Fuente
Печера Дракона | А щовечора я розповідаю про мою книжку. Бо точно знаю - про неї чули...
6 800 Vistas/Alcance
2025-03-09 17:16
Mensaje №8646
А щовечора я розповідаю про мою книжку. Бо точно знаю - про неї чули ще не всі. А зараз триває передзамовлення, і є нагода отримати книжку зі знижкою, з автографом автора і подарунковими стікерами. Дмитро КАЛИНЧУКПТАШНИКИРоман про сучасну війну і про пригоди пілотів БПЛА. Мабуть найгірше, що буває на війні, крім каліцтва - це. Коли ти на фронті отримуєш від дружини повідомлення змісту: "Милий пробач. Я більше не можу так - думати щохвили що ти загинеш. Я йду від тебе". Особливо це болісно, коли на початку вторгнення у вас в сім'ї було все чудово. Але сталася війна і ти пішов захищати свою країну. І спершу вона писала тобі теплі лагідні повідомлення. Підтримувала. Заспокоювала. А потім тон став мінятися. Війна затягувалася і вона стала питати, скільки ще їй терпіти? Потім стала запитувати як ти плануєш жити далі? Потім заговорила, що тобі час повертатися - і ти мусиш знайти спосіб. Так-так, ти на фронті, поруч з тобою товариші, ти водиш безпілотник і твій апарат - очі всієї бригади. Але їй стало байдуже. Потім вона почала вимагати. Ви стали сваритися. І якоїсь миті перестали спілкуватися. А за якийсь час - це. І все. Більше нічого не змінити. Ти залишаєшся сам-один - наодинці з війною. За спиною у тебе тепер - пустка. А ще більш це болісно, коли дружина за кордоном. Коли вдома у тебе лише пуста квартира де пахне її парфумами. І ти усвідомлюєш, крім пустої квартири тебе не чекає більше ніщо. А ще більш важко, коли дружина за кордон увезла вашу дитину - і ти розумієш, що своє маля побачиш дуже не скоро. Життя поставило тебе перед жахливим вибором - сім'я чи Батьківщина? Вибрати майже неможливо. Обрати сім'ю і до самої смерті вважати себе боягузом який просто втік з фронту - чи...І такі проблеми не тільки в хлопців. У дівчат на фронті все те саме і навіть ще більш болісно. Безліч випадків коли ти захищаєш Україну, а твій благовірний розважається у тилу з твоєю подругою. А ти - серед мужиків і чоловічі знаки уваги на тебе сиплються звідусіль - аж занадто. Що з цим робити? Як діяти, коли людина якій ти вірив і яку любив, пішла від тебе? По-перше, не дати собі "розклеїтися". Опанувати себе. Взяти себе під контроль. А тоді... А тоді - жити далі. Згадати, що в Україні безліч хлопців і дівчат які не уїхали. Які боронять Україну на фронті і які допомагають фронту. Серед них - багато самотніх, які теж мірють про тепло і затишок. Часто-густо вони дуже близько. Озирнутися достатьно. Про це - у моєму романі. Натискайте! Ціна по передзамовленню - 340 грн. Книжки вже другкують і є нагода замовити книжку зараз і прочитати ще до офіційної презентації. PS. Фото з інтернету. І ні, я сам такого не пережив, мене від такої трагедії Бог милував. Але побачити таке - довелося.