Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДамбилиБамбасс
Añadido 06 dic. 2025

ДамбилиБамбасс

@donbass8years
Número de suscriptores: 425
Fotos: 7,900
Videos: 4,250
Enlaces: 2,380
Descripción:
Донбас- Україна!

👥 Número de suscriptores

425
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: +7

👁️ Vistas promedio por mensaje

57
Promedio/Día:: 46
Promedio/Tiempo:: 63
ERR: 13.41%

📊 Mensajes por Día

2.8
Último día: 0
Promedio semanal: 10
Promedio por día: 2.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 53 26-04-19 08:59
Стрілянину у київському супермаркеті влаштував Дмитро Васильченков. Він народився 21 квітня 1968 року у Москві, проте мав українське громадянство, — Телебачення ТоронтоПостійно мешкав в Бахмуті, але у період 2015-2017 тимчасово проживав у росії, у рязані. За даними ПН, у 2016 році він тричі виїжджав до росії: 1 раз автомобілем і двічі залізницею. Пізніше повернувся в Україну, жив в Києві на Деміївській, якраз біля місця, де вчинив стрілянину.На сторінці у Facebook, яка була активна з 2016 до 2019 року, він публікував антиукраїнські та антисемітські дописи. Також закликав до силової «зачистки» суспільства, посилаючись на методи Адольфа Гітлера. До того ж він заперечував легітимність України. Відкрито жалкував, що терорист Ігор Гіркін у 2014 році не знищив Бахмут повністю.Зазначають також, що Васильченков – військовий пенсіонер України. У 2024 році суд звільнив його від кримінальної відповідальності за умисне нанесення тілесних ушкоджень після примирення з жертвою. Інцидент стався і 2023 році в супермаркеті АТБ (на відео). – Це було у 2023 році у магазині „АТБ“ на ВДНГ у Києві. Я стояв у черзі біля каси. Цей чоловік підійшов, став поза чергою перед мною та перед ще декількома людьми. Він почав пробивати на касі свої товари. Я зробив йому зауваження, а він почав кидатися на мене, лаятися. Я почав записувати це на відео. Після цього він вибив телефон з моїх рук, пошкодив мені праву руку. Розбив телефон. Все це було зафіксоване на камерах „АТБ“. Потім була кримінальна справа проти цього чоловіка, – розказав в коментарі ТСН Платон, чоловік, на якого напав тоді Васильченков.
👁 43 26-04-08 11:14
Прекрасного вам принесла☺️В угорському уряді заявили, що Національна податкова та митна адміністрація Угорщини (NAV) оприлюднила «нові докази» у справі захоплення українських інкасаторських авто та вилучення готівки і золота 5 березня.Заяву опублікував у соцмережах речник угорського уряду Золтан Ковач.Ковач заявив, що слідчі встановили, що в броньованих автомобілях начебто перевозилися «щойно надруковані євро та долари».Він стверджує, що купюри ніколи не потрапляли в обіг. Серед доказів є відео, на якому нібито показано колишнього генерал-майора української розвідки, який фальсифікує документи в туалеті автозаправки, тоді як його спільники обговорюють платежі, пов’язані з корупцією, – заявив речник угорського уряду.👆так мадяри дізнались, що в світі існують свіжонадруковані банкноти. Незрозуміло тільки, де тут склад злочину. Ну тобто якщо банкнота засмальцована і погризена тойтерьєром Іштваном, то вона законна. А якщо вона нова — всьо, true crime.А на епізоді з українським генерал-майором в туалеті автозаправки взагалі закричала вголосіну. «Мишка» після зливу від Блумберг увімкнула мадярський антикриз, суворий і невблаганний😁
👁 49 26-03-31 07:59
🇷🇴 Євродепутатку з Румунії Діану Шошоаке, яка погрожувала «переламати ноги» Зеленському, хочуть відправити на психіатричну експертизу, пише румунська агенція Agerpres.Вчора депутатку викликали на допит до Генпрокуратури, щоб отримати від неї дозвіл для психіатричного обстеження. Шошоаке проходить у справі, що стосується 11 злочинів. Серед них — публічне просування фашистських та антисемітських ідей, заперечення Голокосту, незаконне позбавлення волі, поширення антисемітизму та образа представників влади.Саме у справі про пропаганду екстремістських ідей прокурори хочуть, щоб Шошоаке пройшла психіатричну експертизу. Євродепутатка назвала цю вимогу «поверненням до каральної психіатрії радянських часів» і заявила, що Генпрокуратура має сама піти на психіатричне лікування.▪️Діана Шошоаке, яка очолює проросійську румунську партію «SOS Румунія», неодноразово потрапляла в центр уваги через свої заяви про Україну та президента Володимира Зеленського. Зокрема, під час візиту Зеленського до Румунії торік вона заявила, що «переламає йому ноги», якщо той спробує виступити в парламенті її країни. ▪️Через низку антиукраїнських заяв депутатці заборонили в’їзд до України, визнавши загрозою для нацбезпеки.Фото: Diana Iovanovici Șoșoacă / Facebook@babel
👁 52 26-02-23 11:19
23 фєвраля - день красної армії, потім дєнь совєцької армії та флоту, а зараз дєнь защітніка отєчєства. Насосане з пальця ще більшовиками свято.Казка про те, як новостворена красная армія зупинила наступ германців на Петроград під Псковом і Нарвою 23 лютого 1918 року та отримала першу перемогу.Брехня! Ніяких боїв фактично не було. 24 лютого Псков зайняв взвод німців на велосипедах, які заблукали в заметілі. А знаменитий загін революційних матросів Павла Дибенка героічно захопив на станції Нарви цистерну зі спиртом і тут же відсвяткував сію славную вікторію. В п'яному угарі хтось крикнув "НІМЦІ!", і хоробрі матроси покидали усю свою зброю, напхалися в маневровий паровозик і чкурнули звідти. Але цистерну не забули. Очухалися через кілька днів чи то під Саратовом, чи то під Самарою. А в ніч з 22 на 23 лютого Лєнін і Совнарком прийняли рішення підписати з Германією Брестський мир. Той самий, з контрибуціями, репараціями і признанням УНР.Отака охуітєльная побєда!Пийте, пийте, суки, до усрачки!
👁 47 26-02-12 13:24
Активісти виманили у росіян координати 2400 терміналів Starlink та $6000 під виглядом «техпідтримки»​Спільноти InformNapalm та MILITANT провели успішну операцію з виявлення ворожих позицій, скориставшись критичними проблемами окупантів зі зв’язком. Під виглядом надання послуг з активації Starlink активісти створили мережу фейкових ботів, куди російські військові власноруч передавали дані.​Результати тижневої операції:📡 2420 пакетів даних — ворог «злив» точні координати своїх терміналів Starlink. Цю інформацію вже передано волонтеру Сергію Стерненку для подальшого знищення засобів зв’язку та живої сили.​💰 $5870 «прибутку» — росіяни заплатили цю суму за фейкову активацію. Кошти будуть спрямовані на закриття актуальних зборів для Сил оборони.​👮‍♂️ 31 колаборант — виявлено осіб, які були готові стати «дропами» (підставними особами) для реєстрації ворожих терміналів. Їхніми справами вже займаються українські спецслужби.​Організатори зазначають, що успіх операції міг бути ще більшим, якби не втручання«офісників», які створили низку неякісних копій ботів, чим частково дискредитували легенду та насторожили ворога🪓Демократична Сокира🪓
👁 53 26-01-17 09:01
СБУ затримала агентурну групу гру рф, яка готувала дрони-бомбери для атак по Одесі «зсередини»Контррозвідка Служби безпеки викрила ще двох агентів російської воєнної розвідки (більш відомої як гру) в Одесі. За завданням ворога фігуранти готували атаки на місцевих військових за допомогою так званих «скидів» із цивільного квадрокоптера. СБУ спрацювала на випередження і затримала агентів напередодні спланованого запуску БПЛА, коли у них уже була готова бойова частина для скиду і погоджена російським куратором «ціль» для удару – одна із локацій місцевого підрозділу Сил оборони. Як встановило розслідування, одним із фігурантів виявився 49-річний місцевий підприємець, якого окупанти завербували через Телеграм-канал з пошуку «легких заробітків».За матеріалами справи, спочатку він отримав від окупантів квадрокоптер, а потім дістав зі схрону 2 кг пластиду та комплектуючі для СВП і спорядив ними безпілотник.Далі він залучив свого 47-річного знайомого, який допоміг йому розвідати місця найбільшого зосередження українських військ. Виявлені «локації» вони позначили на гугл-картах та «прозвітували» куратору з рф.Після погодження «цілі» з російським спецслужбістом вони приступили до підготовки повітряного удару.На цьому етапі їх затримали контррозвідники СБУ.Під час обшуків у фігурантів вилучено квадрокоптер з вибухівкою, а також автомат Калашникова, два пістолети Макарова з набоями, бойову гранату Ф-1 та інші зразки озброєння.Слідчі СБУ повідомили агентам про підозри відповідно до вчинених злочинів за декількома статтями Кримінального кодексу України:▪️ ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);▪️ ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 111 (пособництво у вчиненні державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану).Зловмисники перебувають під вартою без права внесення застави, їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину, зокрема каналів придбання вогнепальної зброї та боєприпасів.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 53 26-01-09 14:59
СБУ продемонструвала уламки «Орєшніка», яким рф атакувала Львівщину і кваліфікує цей удар як воєнний злочинСлужба безпеки встановила місцезнаходження уламків російської балістичної ракети, якою ворог ударив по Львівщині в ніч з 8 на 9 січня 2026 року. За попередньою інформацією, виявлені комплектуючі належать до ракетного комплексу «Орєшнік». Серед знайдених наразі деталей:▪️ блок стабілізації і наведення (фактично це «мізки» ракети);▪️ запчастини з двигунної установки;▪️ фрагменти механізму орієнтації;▪️ сопла з платформи блоку розведення тощо. Відповідні уламки мають статус речових доказів та готуються до передачі на поглиблені експертизи.Слідчі СБУ кваліфікують застосування цієї зброї по цивільній інфраструктурі України як воєнний злочин з боку рф. За попередніми даними, ворог здійснив пуск ракети «Орєшнік» середнього радіусу дії класу «земля-земля» з російського полігону «Капустин Яр».Атакувавши цивільні об’єкти нашої держави поблизу кордону з Євросоюзом, кремль намагався знищити інфраструктуру життєзабезпечення регіону в умовах різкого погіршення погодних умов.Слідчі СБУ встановлюють всі обставини, а також організаторів та виконавців цього воєнного злочину рф для притягнення їх до відповідальності. Досудове розслідування за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини) триває. Заходи проводять за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
👁 78 26-01-04 17:15
Фотки Дніпровської ГЕС, які зробили німецькі окупанти в 1943 році. В 1941 році її підірвали відступаючі совкові війська. Після підриву загибло за різними даними від 3 до 30 тисяч людей (за деякими явно перебільшеними даними до 100 тисяч). Серед жертв були як військові совку, так і мирні жителі УРСР. Повністю відновили роботу плотини до літа 1942.Пізніше вже німецькі окупанти при відступі підірвали ДніпроГЕС. Масштаби руйнувань були значно меншими. Пишуть, що ресурсу було менше і совкові диверсанти встигли до підриву обрізати кабелі і тим самим зменшити силу вибуху. Відновлювали вже при совку аж до 1950 року. Пізніше вже кацапські окупанти неодноразово обстрілювали ДніпроГЕС. Наразі відновленню заважає підарське вторгнення. Я це все до чого🤔 Кацапідари верещать, що все захоплене відбудують. Ну і типу так зменшують свою відповідальність. Чи я хз, шо у них там в головах. Але ж і німецькі загарбники відбудовували на окупованих. Тож це типове для окупанта. І хай не пиздять, що вони чимось кращі.
👁 46 25-12-14 20:10
От подоляка виліз створювати антикриз для хом'ячків. Головний "аргумент" у нього– за один день типу неможливо зробити таке на маленькій локації. Йобаний танк-їжак можна розібрати дронами, а букви зі стели не можна збити🫠Далі по сітці. Нерозумне опудало наголошує на тому, що сітка от завалена. Це, за його логікою, теж неможливо за один день зробити. Вона ж з адамантію, чи я хз, з чого ще. Придивіться до скріншота з відео. Я там виділив зеленим абсолютно нормальну сітку. Дуже схоже на те, що кацапські дронщики отримали наказ роз'їбати місце зйомки. Кацапські дронщики і роз'їбали на похуях. Ця хуйня від найбільшого ватного блогера підоросії могла б спрацювати якби подібне відео цієї місцевості ви опублікували за день чи два до виходу відоса із Зе. Тоді б можна було вказувати на магічне відновлення чогось, шо потрапило в кадр. А показувати пошкодження і бити себе п'яткою в їбало, доводячи, шо нібито неможливо за день то зробити... Навіть не знаю... Є ще питання- нахуя? Ви ж не контролювали цю точку ніколи.
👁 60 25-12-10 11:24
💥 Хижаки ВИБИВАЮТЬ ворожу артилерію в ПокровськуОператори розрахунку «Гара» бригади «Хижак» продовжують роботу на Покровському напрямку, закриваючи денні й нічні польоти на дистанціях до 40 км. У складі екіпажу — Маестро, Аналітик, Дніпро і Свят. Їхня робота — виявляти та наносити ураження по ворожій артилерії й мінометах, складах з бк, позиціях ворожих пілотів. «Місто Покровськ розбите… Вночі переміщення противника мінімальні, тож працюємо переважно по координатах — по тих цілях, які нам передають», — розповідає Маестро. Серед недавніх результативних уражень — знищення розрахунку FPV: екіпаж планував відпрацювати по мотоциклу, що безкарно рухався посадкою, але помітив групу операторів і накрив їх. «Взимку інтенсивність боїв буде залежати від обстановки. Але цілі будуть завжди. Підберемо мить і будемо працювати», — додають у розрахунку. Погода — головна перешкода: хижаки чергують у режимі очікування і виходять у небо, щойно з’являється 2–3 години безвітряної погоди. Заповнити АНКЕТУ в «Хижак»📲Telegram | Instagram | Facebook🇺🇦