Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - DIM∆S/DS ✧
Añadido 06 ene. 2025

DIM∆S/DS ✧

@dsdimas
Número de suscriptores: 2 059
Fotos: 2,310
Videos: 425
Enlaces: 578
Descripción:
Мій авторський тґ канал DIMAS (DS) - "Dlya Svoih" UA | K Y I V 💔 My life blog 👌 @dimadefi ☎️ Інше -> https://bio.site/goldenlink

👥 Número de suscriptores

2 059
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -36
Promedio/Mes:: -78

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 0
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

DIM∆S/DS ✧ 2026-04-06
DIM∆S╳𝔒𝔰 2025-02-01
DIM∆S╳DS 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 213 26-05-19 16:19
📦 Суть сервісу. Що таке APK-файл і навіщо він потрібен в р2р ?APK (Android Package Kit) – це інсталяційний файл Android-програми. Простіше кажучи, це "архів" з усім кодом, інтерфейсом та налаштуваннями програми, який можна встановити на пристрій.💳 APK часто використовують для:👨 обходу селфі або інших видів захисту банку🔒 Зниження ризику блокування лк через залізо або фрод системиЯкщо простими словами, то APK файл потрібен для більш стабільної та коректної роботи. Наприклад, якщо дроп знаходиться далеко ви можете скинути йому апк файл він увійде в ЛК в якому потрібно пройти селфі при вході в новий пристрій і далі ви завантажуєте собі на телефон цей APK і маєте повний доступ до банку дропа. Після вашого експорту дропа розлогінює одразу та якщо він спробує заново встановити йому вибʼє пінкод який ви вказували своєму апк файлу✔️ Важливо:Встановлюйте APK тільки з перевірених джерел. У p2p, APK - це не рекомендація, а необхідність. У нас є такий перевірений супер зручний апк сервіс: 🔗ПОСИЛАННЯ: https://apkhub.io
👁 236 26-03-06 15:03
Аі хайп 2026 року, що буде в кінці року мені страшно представити 🤯Це внатурі жесть з цим, другий день дивлюсь про цього монстра ClawBot🦀 Сильна штука, але зі своїми пріколами, покажу скільки $ треба щоб поставити собі на сервер. Дуже багато там треба клацати, щоб зробити щось толкове. Хто не в темі: Головна відмінність цього аі, від звичайних джпті, cloud, інших чатботів, ЦЕ ТЕ ЩО ВИ З НИМ ТАК САМО В ЧАТІ СПІЛКУЄТЕСЬ, але він може робити реальні будь-які дії, прості/складні, йому пох.. Приклади: Пишем в Claw: : «Давай зробим алгоритм для збору спреду на Polymarket. » І він просить вас АРІ полімаркет, і іде будувати все. Потім запускаєте, та він вам на реальних ринках зливає $): Зроби парсер каналів по арбітражу та аі, які я тобі скину і видавай мені на перегляд, цікавий один пост в день, в моєму стилі, та після мого одобрення публікуй в тг канал @ai_aff : і в такому дусі, будь-що, будь яку автоматизацію, без бачення жодного рядка коду, все в зручному чаті. Тому це розй*б Да зараз він ще може трохи тупити, питання в працездатності як це за якісно зробите, які вас промти. Але це просто питання часу, чим більше з ним базарити тим він сильніше стає. Да може бути комусь складно не понятно в установці, хостинг, код, папки. Але раджу розбиратись з цією штукою ви можете робити все х10 швидше якісніше ! Робим, копаєм, покажу, @dsdimas
👁 236 26-03-02 17:20
Найбільші гроші на Polymarket робляться не прогнозами в ручну 🎰А на ⚙️ : неефективності швидкості інфраструктурі обороті капіталуОсновна ідеяУ теорії на Polymarket: YES + NO = $1 Але на практиці це часто не так.Через:• паніку• повільне оновлення цін• різних трейдерів / ботів• низьку ліквідністьвиникають ситуації, коли:YES = $0.43NO = $0.54Разом = $0.97Реальний приклад: Припустимо:• YES =0.48¢• NO = 0.49¢Сумарно = 97¢.Бот купує обидві сторони.Коли ринок завершується — одна з них виплачує $1.Прибуток: $1 − $0.97 = $0.03≈ 3% без ризику. Чому це працює Причини появи арбітражу: • трейдери торгують емоційно; • маркет-ордери рухають ціну; • стакан тонкий; • ринки реагують із затримкою; • люди купують лише одну сторону події.У цей момент ціни тимчасово ламаються. Polymarket поступово стає не казино,а арбітражною інфраструктурою . Найважливіше — оборот капіталу Не потрібно великих відсотків, за них майже неможливо боротися з топами ринку. Навіть: 0.5% за угоду× багато разів (кожні 5/15хв)× великий оборотСаме так виходить ботам робити такі ~ $$$$$$/дейлі РизикиАрбітраж ≠ повністю без ризику ¿ Основні ризики: • одна сторона ордера виконалась, інша — ні; • низька ліквідність; • правила резолву ринку; • комісії, газ, slipage • заморожений капітал до завершення події.
👁 238 26-02-16 13:16
Доречі, по афілятці в крипті. Я раніше був фанатом і заливав трохи, найбільше на BingX, OKX і трохи на MEXC — вроді все.Там у мене всюди були і є гарні умови — від 45% комісійних. Якщо приділити цьому багато часу, можна побудувати хороший пасивний дохід. Колись у мене був скальпер — я з нього нормально “курив”. Бували дні, коли він витрачав ±100$ на комісії в BingX, і мені половина (45$) капала на ПП. Але пізніше все злив і завершився мій дохід) Зараз ось Catapult — можна було б позаливати, але це пздц який жорсткий казік, хз… Якби ще якась ревшара була 😅 а так просто комісійні не дуже цікаво.Моя порада тим, хто хоче розвивати свої рефки в крипті: потрібно виділити 1 рік і взяти тільки одну біржу. Наприклад, BingX — там найкращі умови. Плюс мерч, Apple-призи кожен місяць, квитки на івенти.Вкладень не потрібно — тільки час. Кожен день робити відео, стріми, якісь промки, боти, приватки — за рефку, варіантів багато. Викладати відео всюди, де можна, і вести один Telegram-канал з однією метою та однією реф лінкою біржі.Моя ставка: якщо взяти 100 людей і дати таке завдання, то тільки 5, можливо, це вивезуть і будуть мати пасивний дохід хоча б від 5k$ на місяць.Ось тут → Томас гарно розказує про афілят-маркетинг в “білій” крипті, який з Bybit у місяць по 200–600k$ комісійних рубає по білому в крипті, де ще таке можливо 🤷‍♂️ (трейдинг залупа)
👁 277 26-02-10 13:01
Пропозиції для інвесторів або власників авто 🚙🚘🚘🚘 ! Деталі на сайті DYC: https://drive-your-cash.lovable.appКоротко як це працює: 1. Інвестор вкладає кошти в придбання автомобіля (підбираєм хороші варіанти) 2. Авто передається в управління DYC 3. Машина працює в оренді (коротко- або довгостроково та за потреби виставляється на продаж) 4. Інвестор щомісяця отримує дохід 50/50 Основні переваги:- Стабільний щомісячний кешфлоу- Реальний актив у власності інвестора- Прозора фінансова звітність- швидкий старт до 3днів і авто зможе приносити дохід.- мінімум ризиків- готова бізнес-модельБезпека та контроль- офіційні договори- фіксація умов доходу- трекер контролю авто - регулярні фінансові звіти- контроль стану автомобіляКому підходить ця інвестиція- інвесторам, які хочуть пасивний дохід- власникам вільного капіталу, який не працює- Власникам авто, які хочуть пасивний дохід, авто просто стоїть або довго в продажі Чому Drive Your Cash❤️працючий бізнес з 22+ авто❤️ зрозуміла прозора економіка❤️фокус на прибуток і збереження авто ❤️2+ роки досвіду роботи В коментах обзор на трекер контролю авто та фінансів👇
👁 431 26-01-01 21:26
Для себе з головного 2025:- знову пожив чуть в Киеві (2м)- попав на скам 1к$ - тт стріми (депів було норм но тяжко було) - початок літа, р2р без карт різні тести, старт команд. - (квітень-серпень) пропозиція + за 4міс весілля🥵мега хард подія) око до тепер сіпається від нервів. - нове твх по долгам, хаї- легендарні бухічі з друзями дитинства, басейни, обручка в фільтрах. - Одеса 7днів, перезагруз😮‍💨- Жінці машину узяли- 3 хати (переїзди) - НМТ / вступ універ, за*йоби 📝:Золоті слова2, до кінця🎬 Що я можу сказати, мої слова нічо незначуть, але живіть по кайфу, моментами, згадуються тільки по справжньому ті щасливі моменти в яких відчув кайф це поїздки, екстрим, дорогі покупки, якась велика справа, тощо.Якщо ви ще в соло без своєї сімʼї ризикуйте більше, йдіть ол-ин! Бо буде потім пізно, пройобу нема є тільки досвід !Не Ставте цілі, адаптуйтесь, виберіть 1/2 основні напрямки і 24/7 качайте їх, не заганяйтесь 🧠 як би важко не було, живіть та розвивайтись там де ви є і з тим що є, заробляйте дохуя бабла/тезерів, будуйте пасивний дохід і будьте щасливі. Від цього нажаль залежить ваше життя. Дімас для своїх от души , фінуспіху, здоров'я, сильної менталки, правильних людей, та нарешті того спокою всім в новому році 🙏 2026 Loading..█[][][][][][][][]1%
👁 299 25-11-02 15:07
Я на 1 курсі 1 семестр в ХДУ online : Є такі 6 предметів в нас👆, вся учоба на парах в зумі, і на цій платформі де треба виконувати дз, контрольні і так далі. Трохи там можна було б зручніше візуально все зробити, але може бути. Я вибрав для себе три предмети, які більш менш мені цікаві, по них, з джпт щось виконую як маю час. Решту взагалі для мене темний ліс, о та матем. Як китайська мова для мене, ще норм Іст.Укр, але нашо мені того, треба мені історії Укр гляну щось в ютубі чи фільмец, тай все, краще б англ була, кароче на такі пари особо не ходжу.Хочу сказати що ХДУ реально топ, і дуже сучасна форма навчання, багато аі. Хз як інших зараз, але тут прям сильно, колись коли я з 9класу поступав то був брєд брєдовий на перших курсах. Запаяли мені мозги, всім чим не треба і треба, і кожен день був на парах 3 роки в день в день бо то, мед🏥.😫 (зараз для мене це травма осознавати скільки часу впусту.... одним словом був в систємі. Зараз жесть як все по іншому.. Думайте молоді пацани, не просирайте свій час в тому що вам не потрібно.Ще хороший пост про навчання в уніках+бронь - https://t.me/dsdimas/4805