: Есть ли где-то на этаже возможность подключиться к чему-то более мощному? Может, есть розетки 380В или автоматы на 32А/63А куда-нибудь? Есть ли вообще в принципе в общагах места, где можно снять 10-15 кВт?3. Кто вообще отвечает за электрику в общагах? К кому идти с такими запросами? Или это сразу "фейспалм" и отказ?Я не хочу устраивать пожар!!! плавить проводку, оставлять без света весь этаж или конфликтовать с соседями и администрацией. Понимаю, что 30 кВт на комнату – это нереально. Моя цель – понять, есть ли ТЕХНИЧЕСКАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ выделить где-то (хоть в подвале, хоть в подсобке, хоть в отдельном нежилом помещении) угол под ферму с таким аппетитом. Или это абсолютно безнадежно для общаг вашего универа?