Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Світло ДТЕК Київ
Añadido 06 dic. 2025

Світло ДТЕК Київ

@dtek_svit
Número de suscriptores: 749
Fotos: 267
Videos: 14
Enlaces: 35
Descripción:
Канал створено для інформування про час та графік відключення світла в місті Київ.
Fuente

Світло ДТЕК Київ | ВечірПерехід на тимчасові графіки всім дався непросто. Але ми вже чоти...

Logotipo de la comunidad de telegram - Світло ДТЕК Київ Світло ДТЕК Київ @dtek_svit
1 220 Vistas/Alcance 2026-01-30 20:36 Mensaje №1214
ВечірПерехід на тимчасові графіки всім дався непросто. Але ми вже чотири роки в повномасштабці, мені здається, «просто» вже не існує як поняття.Загалом, ми помітили три основних питання, що задають нам та колегам. Тож хочу дати короткі відповіді на них.1. У графіках немає моєї адресиРоботу над новими графіками колеги починали з нуля. Тобто ці графіки в принципі побудовані зовсім по-іншому, ніж попередні. Якщо в стабілізаційних ми мали якесь розуміння: ці лінії можна перемкнути і вони ще працюватимуть, а ці – мають якийсь запас по потужності, то зараз все знову вперше. Ви не уявляєте, скільки на мережах обмежень і аварій. Тому довелося брати «чистовий» перелік адрес (або як ми його називаємо – адреску) і наносити все спочатку. Через це якась кількість будинків поки що може не бути присутня в графіку.2. Графік не співпадає з тим, як мене насправді вимикаютьЦе теж пов’язано з п.1. Хоч колеги й робили пробні перемикання, за одну добу зробити все бездоганно – дуже складно. Щоб вилікувати проблеми з цих двох пунктів, на сайті ДТЕК Київські електромережі існує форма, куди можна подати заявку. Адреска оновлюється регулярно, тому є всі шанси, що в найближчому оновленні вашу проблему відремонтують.Ще – якщо у вас немає світла, а за графіком мало би бути, то є ймовірність, що сталася локальна аварія. Зверніться до ОСББ/ЖЕК, щоб вони перевірили прибудинкові мережі та за необхідності подали заявку.3. За моєю адресою – два графікиТак сталося тому, що у вашому будинку дві фази. Насправді у значної кількості житлових будинків є дві фази, це зроблено для стабільності постачання електрики. Це технічна особливість підключення. Колеги з ОСР працюють над тим, щоб в усіх сервісах залишити тільки один графік.Хочу ще нагадати, що тимчасові графіки – це спроба приборкати хаос і дати хоч якусь можливість планування. Проте аварії ніхто не скасовував. А на носі ще й морози. Тому бережіть себе, бережіть енергосистему – не вмикайте в розетку все підряд одразу після того, як з’явиться світло.