Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 308
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Fuente

Печера Дракона | Сполучені Штати не продовжили ліцензію, що дозволяла західним компанія...

Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
11 700 Vistas/Alcance 2025-03-14 06:51 Mensaje №8668
Сполучені Штати не продовжили ліцензію, що дозволяла західним компаніям проводити розрахунки за російську нафту через підсанкційні банки. Для російської економіки, яка й так на ладан дихає, це черговий удар під дих. По факту всі крупні російські банки, а також Центробанк і Московська біржа тепер перебувають під повним міжнародним блокуванням. Купувати російську нафту тепер можна лише... за готівку. Як наркотики - платити валізами з баксами. Я знаю які наслідки це завдасть російській економіці. Я одного не збагну - а де тут інтерес Росії? Ні, ну нам же їздять регулярно по вухах тезами, на кшталт "Трамп - російський шпигун", "Трамп - продався Москві", "Трамп - агент пуйла" і подібними. То де Трамп діє на користь Росії зараз? Не маю жодних симпатій до Трампа, вже писав - він авторитарний керівник, противник демократії і американський неоімперіаліст. Але. Я ніколи не писав дурниці ніби Трамп - російський найманець. Хоча б тому що такого жодного разу не казали ЦРУ і ФБР.То як бути зараз? Де інтерес Росії?