Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Número de suscriptores

36 253
Promedio/Día:: -55
Promedio/Tiempo:: -287
Promedio/Mes:: -602

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 801
Promedio/Día:: 9,130
Promedio/Tiempo:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 1
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,280 26-05-04 06:09
​​Ранок почався з новини що до Москви прилетів "невідомий дрон" і уклепався в багатоповерхівку. Моральний аспект я лишаю за лаштунками - в нас окупанти вже б'ють по автобусах з дітьми. Говоримо про чисту військову доцільність. Зізнаюся відверто, новину про те, що Красну площу у Москві затягують антидроновими сітками, я сприйняв спершу як фейк. Бо доречне питання - нащо? Якщо по Красній площі прилетить "Лютий" або його аналог - сітки не захистять. Пояснення цьому може бути одне - вони бояться що ми знову влаштуємо їм операцію "Павутина". Що по Москві уже розташовані контейнери, які в годину "N" відкриються, звідти вилетять дрони і почухрають на Красну площу святкувати 9 травня.Проте зараз... Треба розуміти, Москва оточена кільцем ППО. Одна з причин чому так яскраво палають Усть-Луга, Приморське, Туапсе і Пермь, це те що наша дронерія останнім часом методично вибиває російські ППО, і їм нічим закривати експортні термінали. А ослабляти пояс ППО навколо Москви і на Валдаї (резиденції пуйла) вони не наважуються. І от щойно ми продемонстрували - можемо пробити. В Кремлі і по всій Москві зараз мусить бути паніка. Я не знаю чи атакуємо ми Москву у день параду, але вони упевнені - атакуємо. Красну площу затягують антидроновими сітками. В мережі кругом питають - Україна дозволила Москві святкувати 9 травня? Це називається - тривав п'ятий рік демілітаризації України.
👁 8,600 26-05-02 17:39
​​Це дивовижно. Зеленський впровадив санкції проти Андрія Богдана - першого голови офісу Зеленського. Тобто вдумайтеся. Зеленський впровадив санкції проти людини, яка зробила його президентом! Завдяки указу про санкції ми знаємо тепер що президентом України Зеленський став завдяки: "соратникові та партнеру підсанкційного Віктора Медведчука Богдана Пукіша, російського бізнесмена, ключового менеджера підсанкційної платіжної системи А7А5, яку використовують для обходу санкцій, Алана Кірюхіна, функціонерів-пропагандистів олімпійського спорту РФ Станіслава Позднякова та Михайла Маміашвілі". Якщо ця особа привела Зеленського до влади, то доречне питання - а хто такий сам колишній працівник каналу дружини Медведчука Зеленський, фільми якого досі крутять в Росії і платять цому за це роялті? Історія - просто комедія. Богдан так ненавидів Порошенка, що кинувся робити президентом Зеленського. І от тепер Зеленський відправив Богдана під санкції, так само як Порошенка. Але. Порошенко санкції скасує, якщо не в Україні, то через Європейські суди. А от за Богадна я не певен.Ця історія - чудовий привіт всім хто побіг вилизувати Зеленського через любов до довгого карбованця. Вже витерли ноги об Мендель, Разумкова, Гончарука, Рябошапку. Щойно Зеленський підтерся Богданом. З вами, сонечки, буде так само. Зелені не пам'ятають заслуг і не вміють дякувати. Тому коли вас використають замість контрацептива і викинуть - майте мужність не верещати. Хоча, про шо я?
👁 8,020 26-05-01 09:54
​​УДАР ПО FIRE POINTУ відповідь на нову хвилю скандалу по плівках Міндича виникла теза: інформаційна атака, що б'є по фірмі "Fire Point", це атака проти всього українського ВПК бо вона вигідна Росії та США (читайте - клятому Трампу). На мою думку, це маніпуляція, при чому маніпуляція доволі неоковирна. Поясню чому. Зразу зауважу. Я не працюю з технікою виробництва FP (хоча не втрачаю надії) і по безпосередніх її ТТХ не скажу нічого - ані поганого, ані гарного. Проте. Говорити про популярність техніки FP серед військових - некоректно, просто тому що військові часто не мають з чого обирати. Що дають - на тому літають. За ближчого знайомства практично у всіх зразків техніки знаходяться вади і недоліки, які комусь сильно не подобаються. Вибір небагатий. Або воюй тим що дають, або діставай сам, а 50-100 тис доларів за апарат (і це далеко не межа) багатьом не по грошах. А від чого залежить, якою конкретно технікою послуговуються ЗСУ? А дуже просто. Що закуповують - на тому і літають. А закуповують часто те, що краще себе подає, тобто продукцію компаній, які мають краще фінансування. У т ч - державне фінансування. Далі. FP відома такими типами бортів. Це дрони-камікадзе літакового типу FP-1 і FP-2 для ударів на короткі і на середні дистанції. Судячи з відгуків - дрони хороші. Але. Це далеко не єдині дрони такого типу які випробляють в Україні. Я точно знаю інших виробників які займаються подібною продукцією. Тобто у цій ніші ми від "атаки на "Fire Point"" ніякої атаки на український ВПК не бачимо й близько. Не бракує інших виробників, і якщо дати тим виробникам державне фінансування... У нас же держфінансування дають не тільки фірмам пов'язаним з Міндічем і Арахамією, правда? Далі. Наразі широко розрекламована робота по українській балістичні ракеті FP-7. І шанувальники ЗЕ вже волають що ця балістика може бути (!!) дешевша за західную. І тому, мовляв, Захід атакує "Fire Point", бо, мовляв, він боїться конкуренції. Все б добре, але навіть самі розробники заявляють що FP-7 існує лише у випробувальних зразках. Перше випробування FP-7 сталося три місяці тому. А від випробувань до серійного зразка - шлях неблизький. Зазнає український ВПК удару, якщо призупиняться роботи по FP-7? А з чого раптом? Україна має вітчизняну серійну ракету "Нептун" біля розробки якої "Fire Point" навіть не ночував. В Україні не бракує інших відомих розробників ракет, які займалися ними десятиріччями. Зрештою, наразі "Fire Point" нічого не заважає продовжувати розробку своїх ракет - інші розробники роблять те саме у набагато складніших умовах. Нарешті, найвідоміший вироб "Fire Point" - крилата ракета FP-5 "Фламінго". Їх, нагадаю обіцяли випускати масово ще до кінця 2025 р. По 200 шт. щомісяця. Тут зразу зауважу. Свого часу я писав, що "Фламінго" існують і що їх запускають. Мій тодішній пост викликав хвилю обурення, мене звинувачували навіть в співпраці з владою. Ну нічого я не можу зробити, якщо певна кількість читачів не сприймає реальність і не усвідомлює що стріляти і влучати - далеко не одне й те саме. Повторюю. Так, "Фламінго" існують. Так, їх запускають по ворогу. А от далі... На ТГ-каналі "Dnipro Osint ⟨ Гарбуз ⟩", порахували всі пуски ракет "Фламінго" що потрапили у відкриті джерела. І от що вийшло. За весь період існування точно підтверджено 23 пуски по ворогу ракет "Фламінго". З них до цілі долетіли лише 6. А в об'єкт прицілювання влучили лише 2. Тобто влучання склало аж 9%. Скільки кажете коштує кожна "Фламінго"? А яку точність демонструють "Нептун" або "Шторм Шедоу"? Кажете, удар по ВПК? Я звісно не втрачаю надії що крім відомих 23 пусків "Фламінго" були ще пара тисяч пусків таємних, серед яких влучання не менше 50%. Але наразі факти - от такі. Будуть інші факти - будуть інші розмови. А тепер повертаємося до питання. Ви удар по ВПК бачите?
👁 8,050 26-04-29 19:13
​​ЗЕботва лементує, що нова серія плівок Міндіча, це, мовляв, тиск з боку США, тобто Трампа за те, що Зеленський не хоче здатися Москві на умовах Пуйла. Мовляв, трампісти тиснуть на ЗЕ руками "Української правди". Я опускаю питання, що не кради - не доведеться виправдовуватися. Хочу зауважити. Ви забули що всі ці "Мальдиви", "убив брата", "свинарчуки" і подібний бруд про Порошенка стався також за президентства Трампа - минулого? І жодне з тих звинувачень наразі не доведене в суді. Що заважає стверджувати, що весь той брут також був тоді тиском Трампа на Порошенка за те що Україна не скисла після захоплення наших кораблів у Керченській протоці, а навпаки впровадила військовий стан і продемонструвала - будемо битися? Що заважає стверджувати, що на Порошенка тоді тиснули так само як на Зеленського зараз? І якщо так - навіщо Зеленський і його пахолки продовжують повторювати побрехеньки про Порошенка? Може час зустрітися, поговорити прямо і чорт забирай, вибачитися перед п'ятим президентом за весь бруд вилитий раніше? Порошенко, до речі, постійно говорить про уряд національного порятунку. Політик з досвідом і командою, перевіреною політичними баталіями точно подумав би про таке. Але комік, якого в багні вивалює його вчорашнє оточення (Богдан, Разумков, Мендель) про таке не геть і не згадає. Він надто боїться Порошенка. Він пам'ятає часи коли він мріяв аби виступити на корпоративі "Рошену".Немає пана гіршого за вчорашнього хлопа.
👁 6,580 26-04-29 07:27
​​Михайло Ткач оприлюднив матеріал по плавках Міндіча, де він наводить розмови про будівництво у ЖК "Династія" чотирьох "будинків" - насправді палаців-садиб (доводилося в таких бувати, знаєте, у часи коли я меблі проектував за індивідуальними замовленнями). Ідеться про будинки для самого Міндіча, Чернишова а також для Андрія і Вови. Один я згадав нетленку: "Я не президент, не Володимир Олександрович, я просто Вова"? Ну тобто перекладаю. Я від весни 2022 р. у ЗСУ. Був пілотом БПЛА у 72-й ОМБР. ЖОДЕН борт мені не надала держава, я постійно літав на волонтерських, на які гроші нам збирали українці. Коли я був інструктором, ремонти і обслуговування навчальних бортів мені виконували виробники, батареї, камер й ініш складові надавали виробники (все - своїм коштом), а на розходники мені жертвували кошти мої читачі, за що я їм неймовірно вдячний. Житло і пальне я винаймаю і купую за свої кошти - а це ЗП старшого сержанта і по крапельках - гонорари з моїх книжок. ЗП військовим не підвищують від 2022 р і службі моїй у таких умовах кінця-краю нема.Мої умови служби - далеко не гірші, бо я знаю пацанів і дівчат які 4 роки з передка не вилазять.У той самий час мономарафон нам розповідає про те як "збільшується відсоток жирів в маслі" і кількість дронів на фронті від держави. А Міндіч і Чернишов обговорюють будівництво палацу для "Андрія і Вови". Нагадайте за що там змішали з багном "свинарчуків" і через що у бік Порошенка кидалися свинками? Бо "свинарчуки" купили комплектуючі до української техніки не так як сподобалося конторі Бігуса. Де зараз ті борці? Де збурене суспільство?
👁 6,730 26-04-27 06:37
​​У мене сьогодні річниця. Рівно 4 роки я у ЗСУ. Воювати (не враховуючи АТО) я почав у лютому 2022 р. І навіть маю нагрудний знак за ті події. Але тоді я був добровольцем, тобто офіційно - цивільним. 27 квітня 2022 р. я був зачислений на службу до ЗСУ, до 72-ї окремої механізованої бригади ім. Чорних запорожців... і наразі я служу довше ніж тривала совецько-німецька війна. За чотири роки мій світогляд змінився кардинально. Шлях від мобілізованого добровольця до старшого сержанта - інструктора, добряче розставляє все по місцях. Я знаю що найкращим досвідом в моєму житті був досвід роботи слюсарем і майстром на Запорізькому Вогнетривкому заводі. Досі користуюся тодішніми примудростями. Я знаю тепер, що коли можна просити - треба просити. Півроку у 72-й я не звертався до волонтерів і до читачів, бо мовляв - комусь потрібніше. Це була помилка. Як показала практика твої проблеми не цікаві нікому крім тебе самого. Вчорашні товариші - проігнорують. Водночас лиха година покаже людину. Хто мені справді допоміг? Бірюков зі "Справою громад" і АрміяСОС. Я знаю тепер, що марно сподіватися на прозріння українців через системні помилки зеленої влади. Практика показує, команді Зеленського українці ладні пробачати все - варто лише вчасно звинуватити в наших проблемах КОВІД, Москву, США та Європу. І звісно Порошенка. Я знаю що між успішним бізнесменом та реформатором і коміком з Кварталу українці радісно оберуть коміка. У бізнесменів працюють, у коміків - регочуть. Почасти - регочуть на кутні. Я знаю, як люди яких ти поважав і яким навіть рекламував сбори, перебігають під інші прапори, вивалюють тебе в багні і публікують твої закриті переписки. Аби не розчаровуватися - не зачаровуйся.І кіколи нічого не пробачай. Нікому. Я знаю тепер що обов'язок захищати Україну існує не для всіх, а лише для тих хто не ховається. Знаю що частина суспільства толерує не воїна, а бігунця. На щастя - не все суспільство. Я знаю що таке життя на паузі - без кінця. Бо службі моїй - кінця-краю нема. Наприкінці треба сказати щось обнадійливе. Мовляв - все одне переможемо. Так, переможемо. Саме тому я від самого ранку гасаю посеред холодного лісу серед натовпів озброєних бусифікованих що проходять БЗВП. Гасаю, до речі без броніка і зброї - не бачу загрози. Я просто роблю свою роботу - навчаю людей які будуть захищати Україну. Я гарно роблю свою роботу. Нас багато таких - хто гарно робить. Вже чотири роки ми гарно працюємо. Через те Україна ще існує. А далі - буде далі.
👁 7,620 26-04-26 17:20
​​Помилуйтеся що пишуть на російських пабліках про російську металургію. Металобрухт став непотрібний з простої причини, у російській металургії різко впало виробництво і як наслідок - попит на сировину. А знаєте чому так сталося? Бо по-перше, західні санкції відрізали Росію від фінансування. А по-друге, Китай який "допомагає Росії" як раз допоміг - викинув нафіг Росію з ринків збуту. Гарячий привіт всім кретинам (інакше їх не назву) які мені кілометрами строчили про те як Китай підтримає Москву і про "китайський лендліз". Підтримав. Я за таку "підтримку" двома руками. Я давно писав - Китай Росії не союзник, Китай гріє руки і на нас і на Москві водночас, Росія для Китаю лише ресурсна база, яку вичавлюють і не церемоняться. Але регулярно до мене в коменти набігали альтернативно-обдаровані аби доводити, що Сі і Пу - брати навік і Китай допомагатиме Москві. Допомога на скані. Я щасливий що з певного моменту перестав дискутувати з кретинами. Єдине про що шкодую - про час витрачений марно в суперечках з кретинами протягом багатьох років. Коли ще дискутував. Слухати мене чи ні - обирайте самі. А ж маю повне право обирати на кого витрачати мій час, а на кого ні. Замало маю того часу.
👁 8,039 26-04-24 11:24
​​Принц Гаррі, тобто член британської королевської родини, син принцеси Діани та онук королеви Єлизавети ІІ принц Генрі Маунтбеттен-Вінздор герцог Сассекський виступив на Київському безпековому форумі у Києві. "Це війна за цінності, за суверенітет, за те чи будуть відстояні принципи, на яких грунтується наша демократія... Україна перебуває на передньому краї сучасної війни, розробляючи найбільш передові дрони у світі, адаптуючись і формуючи гнучкі Збройні сили" - заявив принц Гаррі. Також британський принц різко засудив російську агресію і закликав Путіна припинити війну. Це - дуже сильна заява, яку точно почують західні політики. Принц Гаррі підкреслив, що прибув до Києва не як політик. Але його виступ викликав бурю як у Москві так і у Вашингтоні. Московські пропагандисти хором заволали ніби принц Гаррі "лоббіює поставки зброї до України" (ніби їх ще треба лоббіювати). А Трамп раптом оголосив ніби британський принц з династії Віндздорів виступав не від імені Британії. Не будемо уточнювати від чиєго імені виступає сам Трамп. Принц Гаррі гарно поспілкувався з колишнім прем'єром Арсенієм Яценюком. Від цього вже пригорає у ЗЕботви. Бо як це так? Не з Будановим? Не з Єрмаком? Не з найвпливовішим?
👁 11,100 26-04-22 07:00
​​Судове слухання по справі поліцейських які втекли від терориста на Голосіївці, покинувши цивільних, обростає все більш шокуючими подробицями. Виявляється патруль який втік, це були "не дуже досвідчений патрульний" (українською - новачок) і інспектор з питань житлового забезпечення в управлінні патрульної поліції, яка в патрульних не служить вже 7 років! Тобто, військові оцініть. Беремо солдата, який шойно прибув з БЗВП. Поповнюємо його "досвідченою" пані сержанткою зі стройової або харчової частини. Відправляємо парою в кілзону. Який буде результат? Правильно. Вони або втечуть, або загинуть. Бо див - не буває. Люди - бояться. Панфіловці і Кобри (герой Сталлоне) бувають тільки у кіно. Зразу зауважу, самих копів виправдовувати я не хочу й близько, просто тому що вони в поліцію йшли не по мобілізації - самі прийняли рішення. Згодні були працювати в таких умовах - хай несуть відповідальність. Упевнений, копи які зупиняють водіїв край дороги, у схожій ситуації повелися б не краще - але служать. Проте. Я маю до хреніща питань до організації патрулювання вулиць бляха, столиці, бляха, України! Як вийшло що проти оскаженілого терориста опинилися новачок і пані-клерк? На це питання відповіла поліцейська Анна Дудина. За її словами в патрульній поліції некомплект особового складу складає 60%!!!Тобто це що, нам вже не тільки до армії, а й в поліцію треба мобілізувати людей? Я був правий коли написав що поліція в нас не тільки не навчена воювати, а й не навчена захищати, бо захищати банально нема кому? І це, бляха, столиця! Я уявляю що відбувається в якомусь містечку Задрипанськ, Безнадійненського району. Мені здається, що суспільство має всі підстави запитати у Міністерства внутрішнх справ: "Що у вас, бляха, робиться?!" У нас міністр внутрішніх справ зараз запекло обіцяє що будуть проведені чистки і заходи. А якби не сталося теракту, у нас так і лишилося б все як зараз? І коли б відкрився справжній стан справ, коли на вулицях з'явився б не божевільний стрілець, а ворожа ДРГ? Поліцейська Анна Дудина, як виявилося, далеко не боягузка. Вона учасник Майдану. Проте до ситуації вона виявилася неготова. Бо вона не патрульна, вона - клерк. Хтось так запекдо економив на поліції, що на вулиці виявилася вона. І ще. Пригадуєте як люди фотографувалися з "моєю новою поліцією"? Як вірили копам? Але сім років ЗЕленізму свою справу зробили. Поліція вже не просто не має авторитету в суспільстві. Поліція вже й захищати не здатна. У поліції клерки на вулицях, у поліції - некомплект. І міністр подавати у відставку геть і не думає.
👁 14,700 26-04-21 10:49
​​Виповнюється сім років як Зеленського обрали президентом. Озираюся назад. Троє замовників, які забезпечували мені регулярні замовлення, і які за Порошенка розширювали виробництво, продали обладнання і виїхали за кордон. Ще до вторгнення. Родич помер від КОВІД - від того самого, вакцину від якого Зеленський обіцяв привезти українцям одним з перших в світі. Знайомого підприємця кинули на держзамовлення на костюми біозахисту - а він вже вклався в матеріали та в обладнання. Костюми викупив Фонд Порошенка і передав лікарям. Я бачив цілковито пустий Київ. І бачив натовп киян у бік вокзалу. Так-так, це щойно після заяви Зеленського про травневі шашлики. У моїй країні - монополія влади на телебаченні. Опозиційні канали вирублені з кабельних мереж. На таке не зважувалися навіть чиновники Януковича. "Незламні борці за свободу слова" - мовчать. Така реальність. За Порошенка ми хвалилися що з Херсону можна літати до Відня на каву. Нині з Херсону не те що літати - виїхати то ризик. Та й взагалі виїхати з України стало квестом - за Порошенка такого не було.Дача мого батька розбита на друзьки. Фронт - біля мого рідного міста. Мої рідні тепер знають що таке ночувати у бомбосховищі. Багатьох моїх знайомих більше нема. Просто нема. Їх убили. І так. Чотири з семи років президентства Зеленського моє життя - на паузі. Бо я ношу піксель. Бо я служу у ЗСУ. Я працюю або під обстрілами, або в такому режимі і в таких умовах, в якому у мирний час я не став би працювати ні за які гроші. Я знаю тепер, що таке навчати бусифікованих. Я знаю що таке черга хворих на пневмонію - бачив. Я знаю що таке вдень літати на БПЛА, а увечері канючити у волонтерів кошти на новий БПЛА - бо інакше бригада буде сліпа. Я багато бачив. І багато ще побачу. Бо службі моїй - кінця-краю нема. Мені розповідають, що попри все це, я мушу любити Зеленського. Що я мушу мовчати - аби не заважати. Бо у всьому що я перелічив винні вірус, економічні негаразди, Москва, Трамп, Орбан, цінин на нафту... Невинний тільки Зеленський - кожен його прихильник доказуватиме це. Зеленський ні в чому не винний, а хто стверджує протилежне - то московський посіпака і російське ІПСО. Правда? Ще, звісно, у всьому винний Порошенко - він завжди винний. Був президентом - був винний, перестав бути президентом - винний. Жодне звинувачення проти Порошенка не доведено в суді, але 73% переконані що всі біди від Порошенка. Рік за роком. Сім років. Нічого, тримаємося. Попри все я вірю, війна завершиться. Ми повернемося з фронту. І отоді ми поставимо дуже багато питань. Я точно знаю, що не пропаду і знаю чого ніколи не забуду. Я дуже хочу аби ці зелені роки стали для України уроком. Дитячою хворобою, якою суспільству треба перехворіти, аби здобути іммунітет. Я вірю, суспільство одужає. І стане сильнішим. А ви вірите? Чи ви вже здалися?