Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Переселенці Дрогобиччини Info
Añadido 14 jul. 2024

Переселенці Дрогобиччини Info

@drogobuch_vpo_info
Número de suscriptores: 2 085
Fotos: 7,810
Videos: 475
Enlaces: 4,910
Descripción:
Інформація для переселенців міста Дрогобича та району. На цьому каналі ми будемо акумулювати корисну інформацію, що отримуємо від вас та знаходимо самостійно. Зв'язок з адміністрацією - @DrogFeedBackBot З питань реклами - @DrogSmmBot
Fuente

Переселенці Дрогобиччини Info | У неділю волонтери Львова вкотре вирушили містами, СМТ та маленькими с...

Logotipo de la comunidad de telegram - Переселенці Дрогобиччини Info Переселенці Дрогобиччини Info @drogobuch_vpo_info
583 Vistas/Alcance 2025-12-08 20:06 Mensaje №12710
У неділю волонтери Львова вкотре вирушили містами, СМТ та маленькими селами, завітали до Гірського, Меденичі, Дрогобича, Унятичів, Борислава, Трускавця, Модричів та Стебника , щоб передати набори гігієни вчителям та лікарям ВПО.А головне, привезти подарунки для тих, хто на нас дуже чекав!Це діти ВПО – учасники конкурсу малюнку "Моя мрія".Діти ВПО – це особливі діти! Вони отримали величезний стрес: розлука з будинком дитинства, рідними, друзями, а то й непоправна втрата ..... Жах, який перевернув все уявлення про мир, безпеку, добро і зло. Страх, хвилювання, невідомість...Вони різні: одні насторожені, цікаві, а інші біжать підстрибом до нашої машини, посміхаються... Але варто їх розпитати про малюнок, вони так емоційно говорять про свою мрію!  Це не про новий телефон, іграшку тощо. І ця мрія теж має бути! Але в основному, це - мрія про Мир, про тата, якого чекають з війни, про те, хто і що залишилося там .... рідні люди, друзі, улюблені місця, захоплення, вихованці: собака, кішка, пташка ....🙏Головне, діти мріють, що буде МИР і вони туди обов'язково повернуться. Скільки радості в їхніх очах, вони щиро дякують за подарунок! Нам-волонтерам дуже приємно, що це ми запалили вогник у їхніх серцях, подарували свято!Несподівано діти дістають та дарують нам інші малюнки – привітання З Днем волонтера!🥹Ми крадькома витираємо сльози, а діти такі щирі, так тягнуться до тепла, - варто обійняти дитину і вона притискаеться до тебе і завмирає - така тепла, така рідна!І ми розуміємо, що ці дорослі та діти ВПО дивляться на нас так ніби ми зараз приїхали до них з того щасливого довоєнного життя, де свято це не тривога та укриття. Незважаючи, що до пізньої ночі тривала наша мандрівка , всі з нетерпінням чекали нашого візиту. Ми привезли їм любов та тепло, посмішки та свято, радість та подарунки!🇺🇦А головне – надію, віру та впевненість, що вони не одні, що про них пам'ятають!А коли дізналися, що ми теж ВПО, відразу: "Хто? Звідки? А чи не знаєте таких-то? ..." І знову - теплі обійми, сльози радості ... Такі моменти незабутні!❤️ТАК!! Ми разом! Ми залишили свої рідні місця, але ми поряд! Віримо і впевнені, ми переможемо! ВСЕ БУДЕ  УКРАЇНА!!!💪🇺🇦