Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДСНС Львів
Añadido 14 jul. 2024

ДСНС Львів

@dsns_lviv
Número de suscriptores: 1 375
Fotos: 7,810
Videos: 504
Enlaces: 1,500
Descripción:
Інформує про діяльність підрозділів ДСНС Львівщини, захист від надзвичайних ситуацій, запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальну справу, гасіння пожеж, пожежну та техногенну безпеку, а також про гідрометеорологічну діяльність.

👥 Número de suscriptores

1 375
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: +18

👁️ Vistas promedio por mensaje

177
Promedio/Día:: 152
Promedio/Tiempo:: 173
ERR: 12.87%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 6
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 167 26-05-04 06:36
Щороку 4 травня світ відзначає Міжнародний день пожежників, вшановуючи мужність і самовідданість тих, хто щодня вступає у двобій з вогняною стихією. Для українських рятувальників це свято сьогодні має особливий, гартований війною сенс.У країні, де постійно лунають сирени, робота вогнеборця стала подвигом на межі можливостей. Наші рятувальники першими прибувають на місця обстрілів, працюють під загрозою повторних ударів та витягують людей з-під завалів.З початку повномасштабного вторгнення ми втратили багатьох колег. Ворог цинічно вбиває беззбройних людей, які просто виконували свою роботу в самому пеклі. Ці втрати незагоєні, але ми пам’ятаємо кожного. Сьогодні ті, хто в строю, продовжують справу полеглих побратимів. Кожне врятоване життя – це найкраща шана їхній пам'яті.Ми переживаємо складні часи, але не залишаємося наодинці зі своєю бідою. Ми вдячні міжнародним партнерам, іноземним колегам та волонтерам. Ваша допомога – техніка, спорядження та підтримка – це реальні врятовані життя. Справжнє професійне братерство не має кордонів: коли ви простягаєте руку допомоги українському рятувальнику, ви допомагаєте всьому світу перемогти хаос і руйнування.Згадаймо подвиги загиблих рятувальників і подякуємо кожному, хто наразі в строю, за стійкість, що не знає втоми, професіоналізм, який дарує шанс на порятунок, та єдність, яка робить нас непереможними.Разом до перемоги! 🇺🇦🆘СайтFbXIGYTTT
👁 202 26-05-01 12:05
🇺🇦🇩🇰Заступник Голови ДСНС України Роман Примуш провів робочу зустріч із делегацією Данського агентства з управління в надзвичайних ситуаціях (DEMA), яка стала важливим кроком у зміцненні міжнародного партнерства та підвищенні спроможностей української служби порятунку в умовах війниДо складу делегації увійшли представники з питань донорської допомоги та навчальних програм, а також експерти у сфері міських пошуково-рятувальних робіт (USAR) та інженерного забезпечення.З українського боку до обговорення долучилися фахівці ДСНС різних напрямів — від логістики та інженерних робіт до оперативного реагування та психологічної підтримки. Роман Примуш подякував данським партнерам за тісну співпрацю та системну підтримку, наголосивши на важливості спільної роботи в умовах постійних викликів.«Ми високо цінуємо вашу допомогу, професійний обмін досвідом і готовність розвивати наше партнерство. Така взаємодія безпосередньо підвищує ефективність роботи українських рятувальників і допомагає нам щодня рятувати життя людей», - зазначив він. 📌Ключовою складовою зустрічі став обмін практичним досвідом. Детальніше читайте на сайті ДСНС 👈🆘 СайтFbXIGYTTT
👁 171 26-04-30 07:04
Голова ДСНС України Андрій Даник: «Щирі вітання вам, прикордонники, з нагоди професійного свята!Ви одними з перших зустрічаєте ворога та тримаєте на своїх плечах безпеку нашої країни. Сьогодні український прикордонник – це символ незламності, мужності та залізної волі.Нас із вами єднає спільна місія – захищати та рятувати. Поки ви першими даєте відсіч ворогу, тримаєте оборону під обстрілами та щохвилини ризикуєте собою заради недоторканності наших кордонів, рятувальники виїжджають на місця обстрілів, гасять пожежі, розбирають руїни та допомагають постраждалим. Ми – одна команда, яка разом стоїть на сторожі життя та свободи українців.Дякуємо вам за мужність! Бажаємо кожному міцного здоров’я, невичерпної сили та надійного плеча поруч. Нехай вдома на вас завжди чекають рідні, а служба приносить відчуття гордості за вільну Україну.Віримо, що прийде час, коли на всьому нашому кордоні – від сходу до заходу, від півночі до півдня – нарешті запанує мир, а загрози та небезпеки залишаться в минулому.Вічна шана героям-прикордонникам, які віддали життя за Україну.Зі святом! Разом – до Перемоги!»🇺🇦🆘СайтFbXIGYTTT
👁 168 26-04-27 10:54
🇺🇦🇸🇪 Заступник Голови ДСНС України Роман Примуш провів важливу зустріч із делегацією Комітету з питань закордонних справ Парламенту Королівства Швеція. До складу делегації Риксдагу увійшли представники всіх ключових політичних сил Швеції, а очолив її голова комітету Арон Емільссон.Ця зустріч мала особливий символізм і глибоке емоційне значення: вона відбулася безпосередньо поблизу житлового будинку, зруйнованого внаслідок чергового російського удару по Києву 23 червня 2025 року. Тоді загинули 9 людей. Будівля зазнала значних руйнувань - обвалився цілий під’їзд, залишивши по собі спустошення та біль, які й досі відчутні для мешканців. Саме тут, серед руїн і свідчень трагедії, українські рятувальники розповіли іноземним партнерам про складність проведення аварійно-рятувальних робіт, боротьбу за життя людей та неймовірну щоденну ціну, яку Україна платить за свою свободу.🔻Особливого емоційного звучання зустрічі надала присутність мешканців будинку, які пережили трагедію. Серед них - жінка з малюком, яку після удару рятувальники дістали з-під завалів ще вагітною, а також інша жінка, яка змушена була рятуватися разом із дитиною, спускаючись з верхніх поверхів по простирадлах.До діалогу також долучилися представники Українського Червоного Хреста, Шведського Червоного Хреста в Україні, а також волонтери загонів швидкого реагування. Їхня присутність підкреслила єдність гуманітарних зусиль і важливість міжнародної солідарності в умовах війни.Детальніше читайте за посиланням 👈🆘 СайтFbXIGYTTT
👁 149 26-04-26 10:12
#фото_тижняЦя діра в будинку – немов ворота у пекло, яке не просто випалює бетон, воно поглинає все: затишні вітальні, дитячі мрії та спокійні вечори. У цій чорній порожнечі знищене те, що люди вибудовували роками – майбутнє.Чергова атака на Дніпро. Є загиблі, багато травмованих, серед яких діти. Це не просто статистика – це розірвані долі в одному конкретному будинку…Проте саме біля цих «воріт» у пекло стоять ті, хто не дає ворогу забрати останнє. Попри загрозу повторних обстрілів, ризик обвалу конструкцій та задушливий дим, рятувальникам вдалося вирвати з лап смерті людей, зокрема дітей. Це не про героїзм з екранів, це про виснажливу роботу в самому епіцентрі лиха, де кожен крок може стати останнім, а кожна секунда – вирішальною.На фото не видно, але під руїнами стоять люди. Вони не відчувають холоду чи втоми – вони чекають. Чекають на єдине сповіщення, на тихе «живий», яке здатне зупинити час. У цей момент їхній світ тримається на тендітній надії та плечах психологів ДСНС.На жаль, це і є наша реальність: поки одні намагаються відкрити ворота в пекло, інші стають надійною стіною на їхньому шляху. Рятувальники, медики, психологи ДСНС та кожен, хто подає руку допомоги – ми об’єднуємося, щоб вистояти. Щоб одного дня ці ворота зачинилися назавжди, а на місці руїн знову запанувало життя.Автор фото: Сергій Ковтонюк, пресофіцер ДСНС Дніпропетровщини🆘СайтFbXIGYTTT
👁 179 26-04-25 07:15
Цієї ночі росія завдала чергового жахливого удару по цивільних. На жаль, вже відомо про 5-ох загиблих внаслідок атаки. Понад 30 людей отримали пораненняВорог обстріляв 8 регіонів України. В епіцентрі ударів було місто Дніпро. Пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. Понад 20 людей постраждало, серед травмованих - дитина 9 років. Також поранення отримали двоє поліцейських.На одній з локацій ворожий удар фактично знищив цілий під’їзд. Троє людей загинули. Врятувати вдалося більше 30 мешканців. Рятувальники продовжують розбирати завали. Жертв може бути більше, адже маємо інформацію про кількох осіб, які не виходять на зв’язок. До робіт з ліквідації наслідків удару, окрім ДСНС, залучено також підрозділи Нацполіції.Ворожий безпілотник, який влучив в один із будинків, не здетонував. Поліцейські евакуювали близько 100 мешканців цієї багатоповерхівки. Кілька хвилин тому вибухотехніки поліції вилучили бойову частину, яка була в квартирі на 3-му поверсі, знешкодивши загрозу для людей. Також цієї ночі пошкоджено цивільну інфраструктуру, зокрема житлові будинки, на Чернігівщині, Черкащині та Одещині. У Ніжині загинули двоє людей, на Харківщині серед 4-х постраждалих теж є дитина - півторарічний хлопчик. Дякую всім рятувальникам і поліцейським, хто з перших хвилин російської атаки поруч з людьми! На місцях працюють і мобільні сервісні центри, щоб постраждалі змогли швидко відновити втрачені документи та отримати необхідну консультацію. Робота з ліквідації наслідків ударів триває
👁 181 26-04-24 08:00
Взяв участь у 13-му засіданні Постійної українсько-баварської комісії. Цей міцний та системний діалог триває вже 35 років та охоплює значну кількість сфер співпраці. По напрямку МВС ми зосереджуємося на посиленні спроможностей ДСНС та розвитку співпраці між поліцейськими відомствами. Зокрема, в межах засідання комісії спільно з Державним міністром внутрішніх справ, спорту та інтеграції Баварії Йоахімом Херрманном підписали спільну Заяву про наміри щодо зміцнення співробітництва між міністерствами у сфері безпеки. Йдеться про спільну роботу у протидії кіберзлочинності, нелегальній міграції, торгівлі людьми, незаконному обігу зброї та наркотиків, організованій злочинності.Посилюємо обмін інформацією та досвідом, розвиваємо взаємодію між правоохоронними органами і запускаємо практичні формати співпраці - спільні тренінги та відпрацювання. Також вивчаємо та застосовуємо на практиці досвід Баварії у розвитку добровільного компоненту пожежно-рятувальної служби. Такі формати співпраці формують довіру, на якій будується ефективна безпека як на національному, так і на міжнародному рівні.
👁 190 26-04-17 17:30
👥 На місці кожного російського прильоту, там, де працюють рятувальники і поліцейські, ми обов’язково бачимо їх — психологів МВС. Вони перші, з ким люди можуть проговорити і пережити свій шок і втрати, а також зробити перший найважливіший крок до відновлення і повернення до життя. Сьогодні в складі МВС (і всіх її складових, таких як ДСНС, НГУ тощо) працює 1326 психологів. І їхня підтримка потрібна не тільки людям на місцях подій, а й самим працівникам відомства, їхнім родинам, адже вони теж переживають постійний стрес від того, з чим стикаються щодня. Важливо, що ця допомога є частиною цілісної системи: Ситуаційний центр МВС забезпечує безперервний моніторинг безпекового середовища, аналіз подій і прогнозування розвитку ситуацій, щоб рішення ухвалювалися швидко і з урахуванням усіх ризиків, зокрема для захисту людей.📈 Лише із початку нинішнього року психологічна служба МВС допомогла понад 14 тисячам осіб із різними історіями і досвідом. Ціную, що вони співпрацюють і з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», яку патроную. У 23 обласних центрах та понад 100 громадах МВС, в співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, долучилася до Днів спільнодії — спеціальних громадських заходів, де підтримуємо і пропагуємо психологічну допомогу. Так, психологи МВС ділилися своїми практиками з понад 8-ма тисячами українців. 📘 Окремий напрямок розвитку системи психологічної підтримки МВС — проєкт «mental tutor». У його межах постраждалі та члени їхніх родин отримують сталу й індивідуальну психологічну допомогу. Щоб стати таким тьютором, фахівці спеціально додатково вчаться ненасильницького спілкування, сімейного та мотиваційного консультування, роботи з травмою, втратою і горем, підтримки осіб з інвалідністю. Навчання здійснюється за підтримки міжнародних партнерів і ґрунтується на доказових методах психотерапії, зокрема травмофокусованих підходах та EMDR-терапії.Сьогодні, відвідуючи психологів МВС, передаю їм подяку за їхню важку службу від усіх українців. Усе наше суспільство не зі своєї вини та волі переживає травму війни. Але завдяки своєчасній психологічній допомозі — переживемо і подолаємо її.
👁 152 26-04-15 08:47
Найбільший дипломатичний пріоритет для України зараз – співпраця заради ППО. Ми щодня потребуємо ракет для ППО – щодня росіяни продовжують свої удари по наших містах. Тільки за минулу добу – жорстокі удари по Дніпру, Черкасах, Харкову, Кривому Рогу, Чернігову, Донеччині, Запоріжжю. Тільки у Дніпрі вчора п’ятеро людей були вбиті російським ударом… У Черкасах загинув маленький хлопчик – йому було вісім років… У Запоріжжі від удару по автобусній зупинці теж загинула людина. Мої співчуття рідним та близьким. Росія не змінює тактики комбінованих ударів, і треба бути готовими до збиття всіх типів повітряних цілей. Саме тому програма PURL, яка дозволяє нам отримувати необхідні антибалістичні ракети, повинна працювати й надалі. Цими днями ми забезпечили додаткові внески Німеччини та Норвегії в програму. Також є домовленість із Німеччиною щодо ракет PAC-2 для нашої ППО і додаткових пускових для систем IRIS-Т. Є домовленість і з Норвегією щодо посилення нашої ППО. Готуємо нові домовленості і з іншими нашими партнерами. Кожен такий результат гарантує захист тисяч життів українців. Працюємо і для того, щоб тут, у Європі, ми могли виробляти разом із партнерами всі необхідні системи ППО, ракети до них та кожен із типів дронів, без яких неможлива реальна оборона в сучасній війні. За результатами цього тижня ми забезпечимо Україні можливості додаткового посилення завдяки спільній роботі з європейцями по дронах та по спільному виробництву. На кожен російський удар будуть наші відповіді – наші далекобійні санкції проти агресора, наш внутрішній розвиток системи захисту й наша співпраця з партнерами, які реально цінують життя. Дякую всім, хто допомагає!
👁 215 26-04-12 07:34
#фото_тижняЦе фото на початку тижня облетіло всі медіа. На ньому — Кароліна. Їй лише два роки, і вона щойно повернулася з пекла…У понеділок вночі в Одесі, коли стіни їхнього дому почали сипатися від удару російського безпілотника, мама Кароліни – відчайдушна жінка, яка наразі при надії та чекає на нове життя, – закрила донечку собою.Коли рятувальники діставали її з-під завалів, вони спочатку навіть не бачили дитину. Поки жінка не закричала крізь біль: «Врятуйте доньку!». Мама Кароліни дозволила опублікувати це фото без блюру. Вона хоче, щоб світ бачив ці очі. У два роки дитина не повинна знати, що таке «вибух», «вогняний полон» чи «завали». Але в погляді Кароліни зараз – лише німий жах і дорослий, недитячий розпач. Вона ще не все розуміє, але вже відчуває: сталося щось непоправне.Щоразу на місцях обстрілів наші хлопці б’ються за кожне життя. Камінчик за камінчиком, обпалюючи руки, вони моляться лише про одне – щоб під уламками бетону хтось озвався.росіяни намагаються стерти наше майбутнє, вбиваючи дітей і руйнуючи наші домівки. Але за кожну Кароліну, за кожну українську маму, за кожного з нас рятувальники боротимуться до кінця. Навіть там, де це здається неможливим.За кожне життя. До останнього подиху.P.S. Наразі з Кароліною та її мамою все добре. Їх виписали з лікарні 🙏📸 Автор фото: Олександр Колосюк, пресофіцер ДСНС Одещини.🆘СайтFbXIGYTTT