Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Донбізнес 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Донбізнес 🇺🇦

@donbusinessukr
Número de suscriptores: 11 994
Fotos: 4,540
Videos: 71
Enlaces: 4,340
Descripción:
Ми знаємо все про потенціал держави та розказуємо про наші підприємства та бізнес. І віримо, що Україна - найкраще місце для створення власної справи По питанням розміщення реклами та співпраці - @OstCap_Admin

👥 Número de suscriptores

11 994
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +87
Promedio/Mes:: +1404

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 627
Promedio/Día:: 2,880
Promedio/Tiempo:: 2,839
ERR: 21.9%

📊 Mensajes por Día

5.9
Último día: 7
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 5.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,890 26-01-03 08:01
Уряд запровадив нульову квоту на експорт брухтуЗгідно з заявою галузевої спілки "Укрметалургпром", останніми роками обсяги експорту металобрухту з України зростали рекордними темпами. Це суттєво погіршувало безпекову ситуацію у вітчизняній металургійній галузі, збільшувало дефіцит сировини на внутрішньому ринку та порушувало стабільність роботи металургійних комбінатів. Державі вигідно залишати весь металобрухт всередині країни, металургійні підприємства, переробляючи сировину, виробляють готову продукцію, приносять валютну виручку від її експорту та забезпечують грошові надходження до бюджетів усіх рівнів. "Укрметалургпром" привітав рішення уряду, назвавши його "державницьким".Поставки до країн ЄС де-факто стали схемою, завдяки якій експортери брухту уникали сплати на користь української держави вивізного мита у розмірі €180/т, оскільки українська сировина реекспортувалася через країни ЄС до Туреччини та Індії. Держбюджет щорічно недоотримував кілька мільярдів гривень податків, меткомбінати страждали від дефіциту брухту, а стратегічну сировину вивозили за кордон на користь конкурентів українських металургів.Президент "Укрметалургпрому" Каленков навів останні експертні підрахунки, згідно з якими одна тонна металобрухту, переробленого в Україні на сталь, генерує на користь держбюджету приблизно 14–15 тис. грн податків. "Експортери брухту, працюючи переважно в тіні, сплачують державі з кожної тонни в межах 100 грн. Тимчасове обмеження експорту – це надважливе питання виживання України та забезпечення фронту всім необхідним", - зазначив Каленков.Актуальність переробки брухту як сировини для декарбонізації промисловості всередині країни зросла після запровадження ЄС із 1 січня механізму вуглецевого коригування на кордоні (CBAM), тобто мита на вуглецевомісткі продукти, зокрема сталеві вироби. Металобрухт допоможе українським металургам виплавляти сталь із меншим обсягом викидів CO₂.@donbusinessukr
👁 1,690 25-12-31 20:01
На ринку вантажного вагонобудування – стагнація, але для пасажирського цей рік був успішним - КВБЗЗа даними підприємства, у напрямі пасажирського вагонобудування достроково завершено виконання договорів на постачання 66 вагонів за бюджетні кошти. Серед них 15 – типу СВ, 31 – купейний, 4 – інклюзивні та 16 плацкартних. Відразу ж із заводу всі вагони прийшли на залізницю, працюють на найбільш популярних маршрутах.Завод почав роботи зі складання 95 нових серійних пасажирських вагонів, а також 5 вагонів нового покоління в габариті Т. "У створенні пасажирських вагонів задіяні понад 160 українських підприємств. Коли ми перемагаємо в тендері, то кошти отримують усі наші партнери як платежі за вузли й деталі по кооперації", – зазначили на підприємстві.У той же час на ринку вантажного вагонобудування – стагнація. Тим не менш, дві моделі вагонів-цистерн рішенням уряду включено до списку товарів, покупцям яких держава гарантує повернення 15% вартості. Тому що це високотехнологічна продукція з високим ступенем локалізації. Часткова компенсація вартості покликана активізувати ринок.@donbusinessukr
👁 1,750 25-12-29 20:01
У 2025 росіяни нанесли понад 1100 ударів по українській залізниціУ 2025 році Росія суттєво посилила удари по залізничній інфраструктурі України, намагаючись паралізувати ключову логістичну артерію країни, через яку перевозиться понад 60% усіх вантажів, а також військова техніка та особовий склад Сил оборони.Від початку року здійснено понад 1100 атак на об'єкти залізничної інфраструктури. Це майже стільки ж, скільки за два попередні роки повномасштабної війни разом узятих — у 2023 і 2024 роках. Під ударами опинилися поїзди, депо, диспетчерські центри, залізничні мости, а також підстанції, що забезпечують електропостачання мережі. Особливу увагу ворог приділяє південним маршрутам, які використовуються для експорту зерна та іншої продукції через порти Чорного моря, зазначає видання. Ці напрямки мають стратегічне значення як для української економіки, так і для глобальної продовольчої безпеки.За оцінками "Укрзалізниці", з початку повномасштабного вторгнення збитки від російських атак перевищили $5,8 млрд. При цьому в компанії зазначають, що реальні витрати на відновлення інфраструктури будуть значно вищими через масштаби руйнувань і необхідність додаткових заходів захисту. "Це війна проти залізниць, яка являє собою цілеспрямовані, структуровані, ретельно сплановані та сконцентровані зусилля з припинення роботи системи. Практично кожна ланка в ланцюжку стає мішенню", — заявив глава "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.@donbusinessukr
👁 2,009 25-12-25 20:04
Lviv Croissants відкрила третій заклад у СШАМережа інвестувала $350 тис у відкриття нового закладу у штаті Вашингтон. Цього року компанія вже відкрила два заклади у США, тож тепер на американському ринку працює три кав’ярні бренду. Один із закладів відкрився у містечку Кент, неподалік Сіетла, у торговому центрі Kent Station. Щодо окупності, у компанії пояснюють: за вимогами американського законодавства такі дані не розкриваються публічно й містяться у Franchise Disclosure Document (FDD). Водночас очікування залишаються типовими для ресторанного бізнесу — якщо всі процеси налагоджені правильно, заклад може окупитися приблизно за три роки. Другу точку мережі відкрили у ТЦ Westfield Southcenter у Таквілі, найбільшому торговельно-розважальному центрі штату та всієї Північно-західної частини Тихоокенського узбережжя.  Підготовка до відкриття була непростою, адже адміністрація ТЦ контролювала всі етапи проєкту — від дизайну та вибору матеріалів до ремонту та управління закладом. Партнери обох закладів — вихідці з України, зокрема, зі Львова, які вже понад 20 років живуть у США, керують магазинами зі східноєвропейськими товарами та активно підтримують українську громаду у штаті Вашингтон.@donbusinessukr
👁 2,020 25-12-21 20:04
Криголам "Ноосфера" вперше перетнув Полярне коло, маневруючи між айсбергамиЗ 11 грудня український криголам вперше працює за Південним полярним колом. Там судно забезпечує проведення міжнародних океанографічних і геологічних досліджень.Науковці розповіли, що українська антарктична станція "Академік Вернадський" розташована перед полярним колом. Саме з неї почався маршрут "Ноосфери" на Південь — через полярне коло, затоку Маргарет-Бей на західній стороні Антарктичного півострова до британської антарктичної станції "Ротера" на острові Аделейд. Капітан криголама Андрій Старіш поділився, що на шляху понад дві години довелося маневрувати між айсбергами. На всьому шляху океанографи шукали морські теплові хвилі, які періодично виникають внаслідок глобального потепління навіть у холодних водах Антарктики. Для точнішого пошуку місць кліматичних аномалій за допомогою акустичного обладнання була зроблена картографія морського дна. Далі спеціальним зондом CTD (conductivity, temperature, depth) науковці виміряли в 12 точках Південного океану температуру, солоність, кисень, рівень кислотності, а також проаналізували хімічні та біологічні показники.Окрім роботи в океані, вчені завітали на "Ротеру" — найбільшу антарктичну станцію Сполученого Королівства. Були обговорені можливості спільних досліджень, які планується почати вже цього сезону. У грудні судно доставило команду української сезонної експедиції, а також учасників першої мексиканської антарктичної експедиції.@donbusinessukr
👁 2,090 25-12-20 20:01
Бізнес уникає наймати на роботу чоловіків до 22 роківНа ринку праці виник несподіваний тренд: бізнес з пересторогою наймає на роботу чоловіків віком від 18 до 22 років. Це пов’язано з відтоком молоді за кордон, заявив Олексій Мірошниченко, президент Конфедерації роботодавців України."Була певна надія на молодь непризивного віку — хлопці до 25 років могли спокійно працювати. В них вкладали інвестиції, їх вчили, вони подавали надії. І тут вийшов документ, який дозволив виїзд. Зараз ми бачимо нову тенденцію: бізнес не може повною мірою розраховувати на хлопців, тому що вони можуть в будь-який момент звільнитись і поїхати з України", — цитує Мірошниченко пресслужба Конфедерації роботодавців.Він зазначив, що масштаби відтоку молоді за кордон наразі невідомі, але карта їхньої міграції насторожує. "Є момент такий, який особисто мене насторожує. Дані про кількість українських юнаків озвучують організації у Німеччині. Україна не має спільного кордону з Німеччиною. Тому ми бачимо, що ті, хто виїжджає через Польщу, Молдову чи Словаччину в Європейський Союз, вони їдуть значно далі. Згодом ми побачимо, як це вплинуло на ринок праці. Звичайно, це негативний вплив", — зазначив Мірошниченко.@donbusinessukr
👁 2,200 25-12-19 20:02
З 2014 року окупаційна влада росіян закрила 90% підприємств на ТОТВ Україні, починаючи з 2014 року, росіяни закрили або перепрофілювали близько 90% промислових підприємств на тимчасово окупованих територіях країни. Такі дані озвучив заступник директора Інституту стратегічних досліджень та безпеки Максим Бутченко.Більш глибока трансформація регіону розпочалася після повномасштабного вторгнення. Ті підприємства, які продовжують працювати, в основному були підпорядковані Ростеху – російській корпорації, яка опікується військово-промисловим комплексом. Фактично єдиною можливістю існування для підприємств Донбасу залишається залученість до виробничого ланцюжка ОПК.Як приклад, експерт навів долю вугільних шахт регіону. Наразі з 96 підприємств, які працювали там до початку окупації, залишилось 5-6 діючих. "Ця приголомшлива цифра свідчить про те, що для росіян не важливе будь-яке цивільне виробництво, і підприємство, яке не може переналаштуватися на виготовлення зброї або компонентів до неї, свідомо знищується".@donbusinessukr
👁 1,760 25-12-17 20:05
МХП вдвічі збільшив виручку в Європі і поділився першими результатами придбаної компанії UVESAМХПпоказав суттєве зростання виручки та прибутковості у III кварталі 2025 року, попри скорочення виробництва м’яса птиці в Україні та різке падіння маржинальності олійного сегмента. У III кварталі виручка МХП зросла на 29% р/р — до $1 млрд. Чистий прибуток збільшився на 46% — до $140 млн. Скоригований EBITDA піднявся на 27% — до $219 млн, зберігши маржу на рівні 22%.Водночас виробництво м’яса птиці в Україні скоротилося на 10% — до 151 тис. т, але цей спад частково компенсували потужності європейського сегмента: там виробництво зросло на 7%, а придбана UVESA додала майже 33 тис. т м’яса птиці та 19,5 тис. т свинини за два місяці після інтеграції.Сегмент рослинних олій продовжив слабшати: виручка впала на 25%, валовий прибуток — на 56%, а скоригований EBITDA — на 53% р/р. Натомість аграрний сегмент показав сильне зростання прибутковості: EBITDA у III кварталі збільшився на 43% — до $136 млн. Європейський операційний сегмент став одним із драйверів загальних результатів. Виручка тут зросла більш ніж удвічі — до $317 млн, а скоригований EBITDA — до $38 млн (+41%).За підсумками 9 місяців МХП наростив виручку на 16% — до $2,64 млрд, а чистий прибуток зріс до $215 млн. (проти $141 млн торік), зокрема через позитивний курсовий ефект.@donbusinessukr
👁 1,810 25-12-16 20:01
Термінал на Закарпатті почав обробляти внутрішні контейнерні перевезення зернаЧорнотисівський термінал розширив свої послуги, почавши приймати та обробляти контейнери із зерном, які рухаються в межах України. Як зауважив його очільник Гордій Міщенко, зазвичай зерно у контейнерах відправляють на експорт, проте через дефіцит зерновозів та їхню високу вартість у пік сезону в компанії вирішили запровадити нову логістичну послугу.Інфраструктура термінала дає змогу працювати з необмеженою кількістю контейнерів на широкій і вузькій колії. Нова система особливо корисна для господарств, які не можуть завантажити хоперами 3,6–3,8 тис. т одночасно. Контейнери дозволяють точково відвантажувати від 500 до 1,2 тис. т, а потім перевантажувати їх у вагони або накопичувати обсяги для подальшої логістики."Наприклад, УЗ і власники вагонів, зерновозів, хочуть посилати на навантаження маршрути. Повний состав. А в цій технології, платформа–контейнер, ми можемо їх розривати і посилати в одне місце 17 платформ, тобто 34 контейнери, в інше місце — вісім платформ, тобто 16 контейнерів, під можливість господарства завантажити", — пояснив очільник термінала.@donbusinessukr
👁 2,240 25-12-15 20:03
Поліція викрила конвертцентр через який відмили понад пів мільярда гривень з оборонних контрактів На виділені бюджетні кошти приватне підприємство мало ремонтувати та обслуговувати військову техніку Збройних сил України, натомість перераховувало значні суми через конвертаційний центр на рахунки фіктивних компаній. Формально ці платежі подавалися як закупівля запчастин чи виконання робіт, однак фактично були спрямовані на привласнення коштів організаторами злочинної схеми.Поліцейські встановили, що директорами фіктивних фірм є українці, які з 2014 року проживають у так званій ДНР, підтримують російську владу та її агресію проти України. Відповідно до даних слідства, кошти після їхнього переказу на рахунки фіктивних підприємств фігуранти швидко знімали готівкою та передавали замовникам за певний відсоток. Проведено понад 40 обшуків у Києві, Київській та Дніпропетровській областях, в ході яких було вилучено фінансово-господарську документацію підприємств, мобільні телефони, електронні носії інформації та листування, що деталізують роботу конвертаційної групи — від фіктивних постачальників до організаторів і посередників. Окрім того, правоохоронці вилучили три преміальні автомобілі.Наразі трьом учасникам схеми — керівнику конвертаційного центру, співорганізатору, який координував взаємодію між підприємством та конвертцентром, а також бухгалтерці групи — повідомлено про підозру в легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, відповідно до ролі кожного (ст. 209 КК України). Санкція статті передбачає до 12 років ув’язнення із конфіскацією майна. Поліція встановлює повний ланцюг осіб, причетних до протиправної схеми, і визначає обсяг завданих державі збитків.@donbusinessukr