Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДСНС Рівненщини
Añadido 14 jul. 2024

ДСНС Рівненщини

@dsns_rivne
Número de suscriptores: 1 731
Fotos: 8,340
Videos: 872
Enlaces: 3,110
Descripción:
Інформує про діяльність підрозділів ДСНС України , захист від надзвичайних ситуацій, запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеку, а також про гідрометеорологічну діяльність.

👥 Número de suscriptores

1 731
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +44

👁️ Vistas promedio por mensaje

442
Promedio/Día:: 550
Promedio/Tiempo:: 376
ERR: 25.53%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 442 26-04-18 09:54
У Рівному рятувальники деблокували жінку з понівеченого внаслідок ДТП автомобіля17 квітня о 22:22 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у місті Рівне на перехресті вулиць Кулика та Гудачека та вул. Вербова. На місце події було негайно направлено два чергові відділення рятувальників обласного центру. Прибувши за вказаною адресою, бійці ДСНС встановили, що відбулося зіткнення двох легкових автомобілів. Внаслідок удару пасажирку затиснуло в салоні транспортного засобу.Рятувальники за допомогою спеціального гідравлічного обладнання провели деблокування потерпілої. Жінку було оперативно передано працівникам екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації. З метою запобігання загорянню, надзвичайники вжили заходів щодо відключення клем акумуляторних батарей в обох автівках.До надання допомоги було залучено 2 одиниці спецтехніки ДСНС та 8 чоловік особового складу. Наразі причини та обставини автопригоди встановлюються. • Сайт • Fb • Insta • YouTube •
👁 494 26-04-16 09:04
Працюю в Одесі. На місці російського удару по житловому будинку голова ДСНС Андрій Даник доповів про хід пошуково-рятувальної операції.Сьогодні в місті день жалоби за жертвами атаки. На зараз тут вже 8 загиблих внаслідок масованого ворожого удару. Мої співчуття усім родинам, які втратили своїх рідних. Найбільше цієї ночі постраждали Київ, Одеса і Дніпро. Загалом внаслідок нічного російського обстрілу загинуло 15 людей. У Києві на зараз 4 загиблих, у Дніпрі - 3. Є інформація про зниклих безвісти, працюємо над їх пошуком. Більше сотні цивільних осіб по країні отримали поранення. Люди продовжують звертатися за медичною допомогою. Ця нічна атака росії вкотре була й по тих, хто рятує. У Києві окупанти завдали повторного удару, коли екстрені служби приїхали на допомогу пораненим. Травми отримали 3 поліцейських та 4 медики. Усі наші служби з перших хвилин працюють на місцях російських ударів: рятувальники, верхолази, слідчі та криміналісти поліції, кінологи, психологи, спеціальні загони, підрозділи забезпечення правопорядку. Сьогодні кожен працівник системи МВС - поруч. Із потерпілими та родинами загиблих. Там, де найважче. Дякую всім, хто, попри небезпеку й цинізм терористів, рятує та підтримує людей. У деяких регіонах триває російська атака. Під час тривоги неодмінно перебувайте в укриттях.
👁 384 26-04-12 06:17
Голова ДСНС України Андрій Даник: «Великдень — свято, яке об’єднує всіх нас у вірі в те, що темрява обов’язково відступить перед світлом. Попри постійні обстріли та небезпеку, українці готувалися до цього дня: пекли паски, збирали великодні кошики для рідних та передавали гостинці нашим захисникам. Кожен дбав про ближнього, бо саме в цьому головна сила нашого народу — єдність, міць духу та незламність.Рятувальники щодня бачать цю силу на власні очі. Поки вся країна збирається за святковим столом, тисячі надзвичайників залишаються на цілодобовому чергуванні. Для них Великдень – це не лише молитва, а й готовність у будь-яку мить кинутися у вогонь чи розбирати завали після чергової російської атаки.Вони – ті, хто першими простягають руку допомоги, коли ворог намагається посіяти хаос. Рятувальники знають: за кожним ліквідованим загорянням чи врятованим життям стоїть не лише професіоналізм, а й велика любов до своєї землі та людей. Кожен їхній виїзд – це теж боротьба за наше майбутнє, за те, щоб світло Великодня не згасло навіть під звуки сирен.Вітаю всіх зі світлим святом Воскресіння Христового!Це свято є символом перемоги життя над смертю. Нехай воно принесе кожному українцю спокій, тепло та непохитну віру в нашу Перемогу. Дякуємо всім, хто тримає свій фронт – і зі зброєю в руках, і з пожежним рукавом, і з молитвою на вустах.Мирного неба нам усім!».🆘 СайтFbXIGYTTT
👁 365 26-03-20 13:58
На цьому відео — не «нещасний випадок» і не «випадкова іскра». Це свідоме нищення української землі. Палії на кадрах чітко знають, що роблять.На Рівненщині офіцери-рятувальники громад ведуть безперервний аеромоніторинг. Кожен такий «господар», який вирішив спалити сухостій, уже потрапив в об’єктив квадрокоптера.Після цього — жодних виправдань, адже камера дрона чітко фіксує момент підпалу. Ми бачимо, як ви навмисно розводите вогонь, сподіваючись, що вас не помітять.Кожен палій на цьому відео отримає свій протокол. Штраф за свідоме випалювання рослинності становить від 3 060 до 6 120 грн.Ситуація в Україні залишається критичною: лише за вчора в екосистемах зафіксовано 109 пожеж, які знищили понад 38 га землі.Загалом із початку 2026 року вогонь спопелив уже понад 93 тисячі гектарів нашої країни.Пам’ятайте: кожен ваш свідомий підпал зафіксований камерами наших дронів, тож за нищення рідної землі ви неминуче отримаєте штраф!Будьте свідомими — не паліть екосистеми!• Сайт • Fb • Insta • YouTube •
👁 337 26-03-01 12:00
Завершилася одна з найважчих зим в українській історії.Було справді важко — темно та холодно. Але ми встояли. Своєю роботою на межі людських та технологічних можливостей наші рятувальники ліквідовували наслідки щоденних атак. За температури нижче за -20 °C, на висоті понад 30 метрів під крижаним вітром, а також під водою за метровою кригою, за постійної загрози повторних обстрілів, серед руїн — ДСНС працювала, щоб відновити зруйноване.Ціна цієї роботи надзвичайно висока. Від початку повномасштабної війни 114 рятувальників загинули внаслідок російської агресії. Ми пам’ятаємо кожного.Коли через ворожі атаки зникали світло й тепло, Пункти незламності та намети ДСНС по всій країні ставали для людей місцем підтримки. Поруч працювали й психологи — допомагали впоратися зі страхом і тривогою.Так, лише в столиці було розгорнуто 10 модульних містечок у Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах, що дозволило тисячам мешканців пережити найважчі дні та ночі. Ми не дали ворогу заморити киян холодом.Саме завдяки щоденній роботі всієї команди МВС ця складна й холодна зима для багатьох стала теплішою.Дякую кожному, хто рятує життя та дбає про безпеку країни.
👁 542 26-02-14 13:02
У Клевані під час пожежі житлового будинку чоловік отримав опіки14 лютого о 05:57 у сел. Клевань Рівненського р-ну по вулиці І. Франка сталася пожежа у двоквартирному житловому будинку. На виклик було направлено чергові відділення 4-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин та вогнеборців добровльної пожежної команди "Одек" та військової частини с. Оржів.По прибуттю рятувальники побачили, що вогнем повністю охоплений дах будинку. На ліквідацію одразу подали вогнегасні речовини.Через значне вогняне навантаження існувала загроза перекидання полум’я на сусідній житловий будинок. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося запобігти поширенню вогню.Під час пожежі термічні опіки верхніх кінцівок і тулуба отримав чоловік. Він самостійно вийшов із палаючого помешкання, після чого був госпіталізований до опікового центру Рівненської обласної клінічної лікарні.Вогнем знищено покриття та перекриття будинку. Причина пожежі та розміри завданих збитків встановлюються.• Сайт • Fb • Insta • YouTube •
👁 503 26-02-12 14:35
Міжнародна Коаліція укриттів цивільного захисту працює. Маємо перші практичні результати: затверджено 7 проєктів зі зведення та модернізації укриттів.Нові захисні споруди з’являться у Чернігівській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Сумській областях, які ворог обстрілює практично щоденно. Чотири укриття – для медзакладів, три – для дитячих садків.Відбір проєктів відбувався у взаємодії із громадами. Ми переглянули підходи, щоб перш за все підтримати регіони, наближені до лінії фронту, адже там потреба у безпековій інфраструктурі є найбільш гострою.Це лише початок системної роботи. У лютому Коаліція продовжить розгляд нових проєктів, поданих органами державної влади та місцевого самоврядування. Наше завдання – масштабувати цю ініціативу, щоб кожен населений пункт мав достатньо сучасних та надійних укриттів.Фінансування будівництва здійснюється в межах програми ЄС з підтримки України Ukraine Facility, а практичну реалізацію забезпечуватимуть Литовське Центральне агентство з управління проєктами (CPMA) та Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel.Дякую нашим партнерам за відчутну підтримку та рішучу позицію. Коаліція укриттів – приклад того, як спільними зусиллями ми посилюємо захист людей та стійкість громад.В умовах щоденних загроз система безпеки – це конкретні рішення. Працюємо, щоб кожне таке рішення перетворювалося на реальний захист для людей.
👁 390 26-01-24 07:47
Вночі Росія масовано атакувала наші регіони – випустили понад 370 ударних дронів та 21 ракету різних типів. Під ударами Київ та область, Сумщина, Харківщина, Чернігівщина. У Харкові пошкодили пологовий будинок, гуртожиток, де мешкали переселенці, медичний коледж і житлові будинки. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей, серед них є дитина. У столиці та регіоні головною мішенню для росіян була енергетика. На жаль, життя однієї людини забрала ця атака. Мої співчуття рідним і близьким. Усі необхідні служби зараз працюють на місцях російських ударів, ліквідовують усі наслідки. Рятувальники, медики, комунальні служби, енергетики, ремонтні бригади. Дякую кожному й кожній, хто залучений. Вдячний усім воїнам ППО, хто відбивав атаку. Кожен такий російський удар по енергетиці доводить, що не можна зволікати з поставками ППО. Не можна заплющувати очі на ці удари, потрібно відповідати, і відповідати силою. Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів. Кожна ракета до Patriot, NASAMS, усіх інших систем допомагає захищати критичну інфраструктуру й пройти людям холод зими. Обов’язково маємо реалізувати все, про що домовилися з Президентом Трампом у Давосі щодо ППО. Дякую всім, хто допомагає захищати життя.
👁 387 26-01-22 11:20
Унікальну підводну спецоперацію в умовах морозу до –15 °C провели водолази ДСНС України.Унаслідок російського обстрілу одна зі столичних ТЕЦ зазнала підтоплення через пошкодження труби. Це суттєво ускладнювало ремонт обладнання, від якого залежить тепло й електропостачання в оселях тисяч людей.Не вагаючись, у крижаній воді та за екстремальних умов наші водолази розпочали роботи з ліквідації пошкоджень. Спецоперація тривала 6 діб. Витік води було зупинено, що дозволило службам продовжити відновлювальні роботи.Висловлюю щиру вдячність водолазам ДСНС за професіоналізм!Дякую Президенту України за високе державне відзначення їхньої роботи. Відповідно до Указу: • орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Артема Орлова, Дениса Фролова та Михайла Хижняка; • орденом Данила Галицького - Андрія Власенка; • медаллю «Захиснику Вітчизни» - Антона Гайтана.Це приклад відповідальності й мужності, які тримають країну в найскладніших умовах. 🆘 Дякую особовому складу ДСНС за службу та відданість людям
👁 415 26-01-09 16:04
Сьогоднішній день став черговим нагадуванням про те, що «герої без зброї» ризикують життям щохвилини Під час нічної атаки на столицю росіяни завдали повторного удару по будинку саме в той момент, коли там працювали надзвичайники, медики та поліцейські. П’ятеро наших рятувальників поранені. Поки вони приборкували полум’я та шукали людей під завалами, ворог намагався вбити тих, хто рятує.На жаль, небезпека чатує не лише з неба – вона затаїлася і в понівечених стінах наших міст.У Слов’янську на Донеччині під час обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів стався несанкціонований вибух. Постраждали двоє саперів. Осколки, поранення, лікарняні ліжка – це жорстока реальність тих, хто метр за метром очищає нашу землю від залишків війни.7 поранених рятувальників за одну добу Це не просто сухі цифри статистики. Це чиїсь батьки, сини, друзі. Це люди, які бачили небезпеку, але не розвернулися. Які знали про ризик повторного прильоту, але йшли до постраждалих. Які крок за кроком збирають вороже залізо, щоб завтра цими вулицями могли безпечно ходити діти.Рятувальники не мають броні від болю, але мають незламне серце. Дякуємо за кожну секунду вашої служби. Бажаємо хлопцям швидкого одужання, а рідним – сил 🙏🆘СайтFbXIGYTTT