Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДСНС Миколаїв
Añadido 06 dic. 2025

ДСНС Миколаїв

@dsns_mykolaiv
Número de suscriptores: 2 397
Fotos: 15,800
Videos: 1,440
Enlaces: 2,130
Descripción:
Офіційний канал ГУ ДСНС України у Миколаївській області 📲 Слідкуйте за нами у соц мережах: ✔️ Сайт: https://mk.dsns.gov.ua/ ✔️ YouTube: http://surl.li/hmqmv ✔️ Instagram: www.instagram.com/dsns_mykolaiv/ ✔️Fecebook: https://www.facebook.com/DSNSMYKOL

👥 Número de suscriptores

2 397
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +11
Promedio/Mes:: +47

👁️ Vistas promedio por mensaje

323
Promedio/Día:: 282
Promedio/Tiempo:: 290
ERR: 13.48%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 5
Promedio semanal: 2.7
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 315 26-03-07 07:03
Пресофіцерка ДСНС Євгенія Дудка померла 7 березня 2023 року внаслідок тяжких поранень, отриманих під час російського удару по ДніпруМайор служби цивільного захисту Євгенія Дудка була на службі з 2013 року та очолювала пресслужбу ДСНС Дніпропетровщини. Вона першою виїжджала на місце події, щоб зафіксувати наслідки атак і показати світові обличчя російського терору.10 квітня 2022 року під час ракетного удару по Дніпру Євгенія разом із колегами-рятувальниками потрапила під повторний підступний обстріл. Вона отримала найважчі поранення. Наступні 11 місяців стали для Євгенії часом надлюдської боротьби за життя. Вона перенесла десятки операцій в Україні та Німеччині, але, відчуваючи, що сили покидають її, попросила повернути її додому. «Я хочу помирати на рідній землі», – казала вона.💔 7 березня 2023 року серце Євгенії зупинилося. Для всієї родини ДСНС вона назавжди залишиться символом незламності та професійної честі.Щодня вшановуємо всіх загиблих унаслідок цинічного російського вторгнення.Більше про Героїню – у книзі пам'яті органів системи МВС. Інформаційний ресурс об’єднує історії наших полеглих захисників. Якщо ви знали Євгенію та маєте інформацію, яку хочете додати, скористайтеся формою на сайті. Переглянути історію життя Євгенії Дудки – у випуску проєкту МВС України «Розстріляні росією».
👁 445 26-03-05 15:14
ДСНС отримала енергетичне обладнання від Уряду Швейцарії!Постачання дизельних генераторів та мобільного теплового обладнання дозволить підрозділам ДСНС ефективніше реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечувати життєдіяльність міст у разі знеструмлень.Як зазначив заступник Голови ДСНС з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Примуш організація такого великого обсягу підтримки – це величезна робота: «Дякуємо вам за швидке реагування. Зима закінчилася, але проблема з електроенергією залишається гострою. Навіть із підвищенням температури ми продовжуємо використовувати велику кількість генераторів для Одеси, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Києва та інших регіонів. Нам важливо бути готовими до нових викликів, тому ця енергетична підтримка є життєво необхідною». Своєю чергою Директор Програми Міжнародного співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Жан-Люк Бернасконі наголосив, що ця допомога є відповіддю на масовані атаки росії по критичній інфраструктурі України, які часто відбувалися в умовах морозів.«Перед обличчям величезних страждань, яких зазнає цивільне населення України, Швейцарія не залишилася байдужою. Тому сьогоднішня передача дизельних генераторів є продовженням нашого тривалого партнерства з ДСНС», – зазначив він. І додав, що додаткові генератори наразі постачаються Міністерству розвитку, яке зможе розподіляти їх у пріоритетному порядку, зокрема для постраждалих громад Одеської області.🆘СайтFbXIGYTTT
👁 375 26-03-05 07:52
#НЕЗЛАМНІСТЬ_МАЄ_ОБЛИЧЧЯДо початку повномасштабного вторгнення Денис Жебрак не планував пов’язувати своє життя зі службою в системі ДСНС. 24 лютого 2022 року йому було 19 років. Коли над Україною пролунали перші вибухи, родина вирішила: Денис разом із мамою та братом має евакуюватися. Батько залишився — він працює в ДСНС, в управлінні запобігання надзвичайним ситуаціям.«Я переживав за його життя і водночас відчував гордість - за те, що він вірний своїй справі, що працює заради безпеки людей у таких складних умовах. Тоді я по-справжньому замислився: хочу також бути корисним», — згадує Денис.Коли в ДСНС почали активно впроваджувати безпілотні технології, він вирішив опанувати новий напрямок. Сьогодні Денис — начальник відділення безпілотних систем та робототехніки. Він керує дронами різних типів, працює з наземними роботизованими комплексами пожежогасіння, які неодноразово допомагали під час ліквідації наслідків обстрілів.Повну історію та спогади Дениса Жебрака про перші виклики читайте тут
👁 453 26-03-01 10:52
Завершилася одна з найважчих зим в українській історії.Було справді важко — темно та холодно. Але ми встояли. Своєю роботою на межі людських та технологічних можливостей наші рятувальники ліквідовували наслідки щоденних атак. За температури нижче за -20 °C, на висоті понад 30 метрів під крижаним вітром, а також під водою за метровою кригою, за постійної загрози повторних обстрілів, серед руїн — ДСНС працювала, щоб відновити зруйноване.Ціна цієї роботи надзвичайно висока. Від початку повномасштабної війни 114 рятувальників загинули внаслідок російської агресії. Ми пам’ятаємо кожного.Коли через ворожі атаки зникали світло й тепло, Пункти незламності та намети ДСНС по всій країні ставали для людей місцем підтримки. Поруч працювали й психологи — допомагали впоратися зі страхом і тривогою.Так, лише в столиці було розгорнуто 10 модульних містечок у Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах, що дозволило тисячам мешканців пережити найважчі дні та ночі. Ми не дали ворогу заморити киян холодом.Саме завдяки щоденній роботі всієї команди МВС ця складна й холодна зима для багатьох стала теплішою.Дякую кожному, хто рятує життя та дбає про безпеку країни.
👁 315 26-02-10 07:44
З початку поточного року на території Миколаївської області зареєстровано 127 пожеж у житловому секторі, що на 37 % більше, ніж за аналогічний період минулого року (93 пожежі).Унаслідок пожеж:загинуло 16 осіб — зростання на 129 % (торік — 7);травмовано 9 людей (торік — 😎.Більшість пожеж виникає через порушення елементарних правил пожежної безпеки, але майже кожній пожежі можна було запобігти. Несправна електропроводка, перевантаження мереж, необережне поводження з вогнем, куріння в ліжку — це основні причини трагедій, які забирають людські життя.Особливу небезпеку становить дим, який у закритому приміщенні може стати смертельним уже за кілька хвилин.Рятувальники закликають громадян:не залишати без нагляду ввімкнені електроприлади;стежити за станом електромереж;не використовувати саморобні обігрівачі;не курити в ліжку;навчати дітей правилам пожежної безпеки.📌 Пам’ятайте: дотримання простих правил може врятувати життя вам і вашим близьким.Безпека починається з відповідальності кожного.
👁 477 26-02-02 07:51
Сім’я, що рятує. Родина ЛевицькихДля батька немає більшої гордості й радості, ніж бачити, як син продовжує справу його життя. Це означає, що прожиті роки, зроблений вибір і щоденна праця були прикладом, який став орієнтиром. А цінності, якими жив, — передалися нащадку.Так склалася історія Левицьких.Коли на світ з’явився син Данило, Роман Левицький служив в оперативно-рятувальній службі на Казанківщині. Професійний шлях він знайшов не одразу — працював водієм, охоронцем, пробував себе у цивільних сферах. Саме служба в ДСНС дала йому те, чого бракувало, — реалізацію і впевненість, що ця робота - покликання.Данило зростав у цій особливій атмосфері — серед людей у формі, розумів та знав що таке чергування, виїзди й щасливі історії порятунку. Він приходив до батька на службу, з цікавістю розглядав техніку, знайомився з рятувальниками. Тоді, ще по-дитячому, у нього народилася мрія — стати таким, як тато, тим, хто не відступає перед небезпекою.І мрія здійснилася.Повну історію батька й сина читайте тут
👁 262 26-01-25 07:01
💬Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи, аби світло та тепло повернулося у домівки громадян. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в прямому етері телемарафону «Єдині новини».Внаслідок сьогоднішніх російських ударів пошкоджено 170 об’єктів, в тому числі житлові будинки та критична інфраструктура. Нині рятувальники ДСНС у Києві, Харкові та інших містах України ліквідовують наслідки атак та максимально залучені до аварійно-відновлюваних робіт. Разом з енергетиками та комунальними службами надзвичайники працюють над тим, аби світло та тепло повернулося в оселі громадян. Міністр також повідомив про роботу пунктів незламності, куди люди можуть звертатися за необхідною допомогою: ✔️Тільки в Києві розгорнуто 1300 пунктів незламності, але ми пішли паралельним шляхом й між житловими будинками в мікрорайонах міста Києва розгорнули пункти обігріву. На цей момент працює 91 пункт, на ранок розгортаємо ще два великих пункти обігріву»Як зазначив Ігор Клименко, пункти незламності та обігріву працюють цілодобово. На цих локаціях можна зігрітися, зарядити гаджети та скористатися зв’язком. 🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
👁 411 26-01-23 07:22
#НЕЗЛАМНІСТЬ_МАЄ_ОБЛИЧЧЯІван Паруль служить у Миколаївському гарнізоні оперативно-рятувальної служби понад сім років. За цей час бачив багато. Та до горя, яке принесла війна, звикнути неможливо. Іван навчився жити в цих умовах, працювати, виконувати свою справу. Але щоразу, приїжджаючи на місце ворожого обстрілу і дивлячись в очі родичів, які з надією чекають на диво, серце стискається. Вони вірять, що їхніх близьких можна врятувати. А доводиться деблокувати тіла й повідомляти найстрашнішу звістку.Особливо болісним став день, коли ракета влучила в будівлю Миколаївської обласної адміністрації.«Саме руйнування було складним — бетонні конструкції звисали над нашими головами й могли обвалитися будь-якої миті. Але найважчим були очі родичів. Ти розумієш, що люди загинули одразу, шанси мізерні. І єдине, що ти можеш зробити, — дістати тіла, щоб близькі могли попрощатися. У такі моменти відчуваєш безпорадність і навіть провину», — згадує Іван.Повну історію рятувальника з Миколаївщини читайте тут
👁 376 26-01-14 17:41
Сьогодні разом із Прем’єр-міністеркою Юлією Свириденко зустрілися з поліцейськими та рятувальниками, які ліквідовують наслідки російських обстрілів.Щоразу на допомогу цивільним приходять наші слідчі, психологи, верхолази, вибухотехніки, експерти, енергетики - десятки підрозділів системи МВС. Щоразу вони проводять роботи в надскладних умовах і в найстисліші терміни. Це унікальні вміння та досвід, яких не існує у світі. Часом вони виконують невластиві функції: як от підключення генераторів для заживлення обʼєктів критичної інфраструктури чи житлових будинків. Бо в надзвичайній ситуації всі мають діяти як єдиний механізм, щоб зберегти життєдіяльність громад. Серед нагороджених сьогодні:🆘 ДСНСник Вячеслав Жосан, який у ці дні забезпечує роботу мобільної електростанції в Києві🆘 рятувальник Роман Мазур, який організував розгортання мобільних пунктів обігріву🆘 психолог ДСНС Микола Фомич - за останній час він підтримав понад 200 людей 🚓 психолог поліції Данило Косенков, який допоміг схвильованій трирічній дитині евакуюватися зі зруйнованої квартири🚓 патрульний поліцейський Юрій Школяренко, який під час масованої атаки евакуював із задимленої будівлі лікарні п'ятьох маломобільних пацієнтів.Це лише кілька імен з-поміж тисяч тих, хто стоїть на захисті життя та світла. Дякую вам, Герої системи МВС 🔍
👁 361 26-01-09 08:29
У Києві та області триває ліквідація наслідків масованого російського обстрілу. Залучені всі необхідні служби. Тільки житлових будинків пошкоджено 20. Також на Львівщині, в інших наших регіонах продовжується відновлення після ударів. На жаль, станом на зараз відомо про чотирьох загиблих тільки в столиці. Серед них – працівник швидкої допомоги. Мої співчуття рідним і близьким. Десятки людей поранено. Був і повторний удар по одному із житлових будинків – якраз тоді, коли екстрені служби надавали допомогу після першого удару.Загалом за цю ніч було 242 дрони, тільки балістичних ракет і саме проти об’єктів енергетики та цивільної інфраструктури – 13, одна балістична ракета середньої дальності Орєшнік, а також 22 крилаті ракети. Атака саме тоді, коли відбувається значне похолодання. Саме проти звичайного життя звичайних людей. Зараз робиться максимум можливого, щоб відновити подачу опалення та електрики людям. Сьогодні відбудеться зустріч Енергетичного штабу, на якому очікую доповіді щодо всіх деталей відновлювальних робіт – терміни, необхідне обладнання, відповідальні особи.Окрім звичайної нашої цивільної інфраструктури та енергетичних об’єктів, цієї ночі російським дроном була пошкоджена будівля Посольства Катару. Держави, яка так багато робить для посередництва з Росією, щоб звільняти військовополонених і цивільних, які утримуються в російських тюрмах. Потрібна чітка реакція світу. Передусім Сполучених Штатів, на які в Росії дійсно зважають. Росія повинна отримувати сигнали, що це її обов’язок – зосередитись на дипломатії, та відчувати наслідки щоразу, коли знов зосереджується на вбивствах та руйнації інфраструктури. Також сьогоднішній удар максимально гучно нагадує всім нашим партнерам, що підтримка ППО для України – це постійний пріоритет. Не можна втратити жодного дня в постачанні, у виробництві, у домовленостях. Будемо сьогодні на всіх рівнях інформувати партнерів про те, що відбувалось і яких заходів у відповідь ми потребуємо. Дякую всім, хто з Україною!