Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - drive_ernesta
Añadido 06 ene. 2025

drive_ernesta

@drive_Ernesta
Número de suscriptores: 6
Fotos: 193
Videos: 21
Enlaces: 42
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

drive_ernesta | Додам ще впевненості росіянам та їх підводному флотуЗа історію СРСР/рф...

Logotipo de la comunidad de telegram - Євген Сасько drive_ernesta @drive_Ernesta
6 260 Vistas/Alcance 2025-08-02 16:33 Mensaje №471
Додам ще впевненості росіянам та їх підводному флотуЗа історію СРСР/рф затонуло 7 атомних підводних човни, в трьох з яких повністю загинули екіпажі. Обліковано понад 30 серйозних інцидентів із вибухами, затопленнями, пожежами та/або радіаційним зараженням та, як наслідок, загибеллю особового складу. Повна кількість аварій - понад 100, якщо рахувати і дрібніші. Лише в атомному флоті загинуло ~ 758 моряків. При цьому, не враховані інциденти, що сталися з екіпажами дизель-електричних підводних човнів. Це ж мова йде лише про обліковані випадки, а скільки ще «затихарили»! США втратили 2 атомних підводних човни, разом з екіпажами: в 1963 та 1968 роках. Це стало поштовхом для впровадження програми SUBSAFE, яка значно покращила стандарти безпеки, більше таких аварій не було. Всі інші інциденти у американців не є такими значними. З 2000 по 2021 рік обліковано три події, всі повʼязані зі зіткненнями (з кораблем, з підводною скалою і з причалом). У росіян більшість аварій повʼязані з технічними несправностями, порушеннями вимог техніки безпеки, заводською недосконалістю+халатність.Є відверто ганебні випадки для флоту: в 1983 році човен проєкту К-429 затонув ще в затоці (неподалік від бази) при зануренні, коли забули закрити вентиляційні клапани (загинуло 14 моряків). В 1985 році цей же корабель затонув повторно, прямо в сухому доку. В 2008 році на АПЧ проєкту К-152 відбулася пожежа, загинуло 20 чоловік (корабель готувався до передачі флоту Індії і ця подія ударила по іміджу російського ВПК). Про «Курськ» писати нічого не треба - особиста ганьба путіна: «Она утонула»«Можем повторить?» Скільки аварій отримає російський флот при виході з баз? @drive_Ernesta