Fuente
Дозвольте доповісти | На Кінбурнській косі все ж таки щось відбувається. Сьогодні багато укр...
668 Vistas/Alcance
2026-06-22 20:49
Mensaje №7028
На Кінбурнській косі все ж таки щось відбувається. Сьогодні багато українських ресурсів повідомили про початок евакуації російських підрозділів з Кінбурнської коси.Джерелом стало інтерв'ю командира ОТУ "Одеса" Дениса Носікова 24-му каналу, яке вийшло ще 17 червня. У ньому, зокрема, зазначається:"Зараз ми разом із силами та засобами старших начальників з УВ(с) "Південь" практично відрізали логістику окупантів на косі. Постачання боєприпасів продовольства та пального фактично зупинене. Солдат без їжі та прісної води воювати не зможе. Тому, за даними розвідки, у них зараз йде евакуація".Поки що жодних інших підтверджень цій інформації нема. Якщо це правда, то ЗСУ отримують можливість розблокувати доступ до портів Миколаєва та Херсона та фактично перейти на лівий берег Дніпра з боку Дніпро-Бузького лиману та Дніпровської затоки.Це буде серйозне досягнення, яке може означати повне звільнення Миколаївської області та тиск на фланг російських військ, які стоять на лівому березі Дніпра напроти Херсона.Підписатися на Дозвольте доповісти