Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Número de suscriptores

36 253
Promedio/Día:: -55
Promedio/Tiempo:: -287
Promedio/Mes:: -602

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 801
Promedio/Día:: 9,130
Promedio/Tiempo:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 1
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 8,300 25-06-26 06:01
"Справа громад" потребує пального. Бо є сім вантажівок з допомогою які треба доставити на фронт - квадроцикли, ФПВ-дрони, генератори тощо. Не враховуючи екскаваторів, які мусять будувати фортифікації там де влада їх "героїчно побудувала, а хто того не бачить той порохобот і взувся в лапті". Цю всю техніку треба заправити. Тому потрібне пальне. Цінка питання 256 000 грн. Я міг би на цьому закінчити, але... Знаєте, щоразу як зі "Справи громад" пишуть: "Допоможи, нам край потрібне пальне", я мучуся вибором. Писати - давайте зберемо на пальне? Голова сама формує відповідь: "Що Порошенко збіднів?" Не збіднів. Перебуває під санкціями, але так само знаходить гроші для допомоги фронту. І зараз знайшов. Так, можна робити так, як робить чимало фондів - прикинути скільки повеземо, бронюємо пальне, збираємо кошти... Не переступаємо ліміт на пальне, а для фронту скільки зберемо - стільки буде. Можна так робити - і не буде проблем. Не буде отаких зборів. Ба-більше, часто навідує думка - а може краще не про пальне написати, а про квадроцикли, про прально-душові комплекси, про ФПВ... Ну, люди пожертвують, питання закриється... А потім пригадую себе самого на фронті, як я вечорами сидів на телефоні та канючив у волонтерів то одне, то інше... Коптер, БПЛА-літак... Таких як тоді був я, на фронті - тисячі. Десятки тисяч. Їм потрібна допомога яку везе "Справа громад". І от згадавши все це, я пишу - потрібне пальне. Бо всю іншу ВАШУ допомогу витрачено на обладнання якого шалено потребує фронт. Обладнання зібране і запаковане. Воно готове їхати на фронт і бити ворога. Потрібне пальне.💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
👁 8,400 25-06-24 15:08
За інформацією зі ЗМІ (з посиланням на військових) небезпека від ворожих дронів стала все більш загрозливою. Вже у вересні ми можемо стикнутися з навалою у 700 "Шахедів" на добу. Тобто з інтервалом у пару днів на великі міста буле падати водночас по 300-400 ворожих дронів. Для розуміння, від початку червня по Україні було запущено біля 4000 російських дронів. І місяць ще не завершився. Як захищатися? Проти дронів існує два захисту - робота ППО і станції радіоелектронної боротьби. РЕБи. І от що цікаво. Існує такий комплекс РЕБ "Ай-Петрі", здатний збивати навіть КАБи. Тобто не збивати, а плутати їхню навігацію, так що боєприпас замість цілі летить Бог зна куди. З дронам робити таке ще більш реально. Свого часу Петро Порошенко передав три комплекси "Ай-Петрі" Кривому Рогу - коли той постраждав від обстрілу. Виглядало символічно - Петро Порошенко працював над захистом рідного міста Зеленського. Доречне питання, чи пропонував Петро Порошенко комплекс "Ай-Петрі" владі Сум? Сумська ЄвроСолідарність повідомляє, що пропонував. І знаєте що відповіла Петру Порошенко влада Сум? Вона відповіла, що комплекс "Ай-Петрі" їм не потрібний, бо в Сумах вже є чудова система РЕБ, і взагалі за співпрацю з Порошенком їм влетить від Офісу президента. Тобто влада згодна аби гинули українці - аби лише Порошенко українцям не допомагав. Той самий Порошенка в якого за твердженням ЗЕботви рейтинг біля 8%, і тому зелена ОПУ веде проти Порошенка шалену медіа-кампанію, вартість якої я собі навіть не уявляю. Наразі Фонд Петра Порошенка реалізує проект з закриття двохсот (!) кілометрів фронту, від Краматорська до Гуляй-поля. Для цього на фронт вже поїхали 11 комплексів "Ай-Петрі". Як відреагує на це влада? Ну, сьогодні я бачив нову порцію чорнухи проти Петра Порошенка. Певно, в ОПУ зараз думають чого б ще впровадити проти Порошенка - превентивно. Дай Бог, аби виробництво РЕБів "Ай-Петрі" не заблокували, бо намагання вже були. А українці гинуть? Які-такі українці, коли зелені не певні що збережуть владу?! Українців тої... Баби ще... ну ви в курсі?
👁 14,200 25-06-22 15:38
​​ШТИРЛІЦ НАШИХ ДНІВІсторія з Бігусом несподівано отримала три продовження. Перше. На захист Бігуса виступив... Гетманцев. Дослівно: "Вільна журналістика та свобода слова - є основою будь-якої демократії. А політику, який цього не розуміє, дозволяючи собі повчати журналістів, погрожувати їм, просто не місце в політиці". Вільна журналістика? Чи контрольована СБУ? Бігус сам зінався, він позаштатний співробітник СБУ. А СБУ - воєнізована організація. Зі своїми співробітниками вона не домовляється - вона наказаує. Що може наказати куратор з СБУ співробітнику Бігусу? Одне з двох - або повідомити інформацію, або поширити інформацію. Обидві дії в народі мають цілком конкретні назви. Яка нафіг "вільна журналістика"? Далі. Ви пригадуєте, аби Гетманцев збурився через блокування трансляіції телеканалів "Прямий", "П'ятий" та "Еспресо"? Я теж не пригадую. Тобто "вільна журналістика" для Гетьманцева - то журналістика контрольована СБУ, а опозиційна журналістика не варта уваги. Запам'ятайте що таке "вільна журналістика" з погляду представників команди Зеленського. Бо якщо слова Гетманцева сприймати буквально, то після історії з опозиційними телеканалами, не місце в політиці як раз всій "Слузі народу" від Зеленського і Єрмака починаючи. До речі, це певно перший в історії випадок коли Гетманцев вступився за ФОПа. Бо той таки депутат Гончаренко з'ясував, що всі пожертви на свій проект Бігус збирає... на рахунок свого ФОПа. Методом нескладних розрахунків Гончаренко підрахував що за місяць Бігус отримує від 48 тисяч доларів і більше. А це перевищує ліміт на розрахунки ФОПа. Очевидно, кошти Бігус перекидає на інші рахунки, тобто шахраїть з податками. Ці припущення можна розбити, якби Бігус надав звітність про фінансову діяльність своєї організації. Але Бігус такої звітності не дає. Чомусь. Зате от саме такого ФОПа підтримав Гетманцев. Сядьте аби не впасти. Друге. Телеканал "Київ" запросив Бігуса і Гончаренка у прямий ефір поспілкуватися під камерами. Гончаренко прийшов. Бігус - ні. Як на мене, більш ніж промовисто. І третє. Фанклуб Бігуса хором заволав, мовляв, а що поганого під час війни співпрацювати з СБУ? Мовляв, а з ким Бігусу співпрацювати, з Москвою? Ну й далі за переліком, що Бігус - практично Штирліц і Йоган Вайс в одній особі і "його служба і апасна і трудна". Відповідаю. Та нічого нема поганого в тому аби співпрацювати із СБУ. Взагалі нічого! Тому Бігуса так і треба називати - не "незалежний журналіст", а "секретний співробітник СБУ". У такий спосіб нелегка робота Бігуса на благо держави стане відома всім! Раджу шанувальникам Бігуса також робити заяви, що вони теж співпрацюють із СБУ - їх ми будемо виславляти також. Тим більше, що цілком можливо там справді багато хто, тої... Ба-більше! Я пропоную тим, хто співпрацює не тільки з СБУ а й з МВС теж заявити про свою нелегку службу на благо держави! Країна мусить знати своїх героїв! Ну, нічого ж поганого нема, правда? PS. Зізнаюся, я був пов'язаний з прикордонною службою - добробат у складі якого я воював в АТО діяв спільно із ДПСУ, дошка нашого загону на алеї прикордонників у Парку Перемоги. Була, принаймні. А ще п'єсу по моєму роману "Дівча в прицілі" ставили курсанти Академії СБУ. З мого дозволу. Я писав про це. Інших фактів де ми перетиналися - не пригадую.
👁 8,200 25-06-21 11:29
Естонія готується до війни з Росією. Уздовж кордонів з РФ естонці риють протитанкові рови, будують десятки бункерів та вогневих пунктів. Вдосконалюють плани мобілізації та планують дії місцевих влад в разі російського вторгнення. У тому числі - здійснення евакуації населення. Дивлюся я на це - і тями не йму. - що, їхнє керівництво не розповідає населенню, що чутки про вторгнення - то Захід псує нам економіку? - що, естонці не ігнорують попередження з Заходу? - що, президент Естонії не розповідає посполитим про травневі шашлики? - що, керівники Естонії не бояться що в них втече половина наслення (пригадуєте заяви Зеленського)?- що в них війська виводять до кордонів а не від кордонів (як бригаду НГУ з Гостомеля)? - що, у них вже прийнятий закон про застосування сил і засобів армії, що дає право військовим розміщувати підрозділи і вилучати землю у цивільних власників (у нас прийняли 24 лютого вже після вторгнення, на рубежі війська вивели Залужний і Наєв на свій страх і ризик)? Що, і так можна було?!
👁 11,500 25-06-18 14:29
​​Схоже у Зеленського серйозні проблеми. Обіцянка "посадити Порошенка" українців більше не збуджує. Ба-більше, схоже на те, що в разі серйозних репресій проти Порошенка, йому... почнуть співчувати. Лише 34% українців досі вважають, що справи проти Порошенка - то намагання покарати винних. При цьому 35% вважають що переслідування Порошенка, то намагання відволікти увагу суспільства від складної ситуації на фронті, а 29% - що то спроба нейтралізувати опозицію напередодні переговорів з Росією та ймовірних виборів. І такі дані подає КМІС, який точно не запідозриш в симпатіях до партії Порошенка. Нічого дивного. Зеленський при владі довше за президентський термін визначений Конституцією - це такий закон (основний), який Зеленський дуже любить порушувати. І от за весь цей час на Порошенка зелена влада не знайшла НІЧОГО. Немає жодного судового вироку. Вони причепилися до всього - навіть до картин. Проти Порошенка справи клепав особисто Портнов. І - нічого такого що сприйняв би суд, навіть після розмов з Татаровим. Навіть санкції проти Порошенка впровадиди не за щось, а превентивно, простіше кажучи - бо Зеленському так захотілося. Не дивно що українцям уже до біса остогид цей фарс. Щось мені підказує, що Зеленський українцям остогид так само.
👁 6,900 25-06-15 16:34
​​Тут нещодавно у розмові з'ясувалося, що існують люди, які регулярно читають мій канал на ТГ і мою сторінку на ФБ - і взагалі не відають про мою нову книжку. Таке треба негайно виправити. Тому представляю. Дмитро КАЛИНЧУКПТАШНИКИХудожній роман про сучасну війну і про пригоди пілотів БПЛА. Роман про пілотів БПЛА. Потроху - про все. Про те як пілоти добувають собі дрони для роботи. Про виробників - справжніх новаторів які створили українські безпілотники буквально з нічого. Про складнощі з командуванням, не всі командири і не завжди розуміють специфіку роботи дронщиків. Про те від чого безпілотники гинуть - про РЕБи, про вогонь з землі. Про те як за екіпажами полюють вертольоти і диверсійно-розвідувальні групи. Про те як пілотів б'ють артилерією, ракетами, Ланцетами та ФПВ. Про те, як пілоти тягають свої ящики з апаратурою слідом за піхотою і ремонтують апарати підручними засобами. Про те що пілоти БПЛА - живі люди, зі своїми переживаннями і життєвими проблемами. Про БПЛА "Валькірія" - масовий апарат у ЗСУ, повністю створений волонтерами. І звісно це книжка про польоти. Про відчуття нестримної свободи коли бачиш літак, що ширяє в небі. Про бойові завдання - розвідку та корегування артилерії. Про ризик і здобутки. Про мелодійний свист в елеронах. Книжка "Пташники" у продажі вже кілька місяців і я почув та прочитав чимало відгуків. Пишуть дружини пілотів - дякують що розповів яка служба в їхніх чоловіків. Пишуть виробники - дякують що розповів про специфіку їхньої роботи. Пишуть пілоти - бурчать що не згадую про дрони на яких літають особисто вони (дронів багато). Пишуть дівчата, що паяють ФПВ для фронту - кажуть, розуміють що все недаремно. Я воджу БПЛА від 2015 р, і я давно збагнув що книжка про пілотів БПЛА - потрібна. Тепер ви таку книжку маєте. Замовити можна за посиланням - натискайте! І будь ласка. Голосуйте за мій роман "Пташники" на сайті GOODREADS. Автору це дуже важливо.
👁 8,100 25-06-11 15:46
Вітаю всіх. Сьогодні виповнилося рівно два тижні як Трамп дав Путіну останні два тижні. І пообіцяв визначити - хоче Путін миру чи не дуже? Навіть пообіцяв відповісти. До речі - відповів. Ввів війська у Каліфорнію, пояснив що в Каліфорнії почалося антиурядове повстання. Характерно, що основним збройним загоном "повсталої Каліфорнії" була тамтешня поліція. Але кого воно цікавить? Головне - Мексика і Канада тепер спокійні, Трамп таки почав війну, але не проти них, а проти американського штату. Наразі - одного. Наразі - бо штатів явно буде більше. Бо 14 червня, на день народження Трампа обіцяють протести у 1800 містах та містечках у всіх 50 штатах. Все більше стає схоже, що Трамп таки отримає імпічмент, тільки не отой коли він необережно поговорив із Зеленським, а реальний. Знаєте чого я зараз хочу? Аби Трамп збагнув що імпічмент наближається і з переляку озброїв Україну всім чим може озброїти армія US. От про це давайте будемо всі разом мріяти! Як то кажуть, все починається з двох тижнів.
👁 9,600 25-06-03 06:09
​​Преса повідомляє, що Москва обіцяє потужну "атвєтку" за удари по аеродромах. Мовляв - вони відновлять удари по цивільних об'єктах та енергетичній інфраструктурі балістикою... Що значить "відновлять"? А хіба вони ті удари припиняли? Хіба вони й так не б'ють по цивільних об'єктах щодня? Милі, це спектакль для бездітних європейських бабусь. Коли Москва може ударити по нас балістикою або ще чимось - вона б'є. Просто тому що може і тому що неймовірно бажає убивати українців. А якщо Москва не б'є, значить не може ударити "Орєшіком" (наприклад) - бо має лише макет без боєзаряду і не має діючого зразка. А від макета до діючого зразка - кілька років випробувань. Бо перенавантаження на тих ракетах такі, що більшість випробувальних зразків вибухають або на старті, або зразу після. Отака правда. Тому не стоїть питання "що буде якщо". Питання стоїть: "Все що Москва може зробити - вона зробить. Тому мусимо робити все те що можемо ми". Бо вони нас вбивати будуть незалежно від того як будемо поводитися ми. Як то кажуть, якщо кривдять незаслужено - піди і заслужи. До речі, сьогодні в Мелітополі наші електропідстанцію бабахнули. Частина окупованих територій тепер сидить без світла. Далі буде.
👁 17,000 25-06-02 06:20
​​А можна поставити слизьке питання? Дякую. Скажіть, а патріотична зелена влада патріотів яка розробляє круті операції і успішно нищить стратегічну авіацію Росії, вона ж зацікавлена провести чистку державного апарату від висуванців колишнього заступника голови АП часів Януковича, нещодавно загиблого Андрія Портнова? Ну, наприклад, тому що Портнова свого часу до Блоку Юлії Тимошенко (тобто в політику) привів Богдан Губський - діловий партнер Віктора Медведчука, а відтак слава Портнова як шостого ЗЕменеджера піднімає питання співпраці Зеленського з Медведчуком. З яким Зеленський і так був пов'язаний роботою на каналі "1+1", яким родина Медведчуків тоді володіла. А ще тому, що Портнов перебував під санкціями США як корупціонер. І санкції на Портнова США наклали як раз в часи президентства Володимира Зеленського. А ще тому, що Портнов перебуває під санкціями Канади - як поплічник Віктора Януковича. Те що Україна за президентства Зеленського просила Канаду санкції з Портнова зняти - то ж була особиста ініціатива відставленого генпрокурора Рябошапки, правда? Патріотична зелена влада на таке ж нездатна? Патріоти з патріотичної зеленої влади от просто зобов'язані вичистити свої лави від висуванців ТАКОЇ особи, як Портнов - починаючи від колишнього адвоката Портнова Олега Татарова? Все ж вірно? Чи я чогось не розумію у портновознавстві? І так, не питайте про це все відомих колись блогеринь, які нині деградували до рівня 200 лайків під постом, максимум. Тому що... Та взагалі не питайте нічого в блогерів що деградували.
👁 7,800 25-05-30 18:18
​​Панове, пишу це востаннє і більше до цієї теми не повертатимуся. Прочитайте будь ласка. У неділю 1 червня на Книжковому арсеналі я буду підписувати книжки і спілкуватися з читачами - можливо востаннє у цьому році. Бо участі в якихось інших заходах я взагалі не планую. Бо є така реальність - в Україні війна, а я служу в ЗСУ. Це на Книжковому арсеналі я письменик і блогер. У Збройних силах я звичайний сержант - інструктор навчального взводу, зі своїми обов'язками, військовослужбовець який ходить під нормами і вимогами статутів. Всупереч думці окремих коментаторів, вириватися на такі заходи мені ніяк не просто і знаходити шпаринки аби презентувати мій твір стає все важче. Вже не кажу, що на фронті я можу опинится будь-якої миті, один наказ - і повний вперед. Мене ця перспектива не лякає - в інструктори я прийшов як раз з фронту. Зауважу лишень, що з фронту на книжковий фестиваль я не вирвуся як таке. Повторюю - Україна воює. Тому якщо ви хочете придбати мою книжку, або придбали мою книжку і бажаєте здобути автограф та поспілкуватися з автором - ласкаво прошу. З 13 по 15 години, 1 червня, м. Київ, будівля "Мистецького арсеналу" (м. Лаврська 10-12) стенд В1.15, видавництво "Білка". Я - в ассортименті. З автограф-сесією і цікавим спілкуванням.